Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Інформатика 3 клас Нова програма

Методика Інформатика 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Інформатики для 3 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інформатика 3 клас Нова програма Конспекти уроків До підручника Коршунової О. Авт: Кульматицька О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з інформатики, зміст яких відповідає чинній навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Сходинки до інформатики 3 клас автор О. В. Коршунова. Для вчителів початков..
35.00 грн.
Інформатика 3 клас Нова програма Розробки уроків до підручника Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків за Новою програмою до підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: О.В. Коршунова Вид-во: Генеза. Посібник містить різнорівневі завдання курсу, вправи на розвиток логічного і алгоритмічного мислення, творчі завдання і міні-проекти, як..
45.00 грн.
Електронний конструктор уроку Інформатика 3 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 36 конспектів усіх уроків до курсу Інформатика 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 36 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них..
99.00 грн.
Конспекти уроків Інформатика 3 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г. Авт: Шевченко Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано методичні рекомендації для проведення уроків з інформатики в 3 класі відповідно до навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Сходинки до інформатики 3 клас Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкінд. Представлені матеріали..
39.00 грн.
Мій конспект Інформатика 3 клас За підручником О. Коршунової Нова програма Авт: М. Банник Вид-во: Основа
Видання Мій конспект - це серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Пропонований посібник висвітлює питання підготовки до уроків нового предмета у 3 класі — Сходинки до інформатики. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учит..
20.00 грн.
Мій конспект Інформатика 3 клас Нова програма За підручником Ломаковської Г. Авт: Білецька О. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це нова серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які п..
30.00 грн.
Розробки уроків Інформатика 3 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г. + CD Авт: Золочевська М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за новою програмою з інформатики для 2–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та підручника Сходинки до інформатики 3 клас Нова програма Авт: Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я., Рівкінд Ф.М. Вид-во: Освіта. Видання містить детальні плани-конспекти уроків, у яки..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019