Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Виховна робота Години спілкування 1 клас Нова програма

Виховна робота Години спілкування 1 клас Нова програма

Категорія містить план навчально виховної роботи для класного керівника, години спілкування, часы общения

1 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Абетка моральності Що в характері твоїм Авт: А. Мовчун Вид: Злата
Посібник допоможе пізнати себе й оцінити свої стосунки з людьми. Книга складається з цікавих розповідей, що поведуть учнів початкових і середніх класів, їхніх батьків і вчителів у дивовижний світ слів, якими визначаються риси людської вдачі. Книга призначена для виховної роботи в 1-4 класах. ..
40.00 грн.
Електронний конструктор Національно-патріотичне виховання школярів 1-4 класи Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: виховні заходи: 51 конспект у форматі .doc Microsoft Word; 42 медіапрезентації у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; нормативні матеріали: 14 документів; методичні рекомендації: 2 документи. зручне середовище для створен..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку. Помічник Класного керівника. 1 клас. CD. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник 33 конспекти усіх уроків до курсу «Англійська мова. 1 клас» у форматі doc (MicrosoftWord) Комп’ютерна програма «Електронний конструктор уроку»:            зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до ни..
75.00 грн.
Кожна дитина має право Виховні заняття за книгою Гавриша С. Маленькі історії про великі істини Авт: Мовчун А. Вид-во: Генеза
Пропоноване видання допоможе у проведенні позакласних занять з учнями початкових класів та підліткового віку. Ці методичні рекомендації створені для полегшення роботи з зошитом, укладеним за книгою С. Гавриша Маленькі історії про великі істини Права та свободи дитини. У книзі розповідається про і..
24.00 грн.
Методичні рекомендації до курсу Розвиток творчих здібностей 1-4 класи Посібник для вчителя Авт: Чмельова Л. Вид: Богдан
У посібнику планування занять та методичні поради з курсу Розвиток творчих здібностей учнів 1–4 класів, рекомендованого МОН України. Запропоновано зразки уроків та практичних робіт. В комплект входять зошити з друкованою основою для учнів 1, 2, 3, 4 класів, у яких представлено систему завдань та ..
20.00 грн.
Ми обираємо здоров’я Сценарії заходів для 1-4 класів Авт: Пономаренко Л. Вид-во: Основа
Посібник містить сценарії виховних заходів здоров’язбережувального спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення - свята,змагання, години спілкування, тренінги та ін. Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матеріа..
30.00 грн.
Ми — діти твої, Україно Сценарії заходів національного спрямування 1 – 4 класи Авт: Пономаренко Л. Вид-во: Основа
Посібник містить сценарії виховних заходів національного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення: свята, години спілкування, інтелектуальні ігри, подорожі, КВК тощо. Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати ма..
30.00 грн.
Навчальні проекти в початковій школі 1 клас Нова програма Авт: Даніліна І. Вид-во: Основа
Посібник для 1 класу за Новою програмою містить докладні матеріали щодо підготовки та проведення проектної діяльності та впровадження проектних технологій у практику роботи початкової школи. Запропоновані розробки презентацій різноманітних за тематикою навчальних проектів у 1 класі з української ..
45.00 грн.
Нові години спілкування 1 клас Нова програма Авт: Брязгіна Я. Вид-во: Основа
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1 класі за Новою програмою, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, ро..
45.00 грн.
Світлиця людських чеснот Сценарії заходів для 1-4 класів Авт: Пономаренко Л. Вид-во: Основа
Посібник містить сценарії виховних заходів морально-етичного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення - свята, години спілкування, тренінги, ігри, дискусії та ін. Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використовувати матері..
30.00 грн.
Уроки мужності в початковій школі Авт: Ротфорд Д. Вид-во: Основа
У посібнику представлені розробки сценаріїв позакласних заходів для початкової школи, присвячені актуальним темам єдності українського народу, патріотизму, мужності людей, які захищають свою Батьківщину. Пропонуються різні форми проведення таких занять – лінійки, бесіди, усні журнали тощо. Автора..
30.00 грн.
Часы общения 1 класс Воспитательная работа Авт: И. В. Данилина О. А. Климишена Изд-во: Основа
В пособии предлагаются 35 тематических разработок часов общения в 1 классе, пользуясь которыми классный руководитель сможет быстро и качественно подготовиться и провести воспитательное мероприятие, подобрать подходящие методы и формы воспитательной работы, сплотить детский коллектив, расширить ми..
25.00 грн.
Я не ображу рідної землі Сценарії заходів для 1-4 класів Авт: Пономаренко Л. Вид-во: Основа
Посібник містить сценарії виховних заходів екологічного спрямування у 1-4-х класах, різноманітні за формою проведення - свята, подорожі, заочні екскурсії, години спілкування, екологічні ігри та ін. Зручний формат та розміщення розробок на відривних аркушах дозволяють класному керівникові використ..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019