Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Трудове навчання 3 клас Нова програма

Методика Трудове навчання 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Трудового навчання до підручників Сидоренко В.К., Веремійчик І.М. та інших для 3 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Трудове навчання 3 клас За підручником Веремійчика І. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Трудове навчання 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 31 медіа-презентація до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій ..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Трудове навчання 3 клас За підручником Сидоренка В. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Трудове навчання 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій ..
99.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 3 клас Нова програма За підручником Веремійчика І. Авт: Толмачова М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних арку..
30.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 3 клас Нова програма За підручником Сидоренка В. Авт: Толмачова М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець , О. В. Агєєвої. Задля зручності використання всі розробки розміщені ..
25.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 3 клас Оновлена програма До підручника Веремійчика І. Авт: Данчук Ю. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків Трудового навчання у 3 класі, складені за Оновленою програмою до підручника Трудове навчання 3 клас Нова програма Авт: Веремійчик І. Тименко В. Вид-во: Генеза. Зміст конспектів уроків дібран..
50.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 3 клас Оновлена програма До підручника Сидоренка В. Авт: Данчук Ю. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 3 класі, складені за Оновленою програмою до підручника Трудове навчання 3 клас Нова програма Авт: Сидоренко В. Котелянець Н. Агєєва О. Вид-во: Сиция. Зміст конспектів ур..
50.00 грн.
Трудове навчання. Конспекти уроків. 3 клас нова програма. До підручника Веремійчика, Т.П. Тименка. Автор: Богайчук Р.В. Вид-во: Богдан
У посібнику подано 35 конспектів уроків трудового навчання для 3-го класу, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику «Трудове навчання. 3 клас» (автори І.М. Веремійчик, В.П. Тименко). Пропонуються зразки бесід на етапі ..
39.00 грн.
Трудове навчання. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника В.К. Сидоренка, Н.В. Котелянець, О.В. Агєєвої. До підручника І.М. Веремійчика, В.П. Тименка. Автор: В.І. Хорунжий. Вид-во: Ранок.
Урізноманітнити та збагати уроки новими цікавими матеріалами вчителю допоможуть презентації, зібрані на електронному диску. надані презентації допоможуть провести уроки з використанням сучасних комп ютерних технологій, не витрачаючи багато часу на підготовку. Відомо, що створення та використання ..
40.00 грн.
Уроки трудового навчання 3 клас Нова програма До підручника В. Сидоренка Н. Котелянець Авт: Р. Богайчук Вид: Богдан
Серія: Бібліотека вчителя. У посібнику 35 конспектів уроків трудового навчання, зміст яких видповідає навчальній програмі МОН України та підручнику Трудове Навчання 3 клас В.К. Сидоренка, Н.В. Котелянець, О.В. Агєєва. Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів. ..
39.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019