Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика для вчителя 10 клас Оновлена програма

Методика для вчителя 10 клас Оновлена програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки, Електронний конструктор уроку все для вчителя 10 класу за Оновленою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор Національно-патріотичне виховання школярів 5-11 класи Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: унікальні презентації: 6 великих анімованих презентацій із музичним супроводом; виховні заходи: 31 сценарій у форматі .doc Microsoft Word із медіапрезентаціями у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; музичні твори: 8 творів; ..
99.00 грн.
Зарубіжна література Розробки уроків 10 клас Рівень стандарту Сучасний майстер-клас Програма 2018 Авт: Полулях Н. Вид: Ранок
Посібник Сучасний майстер-клас Зарубіжна література містить розробки лекційно-практичних комбінованих уроків, уроків розвитку мовлення, контролю рівня сформованості компетентностей. Плани-конспекти охоплюють усі твори, подані програмою як для обов’язкового вивчення, так і на вибір учителя та учні..
45.00 грн.
Конспекти уроків з курсу Географія регіони та країни 10 клас Програма 2018 Авт: Кобернік С. Вид: Абетка
Посібник Конспекти уроків Географія регіони та країни включає конспекти для проведення уроків географії у 10 класів за новою програмою. До кожної теми уроку подано державні вимоги до навчальних досягнень учня, запитання для актуалізації опорних знань, план вивчання нового матеріалу , висновки, за..
130.00 грн.
Мій конспект Історія України 10 клас Оновлена програма Рівень Стандарту Авт: Кагітіна Н. Вид-во: Основа
Посібник з Історії України для вчителів 10 класів Рівень Стандарту був розроблений авторами за Оновленою програмою 2016 р. з історії України до будь-якого чинного підручника стандартного рівня. Видання містить не лише розробки уроків і матеріали до практичних занять, але й календарне планування. ..
60.00 грн.
Мій конспект Алгебра 10 клас Оновлена програма Академічний рівень Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Посібник призначений для вчителів, які викладають Алгебру і початки аналізу в 10 класі Академічний рівень. У посібнику враховані зміни до навчальних програм, чинні з 2016–2017 н. р., розглянуті на Колегії МОН 8 вересня 2016 року. Основна мета посібника - надати допомогу вчителеві під час підг..
60.00 грн.
Мій конспект Алгебра та початки аналізу 10 клас Рівень стандарту Оновлена програма 2017 Авт: Старова О. Вид: Основа
Пропонований посібник з алгебри призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають алгебру та початки аналізу в 10 класі рівень стандарту за оновленою навчальною програмою для учнів 10–11 класів 2017 рік.   Мій конспект це серія посібників, які ставлять за мету надати..
60.00 грн.
Мій конспект Біологія 10 клас Нова програма Авт: Євсеєв Р. Вид: Основа
Мій конспект Біологія 10 клас повністю відповідає новій програмі з останніми змінами 2017 року рівень стандарт. Розробку кожного з уроків розташовано на окремому аркуші з полями для нотаток. Наданий матеріал є основою, завдяки якій учитель може адаптувати конспект до потреб конкретного класу і св..
60.00 грн.
Мій конспект Всесвітня історія 10 клас Оновлена програма Стандарт Академ Авт: Морозова Н. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект - серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник розроблено у повній відповідності з Оновленою програмою 2016 року до курсу Всесвітня історія для 10 класу рівень Стандарту та Академічний. Конспекти всіх уроків кур..
50.00 грн.
Мій конспект Всесвітня історія 10 клас Стандартний та академічний рівні Нова програма Авт: Морозова Н. Вид: Основа
Посібник Мій конспект цілком узгоджено з новою програмою 2017 р. до курсу Всесвітня історія для 10 класу рівень стандарту. Конспекти всіх уроків подано на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять..
55.00 грн.
Мій конспект Географія 10 клас Стандарт Академ Оновлена програма Авт: Довгань Г. Вид-во: Основа
Посібник з Географії для вчителів 10 класу Рівень стандарту і Академічний рівень розроблено для курсу Соціально-економічна географія світу за Оновленою програмою доопрацьованої та затвердженої наказом МОН України від 14.07.2016 р. № 826. Видання містить конспекти усіх уроків курсу у чіткій відпов..
50.00 грн.
