Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Нова українська школа НУШ

Нова українська школа НУШ

Нова українська школа НУШ типові освітні програми початкова освіта

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вчимося вчитися та критично мислити Нестандартні завдання за темами тижнів до курсу Я досліджую світ 1 клас Нова українська школа Авт: Маценко Н. Вид: Основа
Видання Вчимося вчитися та критично мислити містить інформаційний, методичний та дидактичний матеріал до уроків інтегрованого курсу Я досліджую світ у 1-му класі, дібраний відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Концепції Нової української школи. Ці..
65.00 грн.
Звичайні форми роботи Розвиваємо ключові компетентності Нові формати освіти Авт: Дмитренко К. Вид: Основа
Звичайні форми роботи Розвиваємо ключові компетентності посібник містить докладний та зрозумілий виклад вимог нової української школи щодо формування в учнів необхідних компетентностей. Схарактеризовано інтерактивні методи й візуальні засоби навчання, розглянуто їхню роль у розвитку ключових та п..
85.00 грн.
Нова українська школа Освітні програми 1-2 класи Державний стандарт Вид: Освіта
Типові освітні програми 1-2 класи Затверджено Міністерством освіти і науки України Нова українська школа для закладів загальної середньої освіти.   Посібник містить: Закон України Про освіту від 5 вересня 2017 р. № 2145-VIII   Державний стандарт початкової освіти, затвер..
55.00 грн.
Нова українська школа Ранкові зустрічі в початковій школі Дидактичний матеріал Світ малого українця Авт: Чумарна М. Вид: Богдан
Ранкові зустрічі в початковій школі Нова українська школа Дидактичний матеріал серія Світ малого українця. Запропоноване видання містить авторські твори, різноманітні за тематикою, жанрами, емоційною спрямованістю. Змістове наповнення поданого дидактичного матеріалу об’єднане метою гармонійн..
23.00 грн.
Нова українська школа Типові освітні програми Іншомовна освіта Державний стандарт Вид: Освіта
Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти Іншомовна освіта Англійська, Французька, Німецька, Іспанська мои. Нова українська школа. Посібник містить:    Державний стандарт початкової освіти, затверджений   постановою Кабінету Міністрів Укра..
35.00 грн.
Посібник для вчителя Динамічні перерви 1–2 класи Нова українська школа Авт: В. Порощук Вид: Основа
Нова українська школа посібник для вчителя містить добірку матеріалів практичного спрямування для проведення динамічних перерв з учнями 1–2-х класів ігри в приміщенні, інсценізації та пантоміми за змістом віршів, пісень, комунікативні ігри, міні-прогулянки та міні екскурсії, психологічні корекцій..
65.00 грн.
Працюємо з особливою дитиною у звичайній школі Нові формати освіти Авт: Дмитренко К. Вид: Основа
Видання Працюємо з особливою дитиною у звичайній школі серії Нові формати освіти містить докладний та зрозумілий виклад особливостей упровадження інклюзивної освіти в новій українській школі. Схарактеризовано методи й засоби навчання в інклюзивному класі, наведено ігри та вправи, покликані допомо..
85.00 грн.
Прийоми педагогічної техніки Нові формати освіти Авт: А. Гін Вид: Основа
У книзі містяться апробовані і чітко сформульовані прийоми управління класом, підтримання дисципліни і уваги; технологія організації традиційних і нетрадиційних форм роботи на уроці, взаємодопомоги учнів; прийоми забезпечення ефективної перевірки знань тощо, а також дидактичні прийоми: як  з..
75.00 грн.
Ранкові зустрічі 1 клас I семестр Нова українська школа Авт: Н. Бабіченко Вид: Основа
Посібник для вчителя Ранкові зустрічі містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі І семестр, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.   Щоденні ві..
45.00 грн.
Ранкові зустрічі 1 клас II семестр Нова українська школа Авт: Н. Бабіченко Вид: Основа
Посібник для вчителя містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у першому класі другий семестр, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.   Щоденні вітання, ці..
45.00 грн.
Методичний посібник Тематичні дні І семестр містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.   Т..
45.00 грн.
Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчальний рік 1 клас Нова українська школа Авт: А. Лотоцька Вид: Ранок
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України Про затвердження Державного стандарту початкової освіти від 21.02.2018 №87, типові освітні програми для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затверджені Наказом МОН України Про затв..
50.00 грн.
Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою 2018-2019 навчальний рік 1 клас Нова українська школа Авт: А. Лотоцька Вид: Ранок
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України Про затвердження Державного стандарту початкової освіти від 21.02.2018 №87, навчальні програми для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою мовно-літературна галузь, ти..
60.00 грн.
Українська мова і мовлення у початковій школі Методичний посібник Нова українська школа Авт: Вашуленко М. Вид: Освіта
Нова українська школа методичний посібник для вчителя Українська мова і мовлення у початковій школі. У посібнику викладено теоретичні засади структури, змісту і методики навчання української мови в сучасній початковій школі та подано методичні рекомендації для вчителів, розпочинаючи із процесу на..
75.00 грн.
Хвилинки здоров’я щодня 1-2 класи Нова українська школа Авт: В. Порощук Вид: Основа
Посібник для вчителя Хвилинки здоров’я щодня містить добірку хвилинок здоров’я для використання на уроках та у позаурочній діяльності у 1–2-х класах, зокрема: вправи для психологічного налаштування на початку уроку, класичні фізкультхвилинки, динамічні вправи руханки, вправи для пальчикової гімна..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018