Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 400 гривен !
Доставка
Оплата

Методика для вчителя 1 клас НУШ

Методика для вчителя 1 клас НУШ

Методика для вчителя 1 клас Нова українська школа НУШ 

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вчимося вчитися та критично мислити Нестандартні завдання за темами тижнів до курсу Я досліджую світ 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: Маценко Н. Вид: Основа
Видання Вчимося вчитися та критично мислити містить інформаційний, методичний та дидактичний матеріал до уроків інтегрованого курсу Я досліджую світ у 1-му класі, дібраний відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Концепції Нової української школи. Ці..
65.00 грн.
Дизайн і технології Навчально-методичний посібник для вчителя 1 клас НУШ Авт: Мачача Т. Вид: Освіта
Містить: методичні роз'яснення, конструктор особистості, орієнтовне календарне планування, розробки занять. Розроблено відповідно до Типової освітньої програми під керівництвом О. Я. Савченко. Дизайн і технології Навчально-методичний посібник для вчителя 1 клас. Схвалено для використання у за..
48.00 грн.
Звичайні форми роботи Розвиваємо ключові компетентності Нові формати освіти НУШ Авт: Дмитренко К. Вид: Основа
Звичайні форми роботи Розвиваємо ключові компетентності посібник містить докладний та зрозумілий виклад вимог нової української школи щодо формування в учнів необхідних компетентностей. Схарактеризовано інтерактивні методи й візуальні засоби навчання, розглянуто їхню роль у розвитку ключових та п..
85.00 грн.
Календарне планування 1 клас І семестр 2018-2019 навчальний рік За програмою О. Савченко НУШ Авт: Жаркова І. Вид: Підручники і посібники
Нова українська школа Календарне планування 1 клас І семестр складено згідно з Державним стандартом початкової освіти 2018 р., Типовою освітньою програмою для початкової школи, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та чинними підручниками для 1 класу.    Для вчителів поча..
20.00 грн.
Календарне планування 1 клас І семестр 2018-2019 навчальний рік За програмою Р. Шияна НУШ Авт: Жаркова І. Вид: Підручники і посібники
Календарне планування 1 клас І семестр 2018-2019 навчальний рік складено згідно з Державним стандартом початкової освіти 2018 р., Типовою освітньою програмою для початкової школи, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та чинними підручниками для 1 класу.    Для вчителів поча..
20.00 грн.
Календарне планування Мистецтво 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: Кондратова Л. Вид: Богдан
Календарне планування з мистецтва для 1 класу складено відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, типових освітніх програм та підручника Мистецтво 1 клас авт. Кондратова Л.Г. ..
20.00 грн.
Календарно-тематичний план Англійська мова 1 клас Start Up НУШ Авт: Доценко І. Вид: Ранок
До кожного уроку подаються інтегровані змістові лінії та компетентності, що формуються. Видання оформлене таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати: у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом. Посібник укладено за принципами концепції Нової української школи, він ґ..
30.00 грн.
Календарно-тематичний план Німецька мова 1 клас Deutsch lernen ist super НУШ Авт: Сотникова С. Вид: Ранок
Посібник оформлений таким чином, щоб учителеві було зручно з ним працювати: у вигляді таблиці, де можна поставити дати за своїм розкладом. Укладено за принципом концепції Нової української школи, він грунтується на особистісно зорієнтованому і компетентнісному підходах у навчанні. Календарно-тема..
30.00 грн.
Календарно-тематичний план Французька мова 1 клас НУШ Авт: Ураєва І. Вид: Ранок
Французька мова календарно-тематичний план, укладений до підручника французької мови для 1-го класу, відповідає чинним типовим освітнім програмам з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти, затвердженим Міністерством освіти і науки України, й передбачає використання відповідного навч..
50.00 грн.
Конспекти уроків Математика 1 клас До підручника Будної Н. НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У методичному посібнику для початкової школи подано розгорнуті плани-конспекти уроків математики до підручника Математика 1 клас авт. Будна Н.О., матеріал яких відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам. Запропоновано завдання для індивідуальної, фронтальної т..
