Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Математика 1 клас НУШ

Математика 1 клас НУШ

Математика 1 клас НУШ

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Кейс Математичні матеріали Преміум Математика 1 клас НУШ Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид: Ранок
Математичний матеріали кейсу Преміум обовʼязково стане Вам у нагоді та допоможе: підвищити дослідницьку активність учнів, сприяти розвитку дитини та засвоєнню нею математичних знань, зробити доступними і зрозумілими принципи математичних дій і понять, спрямувати учнів початкової школи на пошук не..
798.00 грн.
Кейс Математичні матеріали Стандарт Математика 1 клас НУШ Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид: Ранок
Кейс Стандарт НУШ це набір матеріалів, упакованих у коробку з магнітною дошкою розміром 364х253х71 мм. Особливу допомогу в процесі навчання учнів 1 класу нададуть засоби наочно-практичного освоєння математичних понять та дій із числами, представлені у навчальному комплекті відомих фахівців та авт..
450.00 грн.
Конспекти уроків Математика 1 клас До підручника Будної Н. НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У методичному посібнику для початкової школи подано розгорнуті плани-конспекти уроків математики до підручника Математика 1 клас авт. Будна Н.О., матеріал яких відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам. Запропоновано завдання для індивідуальної, фронтальної т..
150.00 грн.
Пропонований матеріал відповідає Типовій освітній програмі для початкових класів. До підручника Математика 1 клас НУШ Авт: Гісь О. Філяк І. Вид: Ранок. Посібник містить плани-конспекти уроків математики в 1 класі ЗЗСО. Розробки уроків містять різноманітні форми й методи роботи, дидактичні ігри, р..
80.00 грн.
Орієнтовний календарно-тематичний план до підручника С. Скворцової Математика 1 клас НУШ Авт: Скворцова С. Вид: Ранок
Орієнтовний календарно-тематичний план враховує особливості структури підручника з математики для 1 класу автори С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко і є складовою навчально-методичного комплекту Математика 1 клас, який створено на базі підручника. Посібник укладено відповідно до Типової освітньої п..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018