Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Українська література 7 клас Нова програма

Методика Українська література 7 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Української літератури для 7 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Українська література 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 70 конспектів усіх уроків до курсу Українська література 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 63 медіапрезентації до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презента..
99.00 грн.
Конструктор уроку Українська література 7 клас Нова програма Авт: Загоруйко О. Вид-во: Ранок
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з української літератури для учнів 7 класу, складені згідно з вимогами чинної програми. За їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається скретч-картка для завантаження безкоштовного е..
50.00 грн.
Мій конспект Українська література 7 клас Нова програма Авт: Слюніна О. Вид-во: Основа
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української літератури за новою програмою 7 класу, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, контрольних робіт. Зап..
45.00 грн.
Сучасний майстер-клас Українська література 7 клас Нова програма Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Посібник укладено відповідно до чинної програми. Він містить 70 уроків з української літератури: звичайних і нетрадиційних, формування вмінь і навичок, контролю й корекції знань та ін. Майже до кожного уроку автор надає додатковий матеріал, що забезпечує вчителя художніми текстами, яких немає в п..
45.00 грн.
Українська література 7 клас Нова програма Розробки уроків до підручника Авраменко О. та до підручника Коваленко Л. Авт: Орищин Р. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української літератури для 7 класу за Новою чинною програмою до підручника Українська література 7 клас Нова програма Авт: Л. Т. Коваленко Вид-во: Освіта та до підручника Українська література 7 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота...
70.00 грн.
Усі уроки Української літератури Нова програма 7 клас І семестр + CD Авт: Чупринін О. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено конспекти всіх уроків української літератури для 7 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, тематичного ..
75.00 грн.
Усі уроки Української літератури Нова програма 7 клас ІІ семестр Авт: Чупринін О. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено конспекти всіх уроків української літератури для 7 класу ІІ семестр, які укладено за Новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Серед них уроки текстуального вивчення творів, позакласного читання, розвитку зв’язного мовлення, літератури рідного краю, к..
60.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019