150.00 грн.
Лепбук Ми любимо Лондон НУШ Вид: Підручники і посібники
Ми любимо Лондон Нова українська школа НУШ. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання.  Створення лепбуків це..
65.00 грн.
Мій конспект Фізична культура 1 клас I семестр НУШ Авт: Ільницька Г. Вид: Основа
Наведено 48 уроків для викладання у I семестрі. Нова українська школа. Акцентовано увагу на вивченні техніки виконання базових вправ та на розвитку таких фізичних якостей, як швидкість, спритність та гнучкість. Видання складено за новою програмою 2017 для першого класу.   Мій конспек..
55.00 грн.
Методичні рекомендації Початкова освіта Кожна дитина успішна і щаслива НУШ Вид: Оріон
Нова українська школа Початкова освіта Кожна дитина успішна і щаслива. Методичні рекомендації щодо використання в освітньому процесі Типової освітньої програми. Типова освітня програма для закладів загальної середньої освіти колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. Методичні коментарі, ..
65.00 грн.
Методичні рекомендації Українська мова 1 клас Російська мова навчання щодо організації та проведення уроків української мови. Посібник розкриває систему роботи за підручником О.М. Коваленко, Ю.М. Тельпуховської Українська мова для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською..
50.00 грн.
Методичний посібник для вчителя до підручника Н. Бібік 1 клас Я досліджую світ Уроки 1–24 НУШ Авт: Н. Бібік Вид: Ранок
Методичний посібник Я досліджую світ складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко. Видання враховує особливості структури підручника інтегрованого курсу для 1 класу Я досліджую світ авторів Н.М. Бібік, Г.П. Бондарчук і є складовою навчально-методи..
30.00 грн.
Нова українська школа Освітні програми 1-2 класи Державний стандарт НУШ Вид: Освіта
Типові освітні програми 1-2 класи Затверджено Міністерством освіти і науки України Нова українська школа для закладів загальної середньої освіти.   Посібник містить: Закон України Про освіту від 5 вересня 2017 р. № 2145-VIII   Державний стандарт початкової освіти, затвер..
55.00 грн.
Нова українська школа Типові освітні програми Іншомовна освіта Державний стандарт НУШ Вид: Освіта
Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти Іншомовна освіта Англійська, Французька, Німецька, Іспанська мои. Нова українська школа. Посібник містить:    Державний стандарт початкової освіти, затверджений   постановою Кабінету Міністрів Укра..
35.00 грн.
Орієнтовне календарне планування та план виховної роботи 1 клас Нова українська школа НУШ Вид: Основа
Орієнтовне планування виховної роботи складено відповідно до Основних орієнтирів вихованняучнів 1–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Наказ міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1243 від 31.10.2011 та положень Концепції Нової української школи, також з урахуванням п..
35.00 грн.
Орієнтовний календарний план до інтегрованого курсу Я досліджую світ до підручника Тагліної О. 1 клас НУШ Авт: Тагліна О. Вид: Ранок
Нова українська школа Орієнтовний календарний план до інтегрованого курсу 1 клас Я досліджую світ за підручником О.В. Тагліної, Г.Ж. Іванової НУШ. ..
25.00 грн.
Орієнтовний календарно-тематичний план до підручника Большакової І. Українська мова 1 клас І семестр НУШ Авт: Большакова І. Вид: Ранок
У посібнику окреслено можливий навчальний матеріал поурочні теми, на основі якого формуватимуться очікувані результати навчання, які передбачено Типовою освітньою програмою. Орієнтовний календарно-тематичний план І семестр з української мови для 1 класу для закладів загальної середньої освіти..
20.00 грн.
Орієнтовний календарно-тематичний план до підручника Воскресенської Н. Українська мова 1 клас НУШ Авт: Цепова І. Вид: Ранок
Орієнтовний календарний план творчого вчителя до підручника Українська мова Буквар Н.О. Воскресенської, І.В. Цепової 1 клас. Нова українська школа 1 клас Орієнтовний календарний план уроків української мови в 1 класі за букварем Н.О. Воскресенської, І.В. Цепової до Типової освітньої програми ..
