Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Англійська мова 4 клас Нова програма

Методика Англійська мова 4 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, електронний конструктор уроку, Усі уроки з Англійської мови для 4 класу за Новою програмою.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 4 клас Zoom in Special 4 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 4 клас Zoom in Special 4 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
126.00 грн.
Англійська мова 4 клас Zoom in Special 4 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 4 клас Zoom in Special 4 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали. ..
157.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Плани-конспекти уроків до підручника Несвіт А. Авт: Чернишова Ю. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків англійської мови до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Побудований відповідно до чинної програми з англійської мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів. ..
100.00 грн.
Англійська мова 4 клас Поглиблений Smart Junior 5 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 4 клас Поглиблений Smart Junior 5 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
134.00 грн.
Англійська мова 4 клас Поглиблений Smart Junior 5 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher's Book до підручника Англійська мова 4 клас Поглиблений Smart Junior 5 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить сторінки підручника, плани і рекомендації до проведення уроків, тести, а також додаткові матеріали - phonics. ..
252.00 грн.
Книга для вчителя Англійська мова 4 клас START UP Нова програма Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Книга для вчителя складена за Новою програмою з Англійської мови для 4 класу до підручника, робочого та тестового зошитів Start Up 4 клас. Містить методичні рекомендації щодо використання матеріалу та перебігу кожного етапу уроку при викладанні англійської мови у загальноосвітніх навчал..
80.00 грн.
Книга для вчителя Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Климишина Н. Вид-во: Основа
Посібник містить 65 планів-конспектів уроків за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Климишина Н. Вид-во: Основа. У посібнику наведено: методичні рекомендації щодо використання підручника на уроці; додаткові ігри та завдання; правильні відпов..
50.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 4 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Авт: Гандзя І. Вид-во: Основа
Посібник містить 70 планів конспектів уроків до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра, який відповідає чинній програмі з англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах та є рекомендованим Міністерством освіти та науки України. Також у посібни..
35.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 4 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Гандзя І. Вид-во: Основа
Посібник містить 70 планів конспектів уроків за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Також у посібнику ви знайдете календарне планування, відповіді на всі завдання підручника, додаткові ігри та завдання. ..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019