Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Виховна робота Години спілкування 3 клас Нова програма

Виховна робота Години спілкування 3 клас Нова програма

Категорія містить план навчально виховної роботи для класного керівника, години спілкування, часы общения

3 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор Національно-патріотичне виховання школярів 1-4 класи Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: виховні заходи: 51 конспект у форматі .doc Microsoft Word; 42 медіапрезентації у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; нормативні матеріали: 14 документів; методичні рекомендації: 2 документи. зручне середовище для створен..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Помічник Класного керівника 3 клас Вид-во: Основа
Виховні години та свята: - 48 розробок; - 36 медіапрезентацій. Батьківські збори: - 9 розробок; - 8 медіапрезентацій. Комп’ютерна програма Електронний конструктор: Зручне середовище для створення своїх розробок та презентацій до них; Можливість безпосередньо та швидко р..
75.00 грн.
Навчальні проекти в початковій школі 3 клас Нова програма Авт: Даніліна І. Вид-во: Основа
Посібник для 3 класу за Новою програмою містить докладні матеріали щодо підготовки та проведення проектної діяльності та впровадження проектних технологій у практику роботи початкової школи. Запропоновані розробки презентацій різноманітних за тематикою навчальних проектів у 3 класі з української ..
50.00 грн.
Нові години спілкування 3 клас Нова програма Авт: Брязгіна Я. Вид-во: Основа
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування для 3 класу за Новою програмою, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, ..
30.00 грн.
Часы общения 3 класс Воспитательная работа Авт: Конопельнюк М. Изд-во: Основа
В пособии предлагаются 35 тематических разработок часов общения в 3 классе, пользуясь которыми классный руководитель сможет быстро и качественно подготовиться и провести воспитательное мероприятие, подобрать подходящие методы и формы воспитательной работы, сплотить детский коллектив, расшири..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017