Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Наочність 1 клас НУШ

Наочність 1 клас НУШ

Наочність 1 клас НУШ Нова українська школа

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інтерактивний плакат з наліпками Місто букв Початкова школа НУШ Вид: Основа
Місто букв Початкова школа Інтерактивний плакат з наліпками призначений для використання на уроках української мови у період навчання грамоти. Знайомлячи учнів із буквою та її характеристиками, учитель пропонує дітям наклеїти букву до відповідного району та вулиці. ..
90.00 грн.
Інтерактивний плакат з наліпками Місто чисел Початкова школа НУШ Вид: Основа
Інтерактивний плакат з наліпками Місто чисел Початкова школа призначений для ознайомлення учнів зі складом чисел першого десятка, для відпрацювання дій додавання та віднімання чисел у межах десяти з опорою на знання складу числа. Вчителі можуть вікористовувати плакат не лише на етапі ознайомлення..
90.00 грн.
Букви пазли Наочно-дидактичний посібник для формування комунікативної компетентності молодших школярів НУШ Авт: Іваниця Г. Вид: Ранок
Букви пазли початкова школа Наочно-дидактичний посібник для формування комунікативної компетентності молодших школярів НУШ Я люблю Українську мову Нова українська школа. ..
45.00 грн.
Грайлива абетка Альбом для вивчення літер Авт: Антонова Т. Вид: Освіта
Альбом для вивчення літер Грайлива абетка складається з комплекту 97 карток та методичних рекомендацій для вчителів або батьків. За допомогою карток діти знайомляться з алфавітом, тренуються вимовляти звук. До прописів додано розмальовки.   Схвалено для використання у загальноосвітні..
120.00 грн.
Демонстраційні картки Букви та цифри 1 клас Зразки каліграфічного письма НУШ Авт: Грибчук Л. Вид: Підручники і посібники
Набір Демонстраційні картки Букви та цифри містить 52 картки з великими і малими друкованими та рукописними буквами українського та російського алфавітів, а також із цифрами. Картки оформлено згідно з єдиними зразками каліграфічного письма українських і російських букв та їхніх з’єднань, каліграф..
130.00 грн.
Диференційовані картки з математики 1 клас НУШ Авт: Нестеренко О. Вид: Основа
Посібник Диференційовані картки 1 клас НУШ містить практичний матеріал з математики. Завдання різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання, відповідають Типовим освітнім програмам НУШ 1 та НУШ 2 з математики.   Дидактичні картки розроблено за десятьма темами тижні..
60.00 грн.
Диференційовані картки з навчання грамоти 1 клас НУШ Авт: Харченко О. Вид: Основа
Дидактичні картки розроблено за десятьма темами тижнів, тому їх можна застосовувати також для проведення тематичних днів, тематичних тижнів та інтегрованих занять. Зміст завдань за кожною темою допомагають вчителеві реалізувати очікувані результати з навчання грамоти відповідно до календарно-тема..
60.00 грн.
Комплект наочності для початкової школи Сценарії свята букваря Букви Цифри Маски НУШ Вид: Богдан
Комплект наочності для початкової школи Сценарії свята букваря Букви Цифри Маски. Посібник містить три розробки традиційного для наймолодших школярів свята прощання з першою книжкою букварем. До сценаріїв додається комплект наочності кольорові букви українського алфавіту, маски персонажів, обклад..
139.00 грн.
Комплект наочності з магнітами Математика 1 клас НУШ Вид: Богдан
Комплект наочності Математика з магнітами 1 клас НУШ. Набір містить різноманітний лічильний, геометричний, додатковий матеріал із зразками цифр, монет, знаками дій, який доцільно використовувати під час організації усного рахунку, повторення складу числа, складання виразів та задач. Світ дитини ц..
183.00 грн.
Комплект наочності Математика 1 клас Каса цифр чисел та знаків НУШ Вид: Богдан
Каса цифр чисел та знаків комплект наочності Математика 1 клас НУШ. Наочний матеріал для першокласників, програма Нова українська школа. ..
51.00 грн.
Комплект плакатів Запрошуємо на ранкову зустріч Нова українська школа НУШ Авт: Вінніцка І. Вид: Підручники і посібники
Нова українська школа Запрошуємо на ранкову зустріч комплект буде корисним для вчителів початкових класів, він допоможе зробити ранкову зустріч цікавою та змістовною.   До комплекту входять:   Веселкові правила для школярів, складені у віршованій формі, які учні зможуть ..
