Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Математика 3 клас Нова програма

Методика Математика 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Математики до підручників Богданович М.В., Оляницька Л.В. та інших. 3 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Готуємося до уроків Математики в 3 класі Книга для вчителя Авт: Оляницька Л. Вид-во: Освіта
У методичному посібнику подано орієнтовне календарне планування, розробки конспектів уроків із математики для 3 класу до підручника Математика 3 клас Нова програма Авт: Рівкінд Ф. Оляницька Л. Вид-во: Освіта. До кожного уроку вміщено добірку завдань для усного опитування, цікаві завдання для усно..
45.00 грн.
Електронний конструктор уроку Математика 3 клас І семестр За підручником Богдановича М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекта усіх уроків до курсу Математика 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентац..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Математика 3 клас І семестр За підручником Рівкінд Ф. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 71 конспект усіх уроків до курсу Математика 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 71 медіа-презентація до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентаці..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Математика 3 клас ІІ семестр За підручником Богдановича М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 72 конспекта усіх уроків до курсу Математика 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 72 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презента..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Математика 3 клас ІІ семестр За підручником Рівкінд Ф. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 71 конспект усіх уроків до курсу Математика 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 71 медіа-презентація до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентац..
99.00 грн.
Конспекти уроків Математика 3 клас Нова програма До підручника Рівкінд Ф. Авт: Гулик Л. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з математики, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Математика 3 клас авторів Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька. Пропонуються зразки бесід під час вивчення нового матеріалу,..
59.00 грн.
Мій конспект 3 клас ІI семестр Математика Оновлена програма до підручника Богдановича Лишенка Авт: Бацула Н. Вид: Основа
Містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків математики в 3 класі IІ семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми за підручником Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Задля зручності використання всі розробки р..
90.00 грн.
Мій конспект 3 клас ІI семестр Математика Оновлена програма до підручника Рівкінд Авт: Бацула Н. Вид: Основа
Містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків математики у 3-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 p.,Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів Наказ МОН від..
90.00 грн.
Мій конспект Математика 3 клас Оновлена програма І семестр до підручника Богдановича Авт: Бацула Н. Вид: Основа
У методичному посібнику розміщено орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків математики у 3-му класі І семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 p., Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних д..
70.00 грн.
Мій конспект Математика 3 клас Оновлена програма І семестр до підручника Рівкінд Авт: Бацула Н. Вид: Основа
Зміст конспектів уроків дібраний з метою математичної компетентності сприйняття світу, розуміння ролі математики у пізнанні дійсності, розпізнавання проблем, які розв’язуються із застосуванням математичних методів. Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне пла..
70.00 грн.
Математика Конспекти уроків Оновлена програма 3 клас До підручника М. Богдановича Авт: Добровольська О. Вид: Богдан
Конспекти уроків з математики, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Математика 3 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза. Пропонуються зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, цікаві ..
54.00 грн.
Усі уроки математики. 3 клас Нова програма. М. О. Володарська, О. М. Пілаєва. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки всіх уроків математики у 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) з опорою на матеріали чинних підручників. Добірка дидактичних та інтелектуальних ігор, завдань з ло..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019