Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Методика Географія 7 клас Нова програма

Методика Географія 7 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Географії для 7 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Географія 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 67 конспектів усіх уроків до курсу Географія 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 59 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до ..
99.00 грн.
Конструктор уроку Географія 7 клас Нова програма Авт: Стадник О. Вид-во: Ранок
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків із географії для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Географія 7 клас Нова програма. До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовного електронного додатка - календарно-тематичний план; матеріали до у..
45.00 грн.
Мій конспект Географія 7 клас Нова програма Авт: Павлюк Н. Вид-во: Основа
Методичний посібник містить конспекти усіх уроків курсу географії 7 класу за новою програмою у редакції 2015 р. з опорою на матеріали чинних підручників. Конспект кожного уроку розміщено на окремому відривному аркуші. Містить методично грамотно оформлені мету, тип уроку, перел..
40.00 грн.
Сучасний майстер-клас Географія 7 клас Нова програма Авт: Шуліка К. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Географія 7 клас Нова програма. Видання містить плани-конспекти уроків, зокрема узагальнення знань, а також розробки практичних робіт. До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до безкоштовного електронного додатка,..
42.50 грн.
Усі уроки Географії 7 клас Нова програма Авт: Довгань Г. Вид-во: Основа
Посібник містить докладні розробки всіх уроків до курсу географії 7 класу за новою програмою до будь-якого чинного підручника Географія 7 клас Нова програма. Авторські ідеї, ретельно підібраний основний та додатковий матеріал, різноманіття сучасних методів та прийомів навчання, корисні посила..
50.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018