Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Математика 4 клас Нова програма

Методика Математика 4 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Математики до підручників Богданович М.В., Оляницька Л.В. та інших.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Математика 4 клас І семестр До підручника Богдановича М. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 64 конспекти усіх уроків до курсу Математика 4 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентаці..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Математика 4 клас ІІ семестр До підручника Богдановича М. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 76 конспектів усіх уроків до курсу Математика 4 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 76 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків т..
99.00 грн.
Конспекти уроків до підручника Богдановича М. 4 клас Математика Оновлена програма Авт: Шост Н. Вид: Богдан
Розгорнуті конспекти уроків, зміст яких відповідає Оновленій навчальній програмі МОН України з математики для 4 класу. За підручником Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Пропонуються різнорівневі картки для опитування, цікаві завдання для усних обчис..
65.00 грн.
Мій конспект Математика 4 клас ІІ семестр Оновлена програма До підручника Богдановича М. Авт: Бацула Н.В., Кравченко Г.Ю. Вид: Основа
Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків математики 4 клас ІІ семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 p, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів..
80.00 грн.
Мій конспект Математика Оновлена програма 4 клас I семестр До підручника Богдановича М. Авт: Бацула Н. Вид: Основа
Математика 4 клас Мій конспект містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків математики у 4-му класі І семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 p, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень уч..
80.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Будної Н. Авт: Білецька О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з математики для 4 класу, складених за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Беденко М. Вид-во: Богдан. Пропонуються картки для опитування, цікаві завдання для усного рахунку, зразки бесід під час вивчення нового..
59.00 грн.
Розробки уроків Математика 4 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Прошлякова І. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків математики в 4 класі загальноосвітньої школи за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Розробки уроків містять різноманітні форми й методи роботи, дидактичні ігри, роботу з геомет..
50.00 грн.
Уроки математики в 4 класі Нова програма Авт: Оляницька Л. Вид-во: Освіта
У навчально-методичному посібнику подано орієнтовне календарне планування, розробки конспектів уроків із математики для 4 класу за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Л. В. Оляницька Вид-во: Освіта. До кожного уроку вміщено добірку завдань для усного опитування, цік..
55.00 грн.
Усі уроки Математики 4 клас Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків математики у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. з опорою на матеріали чинних підручників. Цікавий дидактичний матеріал, добірка навчальних ігор, тренувальних та творчих за..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019