Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Трудове навчання 4 клас Нова програма

Методика Трудове навчання 4 клас Нова програма
Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Трудового навчання до підручників Сидоренко В.К., Веремійчик І.М. та інших.
 
4 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Трудове навчання 4 клас До підручника Веремійчика І. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Трудове навчання 4 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій д..
99.00 грн.
Конспекти уроків до підручника Веремійчика І. Трудове навчання 4 клас Оновлена програма Авт: Веремійчик І. Вид: Богдан
Конспекти уроків з трудового навчання для четвертого класу, зміст яких відповідає Оновленій навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Веремійчик І.М., Тименко В.П. Вид-во: Ге..
56.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 4 клас Нова програма До підручника Веремійчика І. Авт: Толмачова М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків трудового навчання в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми за підручником Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Веремійчик І.М., Тименко В.П. Вид-во: Генеза. Задля зручності використання всі ро..
35.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання 4 клас Нова програма До підручника Котелянець Н. Авт: Толмачова М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків трудового навчання в 4 класі, складені за Новою програмою до підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Котелянець Н. Агєєва О. Вид-во: Освіта. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах...
35.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання Оновлена програма 4 клас До підручника Веремійчика Авт: Панченко А. Вид: Основа
Зміст конспектів уроків дібраний з метою формування в учнів умінь працювати в команді та навичок виконання операцій з ручних технік обробки матеріалів, набуття досвіду предметно-перетворювальної та побутової практичної діяльності, алгоритмів і способів предметно-практичних дій ручними технік..
50.00 грн.
Мій конспект Трудове навчання Оновлена програма 4 клас До підручника Котелянець Авт: Панченко А. Вид: Основа
Методичне видання містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 4-му класі, складені відповідно до вимог Оновленої навчальної програми у редакції 2016 р. за підручником Трудове навчання 4 клас Нова програ..
50.00 грн.
Розробки уроків Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Хорунжий В. Вид-во: Ранок
Пропонований посібник укладений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з Трудового навчання для 4 класу Нова програма. У ньому пропонуються плани-конспекти уроків для 4 класу загальноосвітніх шкіл, розроблені за матеріалами посібника Учусь усе робити сам Трудове навчання 4 клас Вид-в..
40.00 грн.
Трудове навчання 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Котелянець Н. Авт: Хорунжий В. Вид-во: Богдан
У посібнику вміщено розробки уроків з трудового навчання для 4 класу за Новою програмою до підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Котелянець Н.В. Агєєва О.В. Вид-во: Освіта. Поданий матеріал містить методичні рекомендації, календарно-тематичні та поурочні плани, повний інструктаж т..
39.00 грн.
Усі уроки Трудового навчання 4 клас Нова програма Авт: Толмачова М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків трудового навчання у 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. з опорою на матеріали чинних підручників. Методичні рекомендації, цікавий дидактичний матеріал, завдання творчого х..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019