Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Англійська мова 3 клас Нова програма

Методика Англійська мова 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, електронний конструктор уроку, Усі уроки з Англійської мови для 3 класу за Новою програмою.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 3 клас Zoom in Special 3 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 3 клас Zoom in Special 3 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
126.00 грн.
Англійська мова 3 клас Zoom in Special 3 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 3 клас Zoom in Special 3 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали. ..
157.00 грн.
Англійська мова 3 клас Поглиблений Smart Junior 4 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 3 клас Поглиблений Smart Junior 4 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
134.00 грн.
Англійська мова 3 клас Поглиблений Smart Junior 4 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 3 клас Поглиблений Smart Junior 4 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали - phonics. ..
252.00 грн.
Англійська мова Розробки уроків 3 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Авт: Камінська Н. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з англійської мови, календарне планування та семестрові контрольні роботи за новою програмою до підручника Англійська мова 3 клас З мультимедійним додатком Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. Різноманітні методи і прийоми роботи запропоновані в посібни..
40.00 грн.
Англійська мова. Конспекти уроків. Посібник для вчителя. 3 клас нова програма. До підручника Карп’юк О.Д. Автор: Т.Я. Замороз. Вид-во: Богдан.
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з курсу «Англійська мова» до підручника «Англійська мова. 3 клас» (авт. Карп’юк О.Д.), структура яких відповідає чинній навчальній програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандарту початкової загальної освіти. Для вчителів початков..
40.00 грн.
Англійська мова. Плани - конспекти уроків. 3 клас нова програма. До підручника О.Д. Карп'юк. Автор: Мясоєдова С.В. Вид-во: Ранок.
   Посібник являє собою плани - конспекти уроків англійської мови до підручника О.Д. Карп'юк для учнів 3-го класу. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. Містить календарне..
100.00 грн.
Мій конспект. Англійська мова. 3 клас. За підручником: А. Несвіт. Нова програма. Автор: І. В. Ґандзя. Вид-во: Основа.
Видання "Мій конспект" розрахований на вчителя початковій школі, який викладає англійську мову в загально-освітній школі за програмою 2012 року. Цей методичний посібник ставить на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує плани-конспекти 65 уроків англійскої мови, розро..
60.00 грн.
Мій конспект. Англійська мова. 3 клас. За підручником: О. Карп'юк. Нова програма. Автор: І. В. Ґандзя. Вид-во: Основа.
Видання "Мій конспект" розраховано на вчителя початковій школі, який викладає англійську мову в загально-освітній школі за програмою 2012 року. Цей методичний посібник ставить на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує плани-конспекти 65 уроків англійскої мови, розроб..
30.00 грн.
Набір для вчителя до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Набір методичного та наочного матеріалу для вчителя English with smiley Teacher's set до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. До комплекту входять: аудіододаток мультимедійний додаток книга для вчителя з поурочними розробками наб..
395.00 грн. 375.00 грн.
Набір для вчителя до підручника Англійська мова 3 клас Нова програма Поглиблений Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Набір методичного та наочного матеріалу для вчителя Teacher's set до підручника Англійська мова 3 клас З поглибленим вивченням Авт: Карп'юк О. Ростоцька М. Вид-во: Астон. Зміст папки для вчителя: постери-опори для візуальної рецепції комунікативної ситуації та розвитку усного мовлення; ..
395.00 грн. 375.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019