Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Методика Математика 4 клас Нова програма

Методика Математика 4 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Математики до підручників Богданович М.В., Оляницька Л.В. та інших.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Математика 4 клас І семестр До підручника Богдановича М. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 64 конспекти усіх уроків до курсу Математика 4 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентаці..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Математика 4 клас ІІ семестр До підручника Богдановича М. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 76 конспектів усіх уроків до курсу Математика 4 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 76 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків т..
99.00 грн.
Мій конспект Математика 4 клас І семестр Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків математики в 4 класі I семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Задля зручності використання всі розробк..
35.00 грн.
Мій конспект Математика 4 клас ІІ семестр Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків математики в 4 класі IІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Задля зручності використання ..
35.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Богдановича М. Авт: Шост Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Пропонуються різнорівневі картки для опитування, цікаві завдання для усних обчислень, зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, ..
55.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Будної Н. Авт: Білецька О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з математики для 4 класу, складених за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Беденко М. Вид-во: Богдан. Пропонуються картки для опитування, цікаві завдання для усного рахунку, зразки бесід під час вивчення нового..
59.00 грн.
Розробки уроків Математика 4 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Прошлякова І. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків математики в 4 класі загальноосвітньої школи за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Розробки уроків містять різноманітні форми й методи роботи, дидактичні ігри, роботу з геомет..
45.00 грн.
Уроки математики в 4 класі Нова програма Авт: Оляницька Л. Вид-во: Освіта
У навчально-методичному посібнику подано орієнтовне календарне планування, розробки конспектів уроків із математики для 4 класу за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Л. В. Оляницька Вид-во: Освіта. До кожного уроку вміщено добірку завдань для усного опитування, цік..
55.00 грн.
Усі уроки Математики 4 клас Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків математики у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. з опорою на матеріали чинних підручників. Цікавий дидактичний матеріал, добірка навчальних ігор, тренувальних та творчих за..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017