Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Біологія 7 клас Нова програма

Методика Біологія 7 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Біології для 7 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Біологія 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 60 конспектів усіх уроків до курсу Біологія 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 60 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до них; ..
99.00 грн.
Книга для вчителя Біологія 7 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка
У посібнику пропонуються методичні розробки уроків з біології для 7 класу за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка. Мета посібника - допомогти вчителям організувати навчальний процес на засадах продуктивного навчання. ..
77.00 грн.
Конструктор уроку Біологія 7 клас Нова програма Авт: Безручкова С. Вид-во: Ранок
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків із біології для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас Нова програма. За їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку До посібника додається скретч-картка для завантажен..
45.00 грн.
Мій конспект Біологія 7 клас Нова програма Авт: Задорожний К. Вид-во: Основа
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас Нова програма. Орієнтовні плани-конспекти 62 уроків на відривних аркушах з полями для нотаток допоможуть учителеві скласти поурочні плани, доповнивши запропоновані у цьому виданні форми й методи роботи власними ..
55.00 грн.
Сучасний майстер-клас Біологія 7 клас Нова програма Авт: Уварова І. Вид-во: Ранок
Посібник складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас Нова програма. Посібник містить розробки всіх уроків із методичними рекомендаціями щодо форм, засобів і методів навчання. У посібнику наведено необхідний теоретичний матеріал, зразки самостійних, перевірних роб..
45.00 грн.
Усі уроки Біології 7 клас Нова програма Авт: Цуканова Є. Вид-во: Основа
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків біології за оновленою програмою 7 класу до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас Нова програма. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного принципу і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають суча..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019