Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Ранкові зустрічі Тематичні дні 1 клас НУШ

 Ранкові зустрічі Тематичні дні 1 клас НУШ

 Ранкові зустрічі Тематичні дні 1 клас НУШ

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Звичайні форми роботи Розвиваємо ключові компетентності Нові формати освіти НУШ Авт: Дмитренко К. Вид: Основа
Звичайні форми роботи Розвиваємо ключові компетентності посібник містить докладний та зрозумілий виклад вимог нової української школи щодо формування в учнів необхідних компетентностей. Схарактеризовано інтерактивні методи й візуальні засоби навчання, розглянуто їхню роль у розвитку ключових та п..
85.00 грн.
Посібник для вчителя Динамічні перерви 1–2 класи Нова українська школа НУШ Авт: В. Порощук Вид: Основа
Нова українська школа посібник для вчителя містить добірку матеріалів практичного спрямування для проведення динамічних перерв з учнями 1–2-х класів ігри в приміщенні, інсценізації та пантоміми за змістом віршів, пісень, комунікативні ігри, міні-прогулянки та міні екскурсії, психологічні корекцій..
65.00 грн.
Працюємо з особливою дитиною у звичайній школі Нові формати освіти НУШ Авт: Дмитренко К. Вид: Основа
Видання Працюємо з особливою дитиною у звичайній школі серії Нові формати освіти містить докладний та зрозумілий виклад особливостей упровадження інклюзивної освіти в новій українській школі. Схарактеризовано методи й засоби навчання в інклюзивному класі, наведено ігри та вправи, покликані допомо..
85.00 грн.
Ранкові зустрічі 1 клас I семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Бабіченко Вид: Основа
Посібник для вчителя Ранкові зустрічі містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі І семестр, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.   Щоденні ві..
45.00 грн.
Ранкові зустрічі 1 клас II семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Бабіченко Вид: Основа
Посібник для вчителя містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у першому класі другий семестр, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти.   Щоденні вітання, ці..
45.00 грн.
Тематичні дні у 1-му класі I семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Жиганюк Вид: Основа
Методичний посібник Тематичні дні І семестр містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.   Т..
45.00 грн.
Тематичні дні у 1-му класі II семестр Нова українська школа НУШ Авт: Н. Жиганюк Вид: Основа
Методичний посібник містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі ІІ семестр Нової української школи, складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу.   Тематичні дні ..
45.00 грн.
Хвилинки здоров’я щодня 1-2 класи Нова українська школа НУШ Авт: В. Порощук Вид: Основа
Посібник для вчителя Хвилинки здоров’я щодня містить добірку хвилинок здоров’я для використання на уроках та у позаурочній діяльності у 1–2-х класах, зокрема: вправи для психологічного налаштування на початку уроку, класичні фізкультхвилинки, динамічні вправи руханки, вправи для пальчикової гімна..
60.00 грн.
Цікаві ранкові зустрічі Дидактичні матеріали вірші загадки ігри НУШ Авт: Тріщ Н. Вид: Підручники і посібники
У посібнику Цікаві ранкові зустрічі Нова українська школа подано дидактичні матеріали для проведення ранкових зустрічей: вірші, загадки, лічилки, уривки казок, ігри. Для вчителів початкових класів. ..
30.00 грн.
Якщо батьки партнери Сучасні форми роботи з батьками першокласників НУШ Авт: Оніщенко І. Вид: Основа
Методичні поради, як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій батьки учнів навчалися, та Новою українською школою школою компетентностей ХХІ століття? Як зробити батьків першокласників помічниками вчителя та молодшого школяра? Як їх залучити до освітнього процесу? Як доступно поя..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019