120.00 грн.
Комплект плакатів Ранкові зустрічі з усмішкою Нова українська школа НУШ Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
Зміст: Зустрічає діток школа, Поділись любов’ю, Твори добро, Привітання для друзів, Умій прощати, Дружнє коло, З фізкультурою ми дружим, Слухняна дитина, Я малюю сонце, Моя сім’я, У нас чудовий настрій, Працьовитий тиждень, Уникаємо конфліктів, Привітання з днем народження, Подарунок для Миколая,..
200.00 грн.
Лепбук My Family НУШ Вид: Підручники і посібники
My Family Лепбук НУШ. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, зак..
65.00 грн.
Лепбук My Friends НУШ Вид: Підручники і посібники
Наочні посібники Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та..
65.00 грн.
Лепбук My Pets НУШ Вид: Підручники і посібники
Нова українська школа Лепбук My Pets НУШ. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. ..
65.00 грн.
Лепбук My School НУШ Вид: Підручники і посібники
My School НУШ Лепбук. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. Це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, прості..
65.00 грн.
Лепбук My Toys НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки для учнів початкових класів допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Лепбук My Toys НУШ це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. ..
65.00 грн.
Лепбук Бачу чую відчуваю НУШ Вид: Підручники і посібники
НУШ Бачу чую відчуваю, лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості.   Створення лепбуків це захоплююча гра, яка..
65.00 грн.
Лепбук Безпечний шлях до школи НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. ..
65.00 грн.
Лепбук Відчиняє двері школа НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Відчиняє двері школа. Інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Яскраве офо..
65.00 грн.
Лепбук Великодній передзвін НУШ Вид: Підручники і посібники
Великодній передзвін Лепбук НУШ це саморобна Тематична або інтерактивна папка, паперова книжечка з кишеньками, де дитина може діставати, перекладати, складати на свій розсуд різноманітний матеріал. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності,..
65.00 грн.
Лепбук до Дня захисника України Люби шануй захищай НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Лепбук Люби шануй захищай до Дня захисника України.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засв..
65.00 грн.
Лепбук Завітала в гості казка НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, лепбук Завітала в гості казка Нова українська школа НУШ.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедістав..
65.00 грн.
Лепбук Збережемо довкілля НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей ..
65.00 грн.
Лепбук Зимонька зима НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. ..
65.00 грн.
Лепбук Золота осінь НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей ..
65.00 грн.
Лепбук Ми Учні НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Ми Учні НУШ Нова українська школа простір для творчості. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекл..
65.00 грн.
Лепбук Ми чекаєм Миколая НУШ Вид: Підручники і посібники
НУШ Ми чекаєм Миколая. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання.  Створення лепбуків це захоплююча гра, яка ..
65.00 грн.
Лепбук Моя сім’я НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Моя сім’я це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково ..
65.00 грн.
Лепбук Осінні дарунки НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Осінні дарунки це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, Но..
65.00 грн.
Лепбук Осінь НУШ Вид: Ранок
Лепбук Осінь НУШ. Дозволяє виконувати та розгортати наступні теми занять: Ведемо календар погоди, Створюємо галерею власних робіт, Складаємо розповіді за малюнками, Відгадуємо загадки, Пояснюємо прислів’я та приказки, Перевіряємо прикмети, Знайомимося з природою восени, Вивчаємо перелітних птахів..
246.00 грн.
Лепбук Підростаймо здоровими НУШ Вид: Підручники і посібники
Підростаймо здоровими НУШ. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. Нова українська школа.   Лепбук це новітній спосіб..
65.00 грн.
Лепбук Пожежна безпека НУШ Вид: Ранок
Нова українська школа Пожежна безпека Лепбук НУШ. Лепбуки це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чи іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри, інтелектуальні завдання, приказки ..
276.00 грн.
Лепбук Пори року НУШ Вид: Підручники і посібники
Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей і сприятиме самостійній діяльності. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекл..
65.00 грн.
Лепбук Правила дорожнього руху Безпека на дорозі НУШ Вид: Ранок
Зміст лепбука: Знаходимо відмінності, Змагаємося в грі Весела подорож, Розфарбовуємо малюнки, Вивчаємо дорожні знаки, Відгадуємо загадки, Розв’язуємо цікаві задачі, Складаємо пазли, Розгадуємо ребуси, Запам’ятовуємо правила дорожнього руху, Знайомимося з видами транспорту.   Лепбуки ..