20.00 грн.
Орієнтовний календарно-тематичний план враховує особливості структури підручника з математики для 1 класу автори С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко і є складовою навчально-методичного комплекту Математика 1 клас, який створено на базі підручника. Посібник укладено відповідно до Типової освітньої п..
20.00 грн.
План виховної роботи 1 клас 2018-2019 навчальний рік НУШ Авт: Ігнатова І. Вид: Підручники і посібники
План виховної роботи 1 клас 2018-2019 навчальний рік. Заходи, запропоновані у плані виховної роботи, є орієнтовними, але вони охоплюють усі основні напрями виховного процесу та враховують основні дати історичного, релігійного та народознавчого календарів. Видання враховує рекомендації МОН України..
20.00 грн.
Посібник для вчителя Динамічні перерви 1–2 класи Нова українська школа НУШ Авт: В. Порощук Вид: Основа
Нова українська школа посібник для вчителя містить добірку матеріалів практичного спрямування для проведення динамічних перерв з учнями 1–2-х класів ігри в приміщенні, інсценізації та пантоміми за змістом віршів, пісень, комунікативні ігри, міні-прогулянки та міні екскурсії, психологічні корекцій..
65.00 грн.
Посібник для вчителя Українська мова Інтегровані уроки 1 клас НУШ Авт: Варзацька Л. Вид: Богдан
Представлена інноваційна модель розвитку словесної творчості першокласників. Висвітлюється типологія інтегрованих уроків, їх структура та місце у навчальному процесі. Автор розкриває способи інтеграції видів діяльності, методи, прийоми, організаційні форми, зорієнтовані на активізацію комунікатив..
69.00 грн.
Працюємо з особливою дитиною у звичайній школі Нові формати освіти НУШ Авт: Дмитренко К. Вид: Основа
Видання Працюємо з особливою дитиною у звичайній школі серії Нові формати освіти містить докладний та зрозумілий виклад особливостей упровадження інклюзивної освіти в новій українській школі. Схарактеризовано методи й засоби навчання в інклюзивному класі, наведено ігри та вправи, покликані допомо..
85.00 грн.
Прийоми педагогічної техніки Нові формати освіти Авт: А. Гін Вид: Основа
У книзі містяться апробовані і чітко сформульовані прийоми управління класом, підтримання дисципліни і уваги; технологія організації традиційних і нетрадиційних форм роботи на уроці, взаємодопомоги учнів; прийоми забезпечення ефективної перевірки знань тощо, а також дидактичні прийоми: як  з..
75.00 грн.
Ранкові зустрічі 1 клас I семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Бабіченко Вид: Основа
Посібник для вчителя Ранкові зустрічі містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі І семестр, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.   Щоденні ві..
45.00 грн.
Ранкові зустрічі 1 клас II семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Бабіченко Вид: Основа
Посібник для вчителя містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у першому класі другий семестр, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.   Щоденні вітання, ці..
45.00 грн.
Тематичні дні у 1-му класі I семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Жиганюк Вид: Основа
Методичний посібник Тематичні дні І семестр містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.   Т..
45.00 грн.
Тематичні дні у 1-му класі II семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Жиганюк Вид: Основа
Методичний посібник містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі ІІ семестр Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.   Тематичні дні ..
45.00 грн.
Тематично-дидактичний навігатор до підручника Іваниці Г. 1 клас Українська мова НУШ Авт: Іваниця Г. Вид: Ранок
Інтегруючою основою навчального комплекту є формування означених в Державному стандарті обов’язкових результатів навчання та компетентностей, розвиток наскрізних умінь. У посібнику Тематично-дидактичний навігатор подані актуальні для початкової ланки освіти матеріали, що дають змогу інтегрува..
50.00 грн.