Мій конспект Географія регіони та країни 10 клас Нова програма 2017 Рівень стандарту Авт: Довгань Г. Вид: Основа
Мій конспект Географія регіони та країни містить конспекти усіх уроків курсу географії 10 класу за оновленою програмою редакція 2017 року, рівень стандарт. Конспект кожного заняття розміщено на окремому аркуші. Представлені методично грамотно оформлена мета й тип уроку, очікувані результати, стис..
60.00 грн.
Мій конспект Геометрія 10 клас Оновлена програма 2017 Профільний рівень I семестр Авт: Карпік В. Вид: Основа
Мій конспект призначений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають геометрію в 10 класі профільний рівень за оновленою навчальною програмою для учнів 10–11 класів 2017 рік.   Видання Мій конспект це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підго..
75.00 грн.
Мій конспект Геометрія 10 клас Оновлена програма 2017 Рівень стандарту Авт: Старова О. Вид: Основа
Методичний посібник Мій конспект Геометрія 10 клас розрахован на вчителів, які викладають геометрію в 10 класі Рівень стандарту за оновленою навчальною програмою для учнів 10–11 класів загальноосвітніх закладів 2017 рік.   В оновленій програмі вказано значну кількість резервних годин..
60.00 грн.
Мій конспект Геометрія 10 клас Оновлена програма Академічний рівень Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Посібник призначений для вчителів, які викладають Геометрію в 10 класі Академічний рівень. У посібнику враховані зміни до навчальних програм, чинні з 2016-2017 н. р., розглянуті на Колегії МОН 8 вересня 2016 року. Основна мета посібника - надати допомогу вчителеві під час підготовки та провед..
60.00 грн.
Мій конспект Громадянська освіта Інтегрований курс 10 клас І семестр Нова програма Авт: Валентій Л. Вид: Основа
Пропонований посібник Громадянська освіта інтегрованого курсу для 10-х класів Нова програма для загальноосвітніх навчальних закладів розроблено у повній відповідності до програми 2017 року. Головну увагу автори видання приділили розробці методичного інструментарію, спрямованого на формування гром..
65.00 грн.
Мій конспект Громадянська освіта Інтегрований курс 10 клас ІІ семестр Нова програма Авт: Валентій Л. Вид: Основа
Мій конспект методичний посібник інтегрованого курсу ІІ семестр Громадянська освіта для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів розроблено у повній відповідності до програми 2017 року. Головну увагу автори видання приділили розроблянню методичного інструментарію, спрямованого на формуван..
65.00 грн.
Мій конспект Зарубіжна література 10 клас Рівень стандарту Нова програма Авт: Коновалова М. Вид: Основа
Посібник складено за новою програмою Міносвіти, чинною з 2018/19 навчального року. Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик, варіативної складової урокі..
55.00 грн.
Мій конспект Зарубіжна література 10 клас Стандарт Академ Оновлена програма Авт: Коновалова М. Вид-во: Основа
Методичний посібник для вчителів 10 класу створено за Оновленою програмою Міністерства освіти і науки України із зарубіжної літератури 2016 року. Містить календарне планування за семестрами для двох програм - рівень стандарту та академічний рівень та розширені плани-конспекти уроків із зарубіжної..
60.00 грн.
Мій конспект Захист Вітчизни 10 клас Оновлена програма Дівчата Авт: Бутенко О. Вид-во: Основа
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу Захисту Вітчизни Основи медичних знань для дівчат 10 класу потижневого навантаження по 1,5 год - 54 години на курс за Оновленою програмою. Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, заснов..
55.00 грн.
Мій конспект Захист Вітчизни 10 клас Основи медичних знань Програма 2018 Авт: Павлюк Н. Вид: Основа
Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомоги, що базуються на досвіді екстреної й тактичної медицини світу. Мій конспект містить конспекти усіх уроків курсу рівень стандарту для потижневого навантаження по 1,5 год 52 години на курс відповідно до н..
70.00 грн.
Мій конспект Правознавство 10 клас Оновлена програма Стандарт Академ Авт: Машика В. Вид-во: Основа
Посібник з Правознавства для вчителів 10 класів Рівня Стандарту та Академічного рівня розроблений за Оновленою програмою 2016 р. до курсу Правознавство 10 клас для академічного та стандарного рівнів. Автор видання - заслужений учитель України В.Т. Машика. У посібнику читачі знайдуть не лише розро..
60.00 грн.
