Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Українська мова 4 клас Нова програма

Методика Українська мова 4 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, Усі уроки з Української мови до підручників Вашуленко М.С., Гавриш Н.В., Захарійчук М.Д. та інших.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Українська мова 4 клас І семестр До підручника Вашуленка М. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекти усіх уроків до курсу Українська мова 4 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презе..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 4 клас І семестр До підручника Захарійчук М. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 64 конспекти усіх уроків до курсу Українська мова 4 клас І семестр у форматі .doc Microsoft Word; 64 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презе..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Українська мова 4 клас ІІ семестр До підручника Вашуленка М. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 54 конспекти усіх уроків до курсу Українська мова 4 клас ІІ семестр у форматі .doc Microsoft Word; 54 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та през..
99.00 грн.
Конспекти уроків Українська мова 4 клас Нова програма Авт: Варзацька Л. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови за Новою програмою до підручника Українська мова 4 клас Авт: Варзацька Л. Зроль Г. Шильцова Л. Вид-во: Богдан. Запропоновано зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, опорні схеми, різні види робіт над мовним матеріалом, калі..
65.00 грн.
Мій конспект Українська мова 4 клас І семестр Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 4 класі I семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми для загальноосвітніх закладів із навчанням українською мовою до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М С Вашуленко,..
35.00 грн.
Мій конспект Українська мова 4 клас І семестр Нова програма До підручника Захарійчук М. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 4 класі I семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми для загальноосвітніх закладів із навчанням українською мовою за підручником Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М. Д. Захарій..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 4 клас ІІ семестр Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 4 класі IІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми для загальноосвітніх закладів із навчанням українською мовою до підручника Українська мова 4 клас Но..
35.00 грн.
Мій конспект Українська мова 4 клас ІІ семестр Нова програма До підручника Захарійчук М. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 4 класі IІ семестр, складені за Новою програмою для загальноосвітніх закладів із навчанням українською мовою за підручником Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун Вид-во: Грам..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 4 клас ІІ семестр Оновлена програма За підручником Вашуленка Авт: Порощук В. П. Вид: Основа
Методичний посібник для вчителів Української мови, містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків українська мова у 4-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 р.   Орієнтовних ви..
55.00 грн.
Мій конспект Українська мова 4 клас За підручником Вашуленка І семестр Оновлена програма Авт: Божик Л. Вид: Основа
Зміст видання підібраний із метою формування в учнів предметних компетентностей мовних знань та вмінь розвиток навичок мовленнєвої діяльності. Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 4-му клас..
55.00 грн.
Мій конспект Українська мова 4 клас Оновлена програма І семестр За підручником М. Захарійчук Авт: Божик Л. Вид: Основа
Зміст конспектів уроків дібраний із метою формування в учнів предметних компетентностей, ключових зокрема комунікативної здатністю успішно користуватися мовою. Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків ..
55.00 грн.
Мій конспект Українська мова ІІ семестр 4 клас Оновлена програма За підручником М. Захарійчук Авт: Порощук В. Вид: Основа
Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків української мови у 4-му класі ІІ семестр, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2016 р. Вимоги до оцінювання навчальних досягнень учн..
55.00 грн.
Мій конспект Уроки розвитку мовлення 4 клас Нова програма Авт: Ліннікова Л. Вид-во: Основа
Посібник містить докладні розробки уроків розвитку зв’язного мовлення у 4-му класі - 17 уроків на рік, складені за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою у редакції 2014 р. до чинних підручників. У додатку подано дидактичні матеріали до уроків..
30.00 грн.
Навчання української мови в 4 класі за Новою програмою Авт: Вашуленко М. Дубовик С. Вид-во: Освіта
Навчально-методичний посібник містить загальні методичні рекомендації щодо планування, організації та проведення уроків української мови у 4 класі загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Орієнтовні поурочні розробки складено до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт:..
50.00 грн.
Розробки уроків Українська мова 4 клас Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Ротфорт Д. Вид-во: Ранок
Посібник розроблено за Новою програмою до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М С Вашуленко, С Г Дубовик, О І Мельничайко Вид-во: Освіта. Автор дібрав багатий дидактичний матеріал, який дозволить зробити уроки цікавими та змістовними. Урізноманітнити та збагатити уроки новим ціка..
50.00 грн.
Українська мова 4 клас Нова програма Книжка для вчителя Авт: Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Посібник входить до навчально-методичного комплекту до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун Вид-во: Грамота. У виданні подано методику роботи за текстоцентричними технологіями, календарно-тематичне планування та розробки уроків за Новою програмою. ..
56.00 грн.
Українська мова 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Вашуленка М. Авт: Вашків Л. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови для 4 класу за Новою програмою до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М С Вашуленко, С Г Дубовик, О І Мельничайко Вид-во: Освіта. Запропоновано зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, опорні схеми, таблиці,..
65.00 грн.
Українська мова 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Захарійчук М. Частина 1 Авт: Тучапська Г. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків Української мови для 4 класу 1 семестр, складених за Новою програмою до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун Вид-во: Грамота. Запропоновані зразки бесід, мовні ігри, диференційовані завдання, цікава інфо..
45.00 грн.
Українська мова 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Захарійчук М. Частина 2 Авт: Криса Т. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з Української мови для 4 класу 2 семестр, складених за Новою програмою до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун Вид-во: Грамота. Запропоновані зразки бесід, мовні ігри, диференційовані завдання, ціка..
35.00 грн.
Уроки розвитку зв’язного мовлення 4 клас Оновлена програма 17 конспектів Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У методичному посібнику подано 17 конспектів уроків розвитку зв’язного мовлення до Зошита з розвитку зв’язного мовлення Говоримо Читаємо Пишемо 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан. Передбачено використання різноманітних завдань, тестів, ігор, кросвордів, ілюстративного матеріалу тощо. ..
30.00 грн.
Усі уроки Української мови 4 клас Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків української мови у 4 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми з опорою на матеріали чинних підручників. Цікавий дидактичний матеріал, добірка навчальних ігор, тренувальних та тв..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019