Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Природознавство 4 клас Нова програма

Методика Природознавство 4 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Природознавства до підручників Гільберг Т.Г., Грущинська І.В. та інших.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Природознавство 4 клас До підручника Гільберг Т. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 62 конспекта усіх уроків до курсу Природознавство 4 клас у форматі .doc Microsoft Word; 67 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до ..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Природознавство 4 клас До підручника Грущинської І. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 62 конспекта усіх уроків до курсу Природознавство 4 клас у форматі .doc Microsoft Word; 62 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до ..
99.00 грн.
Мій конспект Природознавство 4 клас І семестр Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Ю. Алешко Вид: Основа
Містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 4-му класі І семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 p, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1–4-х класів Наказ МОН..
60.00 грн.
Мій конспект Природознавство 4 клас І семестр Оновлена програма До підручника Грущинської І. Авт: Ю. Алешко Вид: Основа
Методичний посібник Мій конспект Природознавство містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 4-му класі І семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 p, Орієнтовних вимог до оцінювання ..
60.00 грн.
Мій конспект Природознавство 4 клас ІІ семестр Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Ю. Алешко Вид: Основа
Мій конспект включає в себе орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків природознавства у 4-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 p, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів 1..
65.00 грн.
Мій конспект Природознавство 4 клас ІІ семестр Оновлена програма До підручника Грущинської І. Авт: Ю. Алешко Вид: Основа
Задля зручності використання всі розробки розміщено на окремих аркушах. Поля для записів дають змогу творчому вчителеві, користуючись запропонованим у посібнику матеріалом, скласти власні плани-конспекти уроків курсу. Мій конспект містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки ком..
65.00 грн.
Природознавство 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Гладюк Т. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків із Природознавства для 4 класу, складені за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гладюк Т. Гладюк М. Вид-во: Богдан. У посібнику запропоновано зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, опорні таблиці, різні ви..
65.00 грн.
Природознавство 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Грущинської І. Авт: Яріш Г. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з природознавства для 4 класу за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. Запропоновано цікавий матеріал для вчителя, бесіди, ігри, кросворди, що допоможе урізноманітнити уроки та розвин..
65.00 грн.
Природознавство 4 клас Нова програма Розробки уроків до підручника Гільберг Т. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з природознавства для 4 класу за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. У виданні запропоновано різноманітні методи і прийоми роботи, спрямовані на формування в учнів природничи..
35.00 грн.
Природознавство Конспекти уроків до підручника Гільберг Т. 4 клас Оновлена програма Авт: Білецька О. Вид: Богдан
Посібник містить розгорнуті конспекти уроків з природознавства за Оновленою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид: Генеза. У посібнику запропоновано зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, опорні схеми; різні види робіт над новим матеріал..
56.00 грн.
Природознавство методичні поради до інтегрованих уроків 4 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Хитра З. Вид: Освіта
Методичний посібник є складовою навчально-методичного комплекту Природознавство Інтегровані уроки 4 клас. До складу комплекта входить робочий зошит учня і методичні рекомендації для вчителів початкової школи щодо проведення інтегрованих уроків. Ретельно проаналізувавши навчальні програми і підруч..
30.00 грн.
Розробки уроків Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Шевченко К. Вид-во: Ранок
Посібник складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Природознавство 4 клас Нова програма. На уроках пропонується використання за необхідності карток-схем, ілюстративного матеріалу, карт, карток для індивідуальної роботи, а також презентацій, що розташовані на скретч-карті, яка ..
50.00 грн.
Розробки уроків Природознавство 4 клас Нова програма До підручника Гільберг Т. Авт: Марінюк Т. Вид-во: Ранок
Посібник створено відповідно до нової навчальної програми Природознавство 4 клас для загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Розробки уроків орієнтовані на роботу з підручником Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Посібник міс..
50.00 грн.
Усі уроки Природознавства 4 клас Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків природознавства у 4 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми з опорою на матеріали чинних підручників. Дидактичні ігри, проблемні ситуації, творчі завдання розвивального характеру, зразки наочно-демонст..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019