276.00 грн.
Лепбук Пригоди краплі НУШ Вид: Ранок
Дозволяє виконувати та розгортати наступні теми занять: Ведемо календар погоди, Проводимо екскурсію Водойми України, Дізнаємося про властивості води, З’ясовуємо, де живе вода, Відгадуємо загадки, Пояснюємо прислів’я та приказки, Учимося берегти воду, Проводимо цікаві досліди з водою, Вивчаємо пра..
276.00 грн.
Лепбук Рідна Україна НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Рідна Україна. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, Нова ук..
65.00 грн.
Лепбук Розпорядок дня НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук це простір для творчості, Нова українська школа НУШ Розпорядок дня.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закр..
65.00 грн.
Лепбук Світ професій НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Простір для творчості, Нова українськ..
65.00 грн.
Лепбук Символи України НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. НУШ Символи України. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості.   Створення лепбуків це захоплююча гра, яка с..
65.00 грн.
Лепбук У світі книжок НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. НУШ У світі книжок. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості.   Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сп..
65.00 грн.
Математика в таблицях 1 клас НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Зміст таблиць з математики відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та чинним підручникам. Таблиці з математики для 1 класу елемент навчально-методичного комплексу, який рекомендується використовувати на уроках фронтально під час пояснення, закріплення, узагал..
499.00 грн.
Математична мозаїка Розвивальні та пізнавальні ігри 1 клас НУШ Вид: Богдан
У посібнику Математична мозаїка 1 клас НУШ подано сім пізнавальних та розвивальних ігор для інтелектуального розвитку першокласників, зміст яких відповідає новому Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам.   Подані ігри: Склад числа, Доміно, Знайди пару, Па..
169.00 грн.
Набір карток English Каса букв Іншомовна освітня галузь 46 карток НУШ Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
English набір Каса букв складається із 46 карток, серед яких 28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту та 18 карток із 36 малюнками по кілька на кожну букву алфавіту. Каса букв містить великі й малі літери англійського алфавіту, а також розділові знаки, за допомого..
120.00 грн.
Набір карток English Каса транскрипційних знаків Іншомовна освітня галузь 46 карток НУШ Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
English набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток із транскрипційними знаками та 18 карток із 36 малюнками, назви яких охоплюють транскрипційні знаки англійської мови.   Каса транскрипційних знаків містить усі знаки, які позначають звуки англійської мови. За допомогою них ..
120.00 грн.
Набір карток Математика 1 клас 40 карток НУШ Авт: Грибчук Л. Вид: Підручники і посібники
Набір карток НУШ математика 1 клас містить якісний та цікавий наочний матеріал для першокласників, створений за програмою Нової української школи.   40 індивідуальних карток включають зразки друкованих та рукописних цифр і знаків, оформлених відповідно до єдиних зразків каліграфічног..
40.00 грн.
Набір першокласника Математика Роздатковий матеріал з магнітами 1 клас НУШ Вид: Богдан
Набір першокласника 1 клас Математика Роздатковий матеріал. Посібник містить 200 карток з магнітами для лічби: по дві картки з цифрами від 0 до 9 та числом 10 і знаками арифметичних дій, по чотири картки із зображеннями тваринок, а також по 10 карток із геометричними фігурами та предмет..
49.00 грн.
Набір флеш-карток Англійська мова 1-4 клас Learn to Read Вчимося читати НУШ Авт: Замороз Т. Вид: Богдан
Learn to Read англійська мова набір флеш-карток 1-4 клас Вчимося читати Нова українська школа НУШ. ..
89.00 грн.
Навчальні плакати до інтегрованого курсу Я досліджую світ 1-2 класи Нова українська школа НУШ Авт: Бардакова Ю. Вид: Основа
Навчальні плакати до інтегрованого курсу Я досліджую світ початкова школа, створені відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти, Концепції Нової української школи та нових Типових програм для 1–2-х класів закладів загальної середньої освіти з українською мовою навч..
250.00 грн.
Навчальне забезпечення до уроків математики Грошові одиниці Картки на магнітах 1-4 класи НУШ Вид: Ранок
До будь-якого підручника з математики. Нова українська школа навчальне забезпечення до уроків математики Грошові одиниці Картки на магнітах 1-4 класи НУШ. Містить методичні рекомендації щодо використання комплекту Грошові одиниці на магнітах. ..
250.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019