Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Алгебра Геометрія 7 клас Нова програма

Методика Алгебра Геометрія 7 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Алгебри та Геометрії для 7 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Алгебра 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 70 конспектів усіх уроків до курсу Алгебра 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 69 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них; ..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Геометрія 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 70 конспектів усіх уроків до курсу Геометрія 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 63 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них; ..
99.00 грн.
Книга для вчителя Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник складено за Новою програмою до підручника Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія. Видання містить таблицю календарного планування, методичні рекомендації, розроблені відповідно до кількості та змісту параграфів підручника, а також математичні ..
40.00 грн.
Книга для вчителя Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник складено за Новою програмою до підручника Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія. Видання містить таблицю календарного планування, методичні рекомендації, розроблені відповідно до кількості та змісту параграфів підручника, а також математичн..
40.00 грн.
Конструктор уроку Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Корнієнко Т. Вид-во: Ранок
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з алгебри для 7 класу, які складені за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Алгебра 7 клас Нова програма. До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до електронного додатка. Складовими електронного додатка є календарно-..
45.00 грн.
Мій конспект Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 7 ..
45.00 грн.
Мій конспект Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Старова О. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Автори пропонують базову основу, використовуючи яку, кожен учитель може створити власний конспект уроку. Посібник розрахований на вчителів загальноосвітніх закладів, які працюють у 7 ..
45.00 грн.
Сучасний майстер-клас Алгебра 7 клас Нова програма Розробки уроків Авт: Кушнір Л. Вид-во: Ранок
Посібник укладений за новою програмою до будь-якого чинного підручника з Алгебри для 7 класу за Новою програмою. Видання містить детальні розробки уроків, у яких запропоновано різно­манітні форми і методи роботи з класом, реалізовано особистісно орієнтовний підхід, передбачено поступове збільшенн..
45.00 грн.
Сучасний майстер-клас Геометрія 7 клас Нова програма Розробки уроків до підручника Єршової А. Авт: Бабенко С. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до підручника Геометрія 7 клас Нова програма Авт: А. П. Єршова, В. В. Голобородько, О. Ф. Крижановський Вид-во: Ранок. Видання містить поурочний план з геометрії і плани-конспекти уроків, створені з урахуванням особливостей побудови теоретичного та задачного м..
19.50 грн.
Усі уроки Алгебри 7 клас Нова програма Авт: Бабенко С. Вид-во: Основа
Цікаві методичні рекомендації, різноманітні прийоми роботи із завданнями підручника, велика кількість усних вправ, широкий вибір форм перевірки знань, використання ігрових моментів на уроці, грамотне урахування вікових особливостей учнів — усе це вигідно відрізняє посібник від традиційних планів-..
50.00 грн.
Усі уроки Геометрії 7 клас Нова програма Авт: Бабенко С. Вид-во: Основа
Посібник містить розробки уроків з Геометрії для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Геометрія 7 клас Нова програма. Цікаві методичні рекомендації, різноманітні прийоми роботи із завданнями підручника, велика кількість усних вправ, широкий вибір форм перевірки знань, викор..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019