Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика 3 клас Я у світі Нова програма

Методика 3 клас Я у світі Нова програма

Категорія містить плани конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект з предмету Я у світі

3 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Я у світі 3 клас За підручником Бібік Н. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Я у світі 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них;..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Я у світі 3 клас За підручником Тагліної О. Вид-во: Основа
Методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Я у світі 3 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіа-презентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них;..
99.00 грн.
Мій конспект Я у світі 3 клас За підручником Н. Бібік Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків курсу Я у світі в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником Н. М. Бібік. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля для записів дозволяють т..
25.00 грн.
Мій конспект Я у світі 3 клас За підручником Н. Бібік Оновлена програма Авт: Т. М. Приходько, К. М. Демеденко Вид: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків курсу Я у світі у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 р. за підручником Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа ..
50.00 грн.
Мій конспект Я у світі 3 клас За підручником О. Тагліної Нова програма Авт: М. Володарська Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків курсу Я у світі в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми за підручником О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних арку..
25.00 грн.
Мій конспект Я у світі Оновлена програма 3 клас До підручника Тагліної Авт: Приходько Т. Вид: Основа
У методичному посібнику розміщено орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків курсу Я у світі у 3-му класі, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 р. за підручником Я у світі 3 клас Нов..
50.00 грн.
Методическое пособие Я в мире 3 класс Новая программа Авт: Бибик Н. Изд-во: Основа
Пособие составлено по Новой программе к учебнику Я в мире 3 класс Новая программа. Авт: Н.М. Бибик Изд-во: Основа. Издание включает календарно-тематический план, характеристику основных методических решений, которые могут быть реализованы на уроках, а также ориентировочные разработки уроков. Особ..
35.00 грн.
Я у світі Конспекти уроків 3 клас Нова програма До підручника Бібік Н. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з предмета Я у світі, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Я у світі 3 клас автор Н.М. Бібік. Розроблено зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, різні види роб..
28.00 грн.
Я у світі. Конспекти уроків. 3 клас нова програма. До підручника О.В. Тагліної, Г.Ж. Іванової. Автор: Дунець І.Р. Вид-во: Богдан.
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з курсу "Я у світі", зміст яких відповідає навчаліній програмі Міністерства освіти  і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіті та підручнику "Я у світі. 3 клас" (Авт. Тагліна О.В., Іванова Г.Ж.).      ..
29.00 грн.
Я у світі. Розробки уроків. 3 клас нова програма. До підручника О.В. Тагліної, Г.Ж. Іванової. Автор: О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова. Вид-во: Ранок.
Посібник складениий відповідно до нової програми курсу "Я у світі" для загальноосвітних навчальних закладів, підручника О.В. Тагліної "Я у світі" для 3 класу та посібника для учнів "Я у світі. Робочий зошит. 3 клас". На уроках пропонується використання за необхідності карток-схем, ілюстративн..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019