Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Основи здоров’я 3 клас Нова програма

Методика Основи здоров’я 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з предмету Основи здоров я до підручників Гнатюк О.В. та інших. 3 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Основи здоров'я 3 клас За підручником Беха І. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 32 конспекта усіх уроків до курсу Основи здоров'я 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 32 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Основи здоров'я 3 клас За підручником Гнатюк О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 32 конспекта усіх уроків до курсу Основи здоров'я 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 32 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Мій конспект Основи здоров'я 3 клас Оновлена програма До підручника Беха І. Авт: Беркут В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків курсу Основи здоров'я у 3 класі, складені за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Вид-в..
50.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я 3 клас За підручником І. Беха Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків курсу Основи здоров’я у 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренка, С. В. Страшка Видавництво: Алатон. Задля ..
25.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я 3 клас За підручником О. Гнатюк Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків курсу Основи здоров’я у 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О.В. Гнатюк Видавництво: Генеза. Задля зручності використання всі розробки розміщені на ві..
25.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я Оновлена програма 3 клас До підручника Гнатюк Авт: Беркут В. Вид: Основа
Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування здоров’язбережувальної компетентності учнів як ключової на основі опанування ними знань про здоров’я та безпеку, практичні навички здорового способу життя і безпечної поведінки, формування в них ціннісного ставлення до життя і здоров’я, сприяння..
50.00 грн.
Основи здоров'я. 3 клас Нова програма. Конспекти уроків. До підручника Гнатюк О.В. Автор: Голінщак Ж.А. Вид-во: Богдан.
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з основ здоров'я зміст яких відповідає новій навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Держаному стандартові початкової загальної освіти та підручнику "основи здоров'я. 3 клас" (автор Гнатюк О.В.)       Для вчителів ..
29.00 грн.
Основи здоров'я. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника О.В. Гнатюк. Автор: В.М. Грецьких. Вид-во: Ранок.
Посібник розроблено відповідно до нової програми з основ здоров'я та її викладання у 3 класі шкіл із української мовою навчання та новим підручником О.В. Гнатюк "Основи здоров'я". Автор дібрав багатий дидактичний матеріал, який дозволить зробити уроки цікавими та змістовними. Гнучка структура уро..
50.00 грн.
Основы здоровья. Разработки уроков. 3 класс новая программа. К учебнику И.Д. Беха, Т.В. Воронцовой, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко. Автор: Л.Л. Шалимова. Изд-во: Ранок.
Методическое пособие содержит разработки уроков по основам здоровья для 3 класса, составленных по учебнику "Основы здоровья. 3 клас" и соответствующих новой программе. В пособии для удобства пользования приведена таблица ориентировочного тематического планирования, а в подробных конспектах &n..
50.00 грн.
Розробки уроків Основи здоров’я 3 клас Нова програма із CD-диском До підручника І. Д. Бех Авт: Шалімова Л. Л. Вид-во: Ранок
Методичний посібник містить розробки уроків з основ здоров’я для 3 класу, що спираються на підручник Основи здоров’я. 3 клас Авт. І. Д. Бех та ін. і відповідну нову програму. У посібнику для зручності користування наведена таблиця орієнтовного тематичного планування, а в докладних к..
50.00 грн.
Уроки з основ здоров`я 3 клас Нова програма До підручника Беха І. Воронцової Т. Авт: Н. Будна Вид: Богдан
У методичному посібнику пропонуються зразки бесід, таблиці, схеми, система практичних робіт, цікаві і творчі завдання, ігри, інсценізації, загадки, вірші, оповідання, кросворди, прислів`я. Подано розгорнуті конспекти уроків з предмета Основи здоров`я, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН..
37.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019