Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма

Методика Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Образотворчого мистецтва для 3 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Образотворче мистецтво 3 клас За підручником Калініченко О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Образотворче мистецтво 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презен..
99.00 грн.
Мій конспект Образотворче мистецтво 3 клас Оновлена програма До підручника Резніченка М. Авт: Безрук Г. Вид-во: Основа
Розробки уроків з образотворчого мистецтва для 3 класу складено за Оновленою програмою до підручника Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма Авт: Резніченко М.І. Трач С.К. Вид-во: Богдан. Видання містить орієнтовні календарне планування та плани-конспекти 35 уроків. Значну увагу приділено реа..
50.00 грн.
Образотворче мистецтво Розробки уроків 3 клас Нова програма До підручника Калініченко О. Авт: Безкоровайна І. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з навчального курсу Образотворче мистецтво для 3 класу до підручника Образотворче мистецтво, 3 клас. Нова програма. Калініченко О.В., Сергієнко В.В. Вид-во: Освіта та до альбому-посібника Образотворче мистецтво Альбом-посібник 3 клас До підручника Ка..
35.00 грн.
Образотворче мистецтво. Конспекти уроків. 3 клас нова програма.  До підручника  М.І. Резніченка, С.К.Трач. Автор: О.О. Губенко. Вид-во: Богдан.
У посібнику подано конспекти уроків з образотворчого мистецтва для 3-го класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику «Образотворче мистецтво. 3 клас» (автори М.І. Резніченко С.К. Трач). Для вчителів початкових класі..
30.00 грн.
Образотворче мистецтво. Конспекти уроків. 3 клас нова програма. Інтерактивний урок. Автор: Н.А. Горошко. Вид-во: Ранок.
Методичний посібник містить розробки уроків з образотворчого мистецтва для 3 класу, розгорнуте календарне планування та презентації до уроків. Структура і зміст курсу відповідають новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Книга містить необхідну додаткову інформ..
60.00 грн.
Уроки Образотворчого мистецтва 3 клас Нова програма До підручника Калініченко О. Авт: Шевченко Н. Вид-во: Богдан
У методичному посібнику подано конспекти уроків з образотворчого мистецтва для 3 класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Образотворче мистецтво 3 клас автори О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко. Для вчителів почат..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019