Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Я у світі 4 клас Нова програма

Методика Я у світі 4 клас Нова програма
Категорія містить плани конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект з предмету Я у світі
4 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Я у світі 4 клас До підручника Бібік Н. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 35 конспектів усіх уроків до курсу Я у світі 4 клас у форматі .doc Microsoft Word; 35 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них; ..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Я у світі 4 клас До підручника Тагліної О. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 34 конспекти усіх уроків до курсу Я у світі 4 клас у форматі .doc Microsoft Word; 34 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них; ..
99.00 грн.
Мій конспект Я у світі 4 клас Нова програма За підручником Бібік Н. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків курсу Я у світі в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. за підручником Н. М. Бібік. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відривних аркушах. Поля д..
35.00 грн.
Мій конспект Я у світі 4 клас Нова програма За підручником Тагліної О. Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків курсу Я у світі в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми у редакції 2014 р. за підручником О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової. Задля зручності використання всі розробки розміщені на відрив..
35.00 грн.
Мій конспект Я у світі 4 клас Оновлена програма До підручника Бібік Н. Авт: Алешко Ю. Вид-во: Основа
Посібник з предмету Я у світі для вчителів 4 класу містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно-орієнтованих уроків, складених за Оновленою програмою 2016 року до підручника Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Зміст конспектів уроків дібра..
50.00 грн.
Мій конспект Я у світі 4 клас Оновлена програма До підручника Тагліної О. Авт: Алешко Ю. Вид-во: Основа
Посібник з предмету Я у світі для вчителів 4 класу містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно-орієнтованих уроків, складених за Оновленою програмою 2016 року до підручника Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Тагліна О. В., Іванова Г. Ж. Вид-во: Ранок. Зміст конс..
50.00 грн.
Методическое пособие для учителя Я в мире 4 класс Новая программа Авт: Бибик Н. Изд-во: Основа
Пособие составлено по Новой программе к учебнику Я в мире 4 класс Новая программа Авт: Бибик Н. Изд-во: Основа. Издание включает календарно-тематический план, характеристику основных методических решений, которые могут быть реализованы на уроках, ориентировочные разработки уроков, а также страниц..
40.00 грн.
Методичний посібник Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа
Посібник складений за Новою програмою до підручника Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Видання містить календарно-тематичний план, характеристику основних методичних рішень, що можуть бути реалізовані на уроках, орієнтовні розробки уроків, а також сторінки самоосвіти. Ос..
35.00 грн.
Розробки уроків Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Вид-во: Ранок
Посібник складений відповідно до нової програми курсу Я у світі для загальноосвітніх навчальних закладів, підручника О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової Я у світі для 4 класу Вид-во: Ранок та посібника для учнів Я у світі : Робочий зошит 4 клас Авт: О. В. Тагліна, Г. Ж. Іванова Вид-во: Ранок. На урока..
45.00 грн.
Усі уроки курсу Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки всіх уроків курсу Я у світі у 4 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми з опорою на матеріали чинних підручників. Дидактичні ігри, творчі завдання розвивального характеру, зразки наочно-дидактичного..
50.00 грн.
Я у світі 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Бібік Н. Авт: Сліпець О. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з предмета Я у світі, складені за Новою програмою до підручника Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Розроблено зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, різні види робіт, цікаві та творчі завдання. Для фронтальної, груп..
29.00 грн.
Я у світі 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Беденка М. Авт: Дунець І. Вид-во: Богдан
У посібнику подано конспекти уроків з курсу Я у світі, складених за Новою програмою до підручника Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Беденко М.В., Дунець І.Р., Заброцька С.Г. Вид-во: Богдан. Для вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів. ..
28.00 грн.
Я у світі 4 клас Нова програма Конспекти уроків до підручника Тагліної О. Авт: Антонюк Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з предмета Я у світі для 4 класу, складені за Новою програмою до підручника Я у світі 4 клас Нова програма Авт: Тагліна О. В., Іванова Г. Ж. Вид-во: Ранок. Розроблено зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, різні види робіт, цікаві та творчі ..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019