Мій конспект Фізика 10 клас I семестр Рівень стандарту Оновлена програма Авт: Євлахова О. Вид: Основа
Методичний посібник з Фізики Рівень стандарту 10 клас I семестр складено за програмою Фізика і астрономія. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів авторського колективу під керівництвом О. І. Ляшенка, що затверджена Міністерством освіти і науки України наказ № 1539 від 24.11. ..
60.00 грн.
Мій конспект Фізика 10 клас II семестр Рівень стандарту Оновлена програма Авт: Євлахова О. Вид: Основа
Видання Мій конспект це серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу фізики для 10 класу розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену шапку уроку мета, тип уроку, обладнання тощо, стислий опис кожно..
60.00 грн.
Мій конспект Фізична культура 10 клас Рівень стандарту Нова програма Авт: Ільницька Г. Вид: Основа
Мій конспект для 10 класу складено за Новою програмою 2017 р. зі змінами Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітньому процесі. Наведені орієнтовний план-графік проходження навчального матеріалу на рік та календарне тематичне планування й 105 планів-конспектів уроків з..
60.00 грн.
Мій конспект Хімія 10 клас Нова програма Авт: Русанова О. Вид: Основа
Мій конспект Хімія 10 клас містить конспекти 54 уроків для 10 класу за новою програмою редакція 2017 року, рівень стандарт, зразки контрольних та самостійних робіт, практичні роботи і лабораторні досліди, а також календарне планування. В розробках уроків урахований компетентнісний підхід до навча..
55.00 грн.
Мой конспект Русский язык 10 класс Украинский язык обучения начало изучения с 1-го класса Новая программа Авт: Коновалова М. Изд: Основа
Методическое пособие Мой конспект содержит ориентировочное календарно-тематическое планирование и разработки 70 уроков русского языка в 10-м классе по программе Російська мова 10–11 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою початок вивчення с 1 класу 2..
100.00 грн.
Мой конспект Русский язык 10 класс Украинский язык обучения начало изучения с 5-го класса Новая программа Авт: Коновалова М. Изд: Основа
Мой конспект Русский язык 10 класс изучения с 5-го класса содержит ориентировочное календарно-тематическое планирование и разработки 70 уроков русского языка в 10-м классе по программе Російська мова 10–11 класи Програма для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою почат..
100.00 грн.
Сучасний майстер-клас Біологія і екологія 10 клас Стандарт Плани-конспекти уроків Програма 2018 Авт: Уварова І. Вид: Ранок
Сучасний майстер-клас Біологія і екологія 10 клас складений відповідно до нової програми з біології і екології рівня стандарту для 10 класів закладів загальної середньої освіти. Посібник містить розробки всіх уроків із методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. У посібн..
50.00 грн.
Сценарії виховних заходів Люблю тебе всім серцем, рідний краю Авт: Близнюк Ю. Вид-во: Основа
У збірці запропоновані сценарії для проведення класних годин - 1 розділ, уроків мужності - 2 розділ, позакласних виховних заходів - загальношкільних і родинних свят, розваг, фестивалів - 3 розділ. Переглянути... Для класних керівників, вихователів, учителів, керівників загальноосвітніх навчал..
50.00 грн.
Усі уроки біології 10 клас Нова програма Авт: Євсеєв Р. Вид: Основа
Посібник усі уроки біології 10 клас Нова програма містить конспекти всіх уроків біології за новою програмою 10 класу з останніми змінами, затвердженими Міністерством освіти і науки України 2017 рік, рівень стандарт. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принци..
75.00 грн.
Усі уроки зарубіжної літератури 10 клас Профільний рівень Рівень стандарту I семестр Нова програма Авт: Куцінко О. Вид: Основа
Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків I семестр розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик. Методичний посібник складено за новою програмою Міносвіти, чинною з 2018/19 навчального року. Наведе..
60.00 грн.
Усі уроки зарубіжної літератури 10 клас Профільний рівень Рівень стандарту II семестр Нова програма Авт: Куцінко О. Вид: Основа
Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків зарубіжної літератури II семестр розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик. Наведені матеріали допоможуть учителеві на найвищому рівні провести урок зару..
60.00 грн.
Усі уроки німецької мови 10 клас як друга іноземна Нова програма Авт: Дорошенко М. Вид: Основа
Методичний посібник пропонує конспекти уроків з німецької мови для 10-го класу відповідно до нової програми. Видання містить авторські розробки уроків, різноманітні завдання для роботи в групах та парах, індивідуальні завдання, тексти для домашнього читання, семестрові контрольні роботи. У посібн..
