Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Українська мова 3 клас Нова програма

Методика Українська мова 3 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Української мови до підручників Вашуленко М.С., Гавриш Н.В., Захарійчук М.Д. та інших для 3 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас І семестр За підручником Вашуленка М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекта усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та през..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас І семестр За підручником Гавриш Н. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 34 конспекта усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 34 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та през..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас І семестр За підручником Захарійчук М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекта усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та през..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас І семестр За підручником Хорошковської О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пре..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас ІІ семестр За підручником Вашуленка М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 55 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 55 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пр..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас ІІ семестр За підручником Гавриш Н. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 36 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 36 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пр..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас ІІ семестр За підручником Захарійчук М. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 55 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 53 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пр..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 3 клас ІІ семестр За підручником Хорошковської О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 36 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 3 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 36 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пр..
99.00 грн.
Конспекти уроків Розвиток зв’язного мовлення 3 клас Нова програма До підручника Захарійчук М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано 17 конспектів уроків розвитку зв’язного мовлення, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України та підручнику Українська мова 3 клас автори М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун. Запропоновано диференційовані самостійні завдання, ігри, тести, кросворди, пізнавальний та літе..
23.00 грн.
Конспекти уроків Українська мова 3 клас Нова програма До підручника Вашуленко М. Авт: Вашків Л. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови, зміст яких відповідає навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Українська мова 3 клас автори М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківськ..
65.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас 1 семестр За підручником М. Захарійчук Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 3 класі 1 семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником М.Д. Захарійчук, А. І. Мовчун. Задля зручності ..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас 2 семестр За підручником М. Захарійчук Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 3 класі 2 семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником М.Д. Захарійчук, А. І. Мовчун. Задля зручності ..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас I семестр За підручником М. Вашуленка Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 3 класі I семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником М. С. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васил..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас I семестр За підручником Н. Гавриш Нова програма Авт: Л. Пономаренко Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 3 класі I семестр для шкіл з російською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко. Задля зручності ..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас II семестр За підручником О. Хорошковської Нова програма Авт: Л. Пономаренко Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 3 класі IІ семестр для шкіл з російською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О. Н. Хорошковської, Г. І. Охоти, Н. І. Яновицької. Задля..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас IІ семестр За підручником Н. Гавриш Нова програма Авт: Л. Пономаренко Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 3 класі IІ семестр для шкіл з російською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко. Задля зручності..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас І семестр За підручником О. Хорошковської Нова програма Авт: Л. Пономаренко Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 3 класі I семестр для шкіл з російською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О. Н. Хорошковської, Г. І. Охоти, Н. І. Яновицької. Задля ..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас І семестр Оновлена програма За підручником М. Вашуленка Авт: Н. М. Кравцова, О. Д. Придаток Вид: Основа
Цей методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 3-му класі І семестр, вони складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 року, орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досяг..
60.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас ІІ семестр За підручником М. Вашуленка Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків української мови в 3 класі IІ семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником М. С. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васи..
25.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас ІІ семестр Оновлена програма За підручником М. Вашуленка Авт: Н. М. Кравцова, О. Д. Придаток Вид: Основа
Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 3-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 р., Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досяг..
55.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас ІІ семестр Оновлена програма За підручником М. Захарійчук Авт: Н. М. Кравцова, О. Д. Придаток Вид: Основа
Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків з української мови у 3-му класі ІІ семестрі. Вони складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 р., Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних дос..
55.00 грн.
Мій конспект Українська мова 3 клас За підручником М. Захарійчук І семестр Оновлена програма Авт: Н. Кравцова Вид: Основа
Для зручності використання всі розробки розміщено на окремих аркушах. Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 3-му класі І семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної прог..
60.00 грн.
Мій конспект Уроки розвитку мовлення 3 клас Нова програма Авт: Ліннікова Л. Вид-во: Основа
Посібник містить докладні розробки уроків розвитку зв’язного мовлення у 3-му класі - 17 уроків на рік, складені за Новою програмою для ЗНЗ із навчанням українською мовою у редакції 2014 р. до чинних підручників. У додатку подано дидактичні матеріали до уроків для копіювання - картки, опорні табли..
30.00 грн.
Навчання Української мови в 3 класі Книга для вчителя Авт: Вашуленко М. Васильківська Н. Вид-во: Освіта
Посібник для вчителя містить методичні рекомендації щодо планування, організації та проведення уроків української мови в 3 класі загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою, а також поурочні розробки за підручником Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Мель..
50.00 грн.
Українська мова 3 клас Нова програма Конспекти уроків До підручника Захарійчук М. Авт: Газилишин Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови, зміст яких відповідає навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Українська мова 3 клас автори Захарійчук М.Д., Мовчун А.І. Запропоновано зра..
54.00 грн.
Українська мова 3 клас. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун. Автор: Володарська. Вид-во: Ранок
Методичний посібник містить розробки уроків з української мови для 3 класу, складені відповідно до підручника "Українська мова", М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун з урахуванням вимог чинної програми щодо вивчення української мови в початковій школі. Подані в книзі розробки уроків передбачають різн..
50.00 грн.
Українська мова 3 клас. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника М.С. Вашуленка, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківської. Автор: А.В. Курганська. Вид-во: Ранок
Посібник розроблено відповідно до нової програми з української мови та її викладання у 3 класі загальноосвітних навчальних закладів з українською мовою навчання та підручником М.С. Вашуленка, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківської "Українська мова".  Автор дібрав багатий дидактичний матер..
50.00 грн.
Уроки розвитку звязного мовлення. Українська мова. 3 клас нова програма. Посібник для вчителя. До підручника М.С. Вашуленка, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківської. Автор: Н.О. Будна. Вид-во: Богдан.
      У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з розвитку звязного мовлення, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України з української мови для учнів 3 класу.       Наведений матеріал допоможе учителеві організувати мовленнєву діяльність учнів на ..
29.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019