Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Українська мова 7 клас Нова програма

Методика Українська мова 7 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Української мови для 7 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Електронний конструктор уроку Українська мова 7 клас Вид-во: Основа
Навчально-методичний комп'ютерний посібник містить: 86 конспектів усіх уроків до курсу Українська мова 7 клас у форматі .doc Microsoft Word; 86 медіапрезентацій до усіх уроків у форматі .ppt Microsoft PowerPoint; зручне середовище для створення власних уроків та презентацій до..
99.00 грн.
Конструктор уроку Українська мова 7 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Кожем'якіна А. Вид-во: Ранок
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з української мови для учнів 7 класу шкіл з українською мовою навчання, складені згідно з вимогами чинної програми. З їх допомогою можна швидко скласти власну розробку уроку та здати її на перевірку. До посібника додається скретч-картка для з..
45.00 грн.
Мій конспект Українська мова 7 клас І семестр Українська мова навчання Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 7 класу 1 семестру, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навча..
40.00 грн.
Мій конспект Українська мова 7 клас ІІ семестр Українська мова навчання Нова програма Авт: Марецька Л. Вид-во: Основа
Навчальний посібник містить конспекти всіх уроків української мови за новою програмою 7 класу 2 семестру, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навча..
40.00 грн.
Олімпіада з української мови та літератури Авт: Кавун Л. Вид-во: Мандрівець
У посібнику узагальнено матеріали для підготовки та проведення олімпіад з української мови і літератури. Представлено нормативні документи про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, методичні рекомендації щодо виконання конкурсних завдань з української мови і літерат..
66.00 грн.
Розробки уроків Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Орищин Р. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано розгорнуті конспекти уроків з української мови для 7 класу за новою чинною програмою до будь-якого чинного підручника для 7 класу шкіл з українською мовою навчання. Видання також містить календарно-тематичне планування. Для вчителів-філологів, студентів філологічних факульт..
70.00 грн.
Сучасний майстер-клас Українська мова 7 клас Українська мова навчання Нова програма Авт: Шабельник Т. Вид-во: Ранок
Посібник містить детальні розробки уроків з української мови для 7-го класу. Видання укладено відповідно до вимог чинної програми. У посібнику подано детальні розробки 88 уроків, включаючи уроки розвитку зв’язного мовлення, контрольні роботи. Враховано вік семикласників; учитель знайде в книжці б..
45.00 грн.
Усі уроки Української мови 7 клас І семестр Нова програма Українська мова навчання Авт: Голобородько Є. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено конспекти всіх уроків української мови для І семестру 7 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спря..
45.00 грн.
Усі уроки Української мови 7 клас ІІ семестр Нова програма Українська мова навчання Авт: Голобородько Є. Вид-во: Основа
У посібнику вміщено конспекти всіх уроків української мови для ІІ семестру 7 класу, які укладено за новою програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямова..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019