95.00 грн.
Усі уроки технологій 10–11 класи Книга 1 Основи підприємницької діяльності Креслення Нова програма Авт: Пелагейченко М. Вид: Основа
Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р. У посібнику Усі уроки технологій розміщено теоретичні та пр..
75.00 грн.
Усі уроки технологій 10–11 класи Книга 2 Дизайн Кулінарія Комп’ютерне проектування Нова програма Авт: Пелагейченко М. Вид: Основа
Посібник Усі уроки технологій. Запропоновані доробки допоможуть учителеві технологій, який викладає у 10-11 класах, зробити уроки цікавими та методично насиченими на засадах компетентнісного підходу. Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р. У посібнику розміщено теорет..
75.00 грн.
Усі уроки технологій 10–11 класи Книга 3 Техніки декоративно-ужиткового мистецтва Дизайн сучасного одягу Нова програма Авт: Пелагейченко М. Вид: Основа
Відповідно до нового змісту навчальної програми з технологій 2017 р. У посібнику Усі уроки технологій 10–11 класи Книга 3 розміщено теоретичні та практичні відомості до навчальних модулів Техніки декоративно-ужиткового мистецтва, Дизайн сучасного одягу, Краса та здоров’я, Ландшафтний дизайн. ..
80.00 грн.
Усі уроки української літератури 10 клас ІІ семестр Профіль українська філологія Програма 2018 Авт: Косогова О. Вид: Основа
Усі уроки української літератури 10 клас ІІ семестр для вчителів української мови та літератури шкіл різних типів, керівників методичних об’єднань, викладачів та студентів вищих навчальних закладів. Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури для II семестру 10 к..
85.00 грн.
Усі уроки української мови 10 клас І семестр Програма 2018 Авт: Є. Голобородько Вид: Основа
Усі уроки української мови І семестр 10 клас. У методичному посібнику вміщено всі уроки української мови для І семестру 10 класу, які розроблено із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер...
60.00 грн.
Усі уроки української мови 10 клас І семестр Програма 2018 Профіль українська філологія Авт: Слюніна О. Вид: Основа
Всі уроки української мови для 10 класу І семестру, розроблено за програмою профільного рівня профіль українська філологія із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і при..
80.00 грн.
Усі уроки української мови 10 клас ІІ семестр Програма 2018 Авт: Є. Голобородько Вид: Основа
Усі уроки української мови 10 клас ІІ семестр. У посібнику вміщено всі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу, які розроблено із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розподіл навчального часу та зміст розроблених уроків носить орієнтовний характер. Згідно з ..
60.00 грн.
Усі уроки української мови 10 клас ІІ семестр Програма 2018 Профіль українська філологія Авт: Слюніна О. Вид: Основа
Видання містить всі уроки української мови для ІІ семестру 10 класу, які розроблено за програмою профільного рівня профіль українська філологія із врахуванням змін, здійснених Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокульту..
80.00 грн.
Усі уроки фізики Рівень стандарту І семестр Цифрові освітні ресурси 10 клас Нова програма Авт: Антикуз О. Вид: Основа
Усі уроки фізики І семестр Цифрові освітні ресурси Рівень стандарту 10 клас. Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 10 класі відповідно до нової програми Фізика 10 клас 2017 рік, авторський колектив під керівництвом Локтєва В.М. за рівнем стандарту. У посібнику вчитель зможе знайт..
70.00 грн.
Усі уроки фізики Рівень стандарту ІІ семестр Цифрові освітні ресурси 10 клас Програма 2018 Авт: Антикуз О. Вид: Основа
Під час розробки поурочних планів автор особливу увагу приділив впровадженню компетентнісного підходу. У посібнику вчитель зможе знайти всі матеріали, необхідні для підготовки й проведення повноцінних уроків фізики: детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних і кон..
70.00 грн.
Усі уроки хімії 10 клас Нова програма Авт: Стеценко І. Вид: Основа
Посібник містить теоретичний і дидактичний матеріал до уроків, розробки перевірочних, контрольних і практичних робіт, а також календарне планування. В основу покладена інтегральна технологія навчання. Методичний посібник містить усі розробки уроків хімії для 10 класу відповідно до нової програми...
80.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019