Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська мова 1 клас НУШ

Українська мова 1 клас НУШ

Українська мова 1 клас НУШ

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Конспекти уроків Українська мова Навчання грамоти 1 клас Частина 1 НУШ Авт: Чумарна М. Вид: Богдан
Методичний посібник містить конспекти уроків з української мови навчання грамоти для 1 класу відповідно до підручника Українська мова Буквар 1 клас авт. Чумарна М.І., Зошитів для письма та розвитку зв’язного мовлення №1, №2 Богдан.   Зміст посібника відповідає Державному стандарту по..
150.00 грн.
Методичні рекомендації Українська мова 1 клас Російська мова навчання До підручника Коваленко О. НУШ Авт: Коваленко О. Вид: Ранок
Методичні рекомендації Українська мова 1 клас Російська мова навчання щодо організації та проведення уроків української мови. Посібник розкриває систему роботи за підручником О.М. Коваленко, Ю.М. Тельпуховської Українська мова для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською..
50.00 грн.
Орієнтовний календарно-тематичний план до підручника Большакової І. Українська мова 1 клас І семестр НУШ Авт: Большакова І. Вид: Ранок
У посібнику окреслено можливий навчальний матеріал поурочні теми, на основі якого формуватимуться очікувані результати навчання, які передбачено Типовою освітньою програмою. Орієнтовний календарно-тематичний план І семестр з української мови для 1 класу для закладів загальної середньої освіти..
25.00 грн.
Орієнтовний календарно-тематичний план до підручника Воскресенської Н. Українська мова 1 клас НУШ Авт: Цепова І. Вид: Ранок
Орієнтовний календарний план творчого вчителя до підручника Українська мова Буквар Н.О. Воскресенської, І.В. Цепової 1 клас. Нова українська школа 1 клас Орієнтовний календарний план уроків української мови в 1 класі за букварем Н.О. Воскресенської, І.В. Цепової до Типової освітньої програми ..
25.00 грн.
Посібник для вчителя Українська мова Інтегровані уроки 1 клас НУШ Авт: Варзацька Л. Вид: Богдан
Представлена інноваційна модель розвитку словесної творчості першокласників. Висвітлюється типологія інтегрованих уроків, їх структура та місце у навчальному процесі. Автор розкриває способи інтеграції видів діяльності, методи, прийоми, організаційні форми, зорієнтовані на активізацію комунікатив..
69.00 грн.
Тематично-дидактичний навігатор до підручника Іваниці Г. 1 клас Українська мова НУШ Авт: Іваниця Г. Вид: Ранок
Інтегруючою основою навчального комплекту є формування означених в Державному стандарті обов’язкових результатів навчання та компетентностей, розвиток наскрізних умінь. У посібнику Тематично-дидактичний навігатор подані актуальні для початкової ланки освіти матеріали, що дають змогу інтегрува..
50.00 грн.
Українська мова і мовлення у початковій школі Методичний посібник Нова українська школа НУШ Авт: Вашуленко М. Вид: Освіта
Нова українська школа методичний посібник для вчителя Українська мова і мовлення у початковій школі. У посібнику викладено теоретичні засади структури, змісту і методики навчання української мови в сучасній початковій школі та подано методичні рекомендації для вчителів, розпочинаючи із процесу на..
75.00 грн.
Українська мова Навчання грамоти 1 клас Частина 1 Конспекти уроків До підручника Вашуленка М. Вашуленко О. НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Посібник з Навчання грамоти Частина 1 розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти, типових освітніх програм та підручника Українська мова Буквар автори Вашуленко М.С., Вашуленко О.В. У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків навчання грамоти для 1 класу. Видання міс..
130.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019