Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Основи здоров’я 4 клас Нова програма

Методика Основи здоров’я 4 клас Нова програма
Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з предмету Основи здоров я до підручників Гнатюк О.В. та інших.
4 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Основи здоров'я 4 клас До підручника Беха І. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 31 конспект усіх уроків до курсу Основи здоров'я 4 клас у форматі .doc Microsoft Word; 31 медіапрезентація до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до н..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Основи здоров'я 4 клас До підручника Гнатюк О. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 34 конспекти усіх уроків до курсу Основи здоров'я 4 клас у форматі .doc Microsoft Word; 34 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до ..
99.00 грн.
Мій конспект Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма До підручника Беха І. Авт: Довгаль В. Вид-во: Основа
Посібник з Основ здоров'я для вчителів 4 класу за Оновленою програмою містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Зміст консп..
45.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я 4 клас Нова програма За підручником Беха І. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків курсу Основи здоров’я в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. за підручником І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренка, С. В. Страшка. Задля зручності викорис..
35.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я 4 клас Нова програма За підручником Гнатюк О. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків курсу Основи здоров’я у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. за підручником О. В. Гнатюк. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах...
35.00 грн.
Мій конспект Основи здоров’я 4 клас Оновлена програма До підручника Гнатюк О. Авт: Порощук В. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків курсу Основи здоров’я у 4 класі, складені за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. Зміст конспектів уроків дібраний з метою ..
50.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Нова програма Конспекти уроків Авт: Кікінежді О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків для 4 класу за Новою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Кікінежді О. Шост Н. Шульга І. Вид-во: Богдан. Розроблено зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, цікаві та творчі завдання. Для вчителів початкових класів..
35.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Беха І. Авт: Тітченко О. Вид-во: Богдан
Посібник містить розгорнуті конспекти уроків для 4 класу за Новою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Запропоновані зразки бесід, тестових і диференційованих завдань, ігри допоможуть педагогам зробити урок..
40.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Гнатюк О. Авт: Голінщак Ж. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків для 4 класу за Новою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. Розроблено зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, цікаві та творчі завдання. Для вчителів початкових класів та студентів педаг..
35.00 грн.
Основи здоров’я Розробки уроків 4 клас Нова програма Авт: Бойченко Т. Вид-во: Ранок
Посібник укладено за Новою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бойченко Т. Коваль Н. Вид-во: Ранок. Видання містить детальні розробки уроків, у яких розкрито зміст навчального матеріалу, вміщено матеріали для мотивації навчальної діяльності, зазначено основні структу..
50.00 грн.
Основи здоров’я Розробки уроків 4 клас Нова програма Авт: Шалімова Л. Вид-во: Ранок
Методичний посібник містить розробки уроків з основ здоров’я для 4 класу за новою програмою. У посібнику для зручності користування наведена таблиця орієнтовного тематичного планування. Матеріал, представлений у книзі, досить різноманітний, викладений послідовно, з урахуванням вікових особливосте..
50.00 грн.
Усі уроки Основи здоров’я 4 клас Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків курсу Основи здоров’я у 4 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми з опорою на матеріали чинних підручників. Дидактичні ігри, проблемні ситуації, творчі завдання розвивального характеру, зразки роздавал..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019