Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Історія 7 клас Нова програма

Методика Історія 7 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Всесвітньої історії та Історії України для 7 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Історія України 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 27 конспектів усіх уроків до курсу Історія України 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 18 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Електронний конструктор уроку Всесвітня історія 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп’ютерний посібник містить: 28 конспектів усіх уроків до курсу Всесвітня історія 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 22 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій ..
99.00 грн.
Конструктор уроку Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Охредько О. Вид-во: Ранок
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків зі всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Всесвітня історія 7 клас Нова програма. До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовного електронного додатка - календарно-тематичний пл..
45.00 грн.
Мій конспект Історія України 7 клас Нова програма Авт: Кагітіна Н. Вид: Основа
Історія України 7 клас Нова програма. Мій конспект це серія посібників, які ставлять на меті допомогти вчителеві під час підготовки до уроку. Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою 2017 р. до курсу Історія України для 7 класу. Конспекти всіх уроків курсу подано на окремих аркуша..
60.00 грн.
Мій конспект Історія України 7 клас Нова програма До підручника Власова В. Авт: Кагітіна Н. Вид-во: Основа
Посібник з історії України для 7 класу за Новою програмою розроблено у повній відповідності до підручника Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що..
35.00 грн.
Мій конспект Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Гриценко А. Вид: Основа
Посібник узгоджено з Новою програмою 2017 р. до курсу Всесвітня історія 7 клас. Конспекти всіх уроків подано на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних занять та уроків узагальнення й тематичного оціню..
60.00 грн.
Мій конспект Всесвітня історія 7 клас Нова програма До підручника Пометун О. Авт: Гриценко А. Вид-во: Основа
Посібник розроблено за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Пометун О. Малієнко Ю. Вид-во: Освіта. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віковим можливостям..
35.00 грн.
Сучасний майстер-клас Історія України 7 клас Нова програма Авт: Гісем О. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Історія України 7 клас Нова програма. Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного контролю, а також практичні заняття. До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до безкоштовного електронного ..
45.00 грн.
Сучасний майстер-клас Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Гісем О. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Всесвітня історія 7 клас Нова програма. Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного контролю, а також практичні заняття. До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до безкоштовного електронног..
45.00 грн.
Усі уроки Історія України 7 клас Нова програма Авт: Мокрогуз О. Вид-во: Основа
Посібник розроблено у повній відповідності до програми з історії України для 7 класу у редакції 2014 р. з опорою на матеріали чинних підручників. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що..
45.00 грн.
Усі уроки Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Гриценко А. Вид-во: Основа
Посібник розроблено у повній відповідності до програми зі Всесвітньої історії для 7 класу у редакції 2014 р. з опорою на матеріали чинних підручників. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відп..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019