Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Англійська мова 7 клас Нова програма

Методика Англійська мова 7 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Бібліотека вчителя, Мій конспект, електронний конструктор уроку, Усі уроки з Англійської мови для 7 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 7 клас To the Top 2 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 7 клас To the Top 2A Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications та до підручника Англійська мова 8 клас To the Top 2B Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
160.00 грн.
Англійська мова 7 клас To the Top 2 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher’s Book до підручника Англійська мова 7 клас To the Top 2A Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications та до підручника Англійська мова 8 клас To the Top 2B Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications включає у себе сторінки цих підручників, рекомендації та цілі до кожного ..
240.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Плани-конспекти уроків До підручника Несвіт А. Нова програма Авт: Ходаковська О. Вид-во: Ранок
Посібник являє собою плани-конспекти уроків Англійської мови для 7 класу за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Несвіт Алла Вид-во: Генеза. Містить календарне планування та розробки уроків, у яких застосовуються різноманітні форми й методи роботи з класом. До к..
100.00 грн.
Англійська мова 7 клас Поглиблений Full Blast 3 Class CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Class CD до підручника Англійська мова 7 клас Поглиблений Full Blast 3 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications містить аудіозаписи для виконання завдань, пов'язаних з розвитком навичок аудіювання. ..
168.00 грн.
Англійська мова 7 клас Поглиблений Full Blast 3 Teacher’s Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Книга для вчителя Teacher’s Book до підручника Англійська мова 7 клас Поглиблений Full Blast 3 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications включає у себе сторінки підручника, рекомендації та цілі до кожного завдання, відповіді, розшифровки текстів з Class CD, варіанти виконання деяк..
252.00 грн.
Електронний конструктор уроку Англійська мова 7 клас До підручника Карп'юк О. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 70 конспектів усіх уроків до курсу Англійська мова 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 70 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Англійська мова 7 клас До підручника Несвіт А. Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 71 конспект усіх уроків до курсу Англійська мова 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 71 медіапрезентацію до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій..
99.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 7 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку. Автор пропонує базову основу конспектів уроків англійської мови на відривних аркушах із використанням додаткових матеріалів до підручника Англійська мова 7 клас Нова програ..
50.00 грн.
Мій конспект Англійська мова 7 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект — це серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроку. Автор пропонує базову основу конспектів уроків англійської мови для 7 класу за Новою програмою на відривних аркушах із використанням додаткових матеріалів до підручника Анг..
50.00 грн.
Плани-конспекти уроків 7 клас Англійська мова Нова програма До підручника О. Карп’юк Авт: Мясоедова С Вид: Ранок
Плани-конспекти уроків англійської мови до підручника О. Д. Карп’юк для учнів 7-го класу.  До книги додаються матеріали на сайті Інтерактивне навчання Видавництво Ранок із можливістю їх безкоштовного завантаження електронні презентації, ключі до зошита для контролю рівня ..
100.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019