Технології та дизайн на основі LEGO 1 клас НУШ Авт: Зінюк І. Вид: Освіта
Посібник Технології та дизайн на основі LEGO 1 клас НУШ містить творчі завдання для уроків технологій і дизайну у 1 класі, що розроблені відповідно до вимог чинного Державного стандарту початкової освіти й Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти О. Я. Савченко, а саме т..
80.00 грн.
Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчальний рік 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: А. Лотоцька Вид: Ранок
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України Про затвердження Державного стандарту початкової освіти від 21.02.2018 №87, типові освітні програми для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затверджені Наказом МОН України Про затв..
50.00 грн.
Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою 2018-2019 навчальний рік 1 клас Нова українська школа НУШ Авт: А. Лотоцька Вид: Ранок
Збірник містить Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України Про затвердження Державного стандарту початкової освіти від 21.02.2018 №87, навчальні програми для закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою мовно-літературна галузь, ти..
60.00 грн.
Типові освітні програми та методичні рекомендації Іноземні мови 1–4 класи 2018-2019 навчальний рік НУШ Вид: Ранок
Збірник Типові освітні програми Іноземні мови містить методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2018/2019 навчальному році, Державний стандарт початкової освіти й типові освітні програми з іноземних мов для 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, розроблені під..
30.00 грн.
Типова освітня програма початкової освіти Світ в якому я живу 1-2 класи НУШ Авт: Якименко С. Вид: Богдан
Програма розроблена авторським колективом під керівництвом професора Якименко С.І. Типова освітня програма початкової освіти Світ в якому я живу 1-2 класи. Освітню програму розроблено на підставі Державного стандарту початкової освіти Постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 та ві..
55.00 грн.
Українська мова і мовлення у початковій школі Методичний посібник Нова українська школа НУШ Авт: Вашуленко М. Вид: Освіта
Нова українська школа методичний посібник для вчителя Українська мова і мовлення у початковій школі. У посібнику викладено теоретичні засади структури, змісту і методики навчання української мови в сучасній початковій школі та подано методичні рекомендації для вчителів, розпочинаючи із процесу на..
75.00 грн.
Хвилинки здоров’я щодня 1-2 класи Нова українська школа НУШ Авт: В. Порощук Вид: Основа
Посібник для вчителя Хвилинки здоров’я щодня містить добірку хвилинок здоров’я для використання на уроках та у позаурочній діяльності у 1–2-х класах, зокрема: вправи для психологічного налаштування на початку уроку, класичні фізкультхвилинки, динамічні вправи руханки, вправи для пальчикової гімна..
60.00 грн.
Цікаві ранкові зустрічі Дидактичні матеріали вірші загадки ігри НУШ Авт: Тріщ Н. Вид: Підручники і посібники
У посібнику Цікаві ранкові зустрічі Нова українська школа подано дидактичні матеріали для проведення ранкових зустрічей: вірші, загадки, лічилки, уривки казок, ігри. Для вчителів початкових класів. ..
30.00 грн.
Щоденник класного керівника НУШ 1–4 класи Вид: Основа
Зміст щоденника класного керівника:   Варіанти розміщення учнів у класі: переваги та недоліки.   Важлива інформація: Перелік основних нормативних документів, що регламентують освітній процес у початковій школі, Тезаурус, Календар знаменних і пам’ятних дат, державних, між..
85.00 грн.
Я дослідник 100 мовних вправ для розвитку дослідницьких умінь Початкова школа НУШ Авт: М. Вашуленко Вид: Освіта
Початкова школа НУШ 100 мовних вправ методичний посібник для вчителя Я дослідник для розвитку дослідницьких умінь.   У посібнику подано 100 мовних вправ, спрямованих на формування дослідницьких умінь учнів початкової школи на уроках української мови. ..
40.00 грн.
Якщо батьки партнери Сучасні форми роботи з батьками першокласників НУШ Авт: Оніщенко І. Вид: Основа
Методичні поради, як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій батьки учнів навчалися, та Новою українською школою школою компетентностей ХХІ століття? Як зробити батьків першокласників помічниками вчителя та молодшого школяра? Як їх залучити до освітнього процесу? Як доступно поя..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018