Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Літературне читання 4 клас Нова програма

Методика Літературне читання 4 клас Нова програма
Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Літературного читання до підручників Савченко О.Я., Науменко В.О. та інших.
 
4 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Літературне читання 4 клас І семестр До підручника Науменко В. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 45 конспектів усіх уроків до курсу Літературне читання 4 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 45 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та ..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 4 клас І семестр До підручника Савченко О. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 41 конспект усіх уроків до курсу Літературне читання 4 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 41 медіапрезентацію до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та пр..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Літературне читання 4 клас ІІ семестр До підручника Савченко О. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 61 конспект усіх уроків до курсу Літературне читання 4 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 61 медіапрезентацію до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та п..
99.00 грн.
Літературне читання 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Науменко В. Авт: Білецька О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з Літературного читання для 4 класу, складених за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Розроблено зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, різні види робіт, цікаві та творчі ..
30.00 грн.
Літературне читання 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Савченко О. Авт: Заброцька С. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти з літературного читання за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Пропонуються зразки бесід, вправи на розвиток мовленнєвої діяльності, мовні ігри, вправи на розвиток техніки читання, цікавий..
56.00 грн.
Літературне читання 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Чумарної М. Авт: Гурна О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти з Літературного читання для 4 класу за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Чумарна М. Вид-во: Богдан. Пропонуються зразки бесід, вправи на розвиток мовленнєвої діяльності, мовні ігри, вправи на розвиток техніки читанн..
56.00 грн.
Мій конспект Літературне читання  ІІ семестр Оновлена програма 4 клас До підручника Науменко Авт: Курганська А. Вид: Основа
У методичному посібнику розміщено орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 4-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 p., Орієнтовних вимог до оцінюв..
60.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 4 клас 1 семестр Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Ковальчук Н. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків літературного читання в 4 класі I семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. за підручником Літературне читання 4 клас Нова пр..
35.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 4 клас 1 семестр Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Курганська А. Вид-во: Основа
Посібник з Літературного читання для вчителів 4 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 4 класі І семестр до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во:..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 4 клас 2 семестр Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Ковальчук Н. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків літературного читання в 4 класі IІ семестр для шкіл з українською мовою навчання, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. за підручником Літературне читання 4 клас Нова п..
35.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 4 клас І семестр Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Ковальчук Н. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків літературного читання в 4-му класі І семестр, складені за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних..
35.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 4 клас І семестр Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Курганська А. Вид-во: Основа
Посібник з Літературного читання для вчителів 4 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 4 класі І семестр до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во..
50.00 грн.
Мій конспект Літературне читання 4 клас ІІ семестр Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Ковальчук Н. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків літературного читання в 4-му класі ІІ семестр, складені за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривни..
45.00 грн.
Мій конспект Літературне читання Оновлена програма 4 клас ІІ семестр До підручника Савченко О. Авт: Курганська А. Вид: Основа
Методичний посібник з Літературного читання містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків літературного читання у 4-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 p., Орієнтовних вимог до оцін..
70.00 грн.
Розробки уроків Літературне читання 4 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Шевченко К. Вид-во: Ранок
Посібник розроблено за Новою програмою з літературного читання для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання та підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. У посібнику наведено розробки уроків читання різних типів, запропон..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019