Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Методика Історія 8 клас Нова програма

Методика Історія 8 клас Нова програма

Методична література, плани-конспекти, розробки уроків, Мій конспект, Бібліотека вчителя, Усі уроки з Всесвітньої історії та Історії України для 8 класу за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Мій конспект Всесвітня історія 8 клас Нова програма 2017 Авт: Гриценко А. Вид: Основа
Пропонований посібник цілком узгоджено з новою програмою 2017 р. до курсу Всесвітня історія для 8 класу. Конспекти всіх уроків курсу Всесвітня історія подано на окремих аркушах. У виданні передбачено завдання, спрямовані на формування предметних компетентностей учнів, а також розробки практичних ..
60.00 грн.
Мій конспект Всесвітня історія 8 клас Оновлена програма До підручника Подаляк Н. Авт: Гриценко А. Вид-во: Основа
Видання Мій конспект - серія посібників, які ставлять на меті надати допомогу вчителеві під час підготовки до уроку. Конспекти всіх уроків курсу Всесвітня історія для 8 класу за Оновленою програмою до підручника Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Подаляк Н. Лукач І. Ладиченко Т..
50.00 грн.
Мій конспект Оновлена програма Історія України 8 клас До підручника Н.М. Гупана Авт: Н. Кагітіна Вид: Основа
Методичний посібник Мій конспект Історія України 8 клас до підручника Н. М. Гупана, І. І. Смагина, О. І. Пометун був розроблений авторами у повній відповідності до програми з історії України 2017 р.   Методичне видання містить календарне планування й розробки уроків на весь..
60.00 грн.
Розробки уроків Історія України 8 клас Нова програма Авт: Гісем О. Вид-во: Ранок
Посібник складений за Новою програмою до підручника Історія України 8 клас Нова програма Авт: Гісем О. Мартинюк О. Вид-во: Ранок. Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, практичних робіт, а також багато цікавої додаткової інформац..
24.50 грн.
Розробки уроків Всесвітня історія 8 клас Нова програма До підручника Д'ячкова С. Авт: Охредько О. Вид-во: Ранок
Посібник складений за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Д'ячков С. Литовченко С. Вид-во: Ранок. Видання містить розробки уроків, зокрема узагальнення й тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, практичних занять, а також схеми, таблиці та багато ці..
24.50 грн.
Усі уроки Історія України 8 клас Нова програма Авт: Мироненко А. Вид-во: Основа
Посібник розроблено за Новою програмою з історії України для 8 класу 2015 року до будь-якого чинного підручника Історія України 8 клас Нова програма. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основним віков..
50.00 грн.
Усі уроки Всесвітня історія 8 клас Нова програма Авт: Гриценко А. Вид-во: Основа
Посібник розроблено за Новою програмою зі Всесвітньої історії для 8 класу 2015 року до будь-якого чинного підручника Всесвітня історія 8 клас Нова програма. Особливу увагу автори приділили розвивальній діяльності та формуванню ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає основни..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019