Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика для вчителя 11 клас Оновлена програма

Методика для вчителя 11 клас Оновлена програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки, Електронний конструктор уроку все для вчителя 11 класу за Оновленою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 11 клас To the Top 4 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 11 клас To the Top 4A Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications та до підручника Англійська мова 11 клас To the Top 4B Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
160.00 грн.
Англійська мова 11 клас To the Top 4 Teacher’s Book Авт: Mitchell H. Вид: MM Publications
Книга для вчителя до підручника Англійська мова 11 клас To the Top 4A Авт: Mitchell H.Q. MM Publications та до підручника Англійська мова 11 клас To the Top 4B Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications включає у себе сторінки цих підручників, рекомендації та цілі до кожного завдання, відповіді, ..
240.00 грн.
Англійська мова 11 клас Поглиблений New Destinations Level B2 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 11 клас Поглиблений New Destinations Level B2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
175.00 грн.
Англійська мова 11 клас Поглиблений New Destinations Level B2 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher’s Book до підручника Англійська мова 11 клас Поглиблений New Destinations Level B2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications включає у себе сторінки підручника, рекомендації та цілі до кожного завдання, відповіді, розшифровки текстів з Class CD, варіанти ..
296.00 грн.
Мій конспект Історія України 11 клас Оновлена програма Стандарт Академ Авт: Кагітіна Н. Вид-во: Основа
Посібник Мій конспект Історія України 11 клас рівень Стандарту, Академічний рівень був розроблений авторами у повній відповідності до Оновленої програми з історії України 2016 р. Видання містить не лише розробки уроків і матеріали до практичних занять, але й календарне планування. Переглянути... ..
50.00 грн.
Мій конспект Алгебра та початки аналізу 11 клас І семестр Оновлена програма Академічний рівень Авт: Старова О. Вид: Основа
Методичний посібник Мій конспект - це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку з алгебри у 11 класі. Автор методики пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Пропонований посібник п..
50.00 грн.
Мій конспект Алгебра та початки аналізу 11 клас Оновлена програма Академічний рівень ІІ семестр Авт: Старова О. Вид: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають алгебру і початки аналізу в 11 класі академічний рівень. У посібнику враховані зміни до навчальних програм, чинні з 2016–2017 н. р. розглянуті на Колегії МОН 8 вересня 2016 року. Мій конспект — це серія посібників, які ст..
50.00 грн.
Мій конспект Всесвітня історія Оновлена програма 11 клас Стандарт Академ Авт: Гриценко А. Вид: Основа
Мій конспект - посібник, який ставить на меті допомогти вчителеві з історії під час підготовки до уроку. Пропонований посібник розроблено у повній відповідності до оновленої програми до курсу Всесвітня історія для 11 класу рівень стандарту та академічний, затвердженою Міністерством ..
50.00 грн.
Мій конспект Геометрія Академічний рівень Нова програма 11 клас Авт: Старова О. Вид: Основа
Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають геометрію в 11 класі академічний рівень. Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може ство..
60.00 грн.
Мій конспект Зарубіжна література 11 клас Стандарт Академ Оновлена програма Авт: Куцінко О. Вид-во: Основа
Методичний посібник створено за Оновленою програмою Міністерства освіти і науки України із зарубіжної літератури 2016 року для 11-річної школи до будь-якого чинного підручника рівень Стандарту і Академічний рівень. Він містить календарне планування за семестрами за рівнем стандарту й академічним ..
60.00 грн.
Мій конспект Захист Вітчизни 11 клас Оновлена програма Дівчата Авт: Бутенко О. Вид-во: Основа
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків - 32 години та розробки занять у лікувально-оздоровчому закладі - 18 годин за Оновленою програмою курсу Захист Вітчизни Основи медичних знань для дівчат. Зміст матеріалу відповідає найсучаснішим принципам та вимогам щодо надання домедичної допомог..
50.00 грн.
Мій конспект Фізика 11 клас Стандарт Оновлена програма Авт: Євлахова О. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект - серія посібників, які мають на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу Фізики для 11 класу рівень Стандарту розташовані на окремих аркушах і містять методично грамотно оформлену шапку уроку - мета, тип уроку, обладнання тощо, ..
70.00 грн.
Сценарії виховних заходів Люблю тебе всім серцем, рідний краю Авт: Близнюк Ю. Вид-во: Основа
У збірці запропоновані сценарії для проведення класних годин - 1 розділ, уроків мужності - 2 розділ, позакласних виховних заходів - загальношкільних і родинних свят, розваг, фестивалів - 3 розділ. Переглянути... Для класних керівників, вихователів, учителів, керівників загальноосвітніх навчал..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019