Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Природознавство 3 клас Нова програма

Методика Природознавство 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Природознавства до підручників Гільберг Т.Г., Грущинська І.В. та інших для 3 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Природознавство 3 клас За підручником Гільберг Т. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 67 конспектів усіх уроків до курсу Природознавство 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 67 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій д..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Природознавство 3 клас За підручником Грущинської І. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 66 конспектів усіх уроків до курсу Природознавство 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 59 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій д..
99.00 грн.
Мій конспект Природознавство 3 клас І семестр Оновлена програма до підручника Гільберг Т. Авт: Нетужилова І. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 3 класі І семестр, складені за Оновленою програмою до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Зміст конспектів уроків дібран..
50.00 грн.
Мій конспект Природознавство 3 клас І семестр Оновлена програма до підручника Грущинської І. Авт: Нетужилова І. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків Природознавства у 3 класі І семестр, складені за Оновленою програмою до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Зміст конспектів уроків дібраний ..
50.00 грн.
Мій конспект Природознавство 3 клас За підручником І. Грущинської Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне тематичне планування та розробки уроків природознавства у 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником І. В. Грущинської Видавництво: Освіта. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних ар..
25.00 грн.
Мій конспект Природознавство 3 клас За підручником Т. Гільберг Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків природознавства у 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак Видавництво: Генеза. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних арку..
25.00 грн.
Мій конспект Природознавство Оновлена програма 3 клас II семестр до підручника Гільберг Т. Авт: Нетужилова І. Вид: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 3-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 p, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів..
80.00 грн.
Мій конспект Природознавство Оновлена програма 3 клас ІІ семестр до підручника Грущинської І. Авт: Нетужилова І. Вид: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 3-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 p, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів..
80.00 грн.
Природознавство Конспекти уроків 3 клас Нова програма До підручника Т. Гільберг Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано конспекти уроків з природознавства для 3 класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Природознавство 3 клас автори Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Пропонуються зразки бесід на етапі вивчення но..
65.00 грн.
Природознавство методичні поради до інтегрованих уроків 3 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Хитра З. Вид: Освіта
Природознавство методичні поради до інтегрованих уроків є складовою навчально-методичного комплекту Природознавство Інтегровані уроки 3 клас, до складу якого входить робочий зошит учня і методичні рекомендації для вчителів початкової школи щодо проведення інтегрованих уроків. Ретельно проанал..
30.00 грн.
Природознавство. Конспекти уроків. Посібник для вчителя. 3 клас нова програма. До підручника І.В. Грущинської. Автор: Будна Н.О. Вид-во: Богдан.
У посібнику подано конспекти уроків з природознавства для 3-го класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику «Природознавство. 3 клас» (автор Грущинська І.В.). Пропонуються зразки бесід на етапі вивчення нового матер..
65.00 грн.
Природознавство. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника І.В. Грущинської. Автор: К.М, Шевченко, Г.В. Щербак. Вид-во: Ранок.
Посібник складений відповідно до нової програми курсу "Природознавство" для загальноосвітніх навчальних закладів, підручника І.В. Грущинської "Природознавство" для 3 класу та посібника для учнів "Природознавство: Робочий зошит. 3 клас. На уроках пропонується використання за необхідності карто..
50.00 грн.
Природознавство. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак. Автор: Т.А. Марінюк. Вид-во: Ранок.
Посібник створено відповідно до чинної навчальної програми "Природознавство. 1-4 класи" для загальноосвітніх навчальних закладів, підручника "Природознавство" для 3 класу авторів Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак. Посібник містить розробки уроків різних типів та додатковий матеріал до уроків. Використа..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019