Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 400 гривен !
Доставка
Оплата

Наочність 1 клас НУШ

Наочність 1 клас НУШ

Наочність 1 клас НУШ Нова українська школа

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інтерактивний плакат з наліпками Місто букв Початкова школа НУШ Вид: Основа
Місто букв Початкова школа Інтерактивний плакат з наліпками призначений для використання на уроках української мови у період навчання грамоти. Знайомлячи учнів із буквою та її характеристиками, учитель пропонує дітям наклеїти букву до відповідного району та вулиці. ..
90.00 грн.
Інтерактивний плакат з наліпками Місто чисел Початкова школа НУШ Вид: Основа
Інтерактивний плакат з наліпками Місто чисел Початкова школа призначений для ознайомлення учнів зі складом чисел першого десятка, для відпрацювання дій додавання та віднімання чисел у межах десяти з опорою на знання складу числа. Вчителі можуть вікористовувати плакат не лише на етапі ознайомлення..
90.00 грн.
Грайлива абетка Альбом для вивчення літер Авт: Антонова Т. Вид: Освіта
Альбом для вивчення літер Грайлива абетка складається з комплекту 97 карток та методичних рекомендацій для вчителів або батьків. За допомогою карток діти знайомляться з алфавітом, тренуються вимовляти звук. До прописів додано розмальовки.   Схвалено для використання у загальноосвітні..
120.00 грн.
Демонстраційні картки Букви та цифри 1 клас Зразки каліграфічного письма НУШ Авт: Грибчук Л. Вид: Підручники і посібники
Набір Демонстраційні картки Букви та цифри містить 52 картки з великими і малими друкованими та рукописними буквами українського та російського алфавітів, а також із цифрами. Картки оформлено згідно з єдиними зразками каліграфічного письма українських і російських букв та їхніх з’єднань, каліграф..
110.00 грн.
Комплект наочності для початкової школи Сценарії свята букваря Букви Цифри Маски НУШ Вид: Богдан
Комплект наочності для початкової школи Сценарії свята букваря Букви Цифри Маски. Посібник містить три розробки традиційного для наймолодших школярів свята прощання з першою книжкою букварем. До сценаріїв додається комплект наочності кольорові букви українського алфавіту, маски персонажів, обклад..
139.00 грн.
Комплект плакатів Запрошуємо на ранкову зустріч Нова українська школа НУШ Авт: Вінніцка І. Вид: Підручники і посібники
Нова українська школа Запрошуємо на ранкову зустріч комплект буде корисним для вчителів початкових класів, він допоможе зробити ранкову зустріч цікавою та змістовною.   До комплекту входять:   Веселкові правила для школярів, складені у віршованій формі, які учні зможуть ..
110.00 грн.
Комплект плакатів Ранкові зустрічі з усмішкою Нова українська школа НУШ Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
Зміст: Зустрічає діток школа, Поділись любов’ю, Твори добро, Привітання для друзів, Умій прощати, Дружнє коло, З фізкультурою ми дружим, Слухняна дитина, Я малюю сонце, Моя сім’я, У нас чудовий настрій, Працьовитий тиждень, Уникаємо конфліктів, Привітання з днем народження, Подарунок для Миколая,..
180.00 грн.
My Family Лепбук НУШ. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, зак..
65.00 грн.
Лепбук My Friends НУШ Вид: Підручники і посібники
Наочні посібники Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та..
65.00 грн.
Лепбук My Pets НУШ Вид: Підручники і посібники
Нова українська школа Лепбук My Pets НУШ. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. ..
65.00 грн.
My School НУШ Лепбук. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. Це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, прості..
65.00 грн.
Лепбук My Toys НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки для учнів початкових класів допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Лепбук My Toys НУШ це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. ..
65.00 грн.
Лепбук Бачу чую відчуваю НУШ Вид: Підручники і посібники
НУШ Бачу чую відчуваю, лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості.   Створення лепбуків це захоплююча гра, яка..
65.00 грн.
Лепбук Безпечний шлях до школи НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. ..
65.00 грн.
Лепбук Відчиняє двері школа НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Відчиняє двері школа. Інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Яскраве офо..
65.00 грн.
Великодній передзвін Лепбук НУШ це саморобна Тематична або інтерактивна папка, паперова книжечка з кишеньками, де дитина може діставати, перекладати, складати на свій розсуд різноманітний матеріал. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності,..
65.00 грн.
Лепбук до Дня захисника України Люби шануй захищай НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Лепбук Люби шануй захищай до Дня захисника України.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засв..
65.00 грн.
Лепбук Завітала в гості казка НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, лепбук Завітала в гості казка Нова українська школа НУШ.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедістав..
65.00 грн.
Лепбук Збережемо довкілля НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей ..
65.00 грн.
Лепбук Зимонька зима НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. ..
65.00 грн.
Лепбук Золота осінь НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей ..
65.00 грн.
Лепбук Ми Учні НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Ми Учні НУШ Нова українська школа простір для творчості. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекл..
65.00 грн.
Лепбук Ми чекаєм Миколая НУШ Вид: Підручники і посібники
НУШ Ми чекаєм Миколая. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання.  Створення лепбуків це захоплююча гра, яка ..
65.00 грн.
Лепбук Моя сім’я НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Моя сім’я це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково ..
65.00 грн.
Лепбук Осінні дарунки НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Осінні дарунки це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, Но..
65.00 грн.
Лепбук Осінь НУШ Вид: Ранок
Лепбук Осінь НУШ. Дозволяє виконувати та розгортати наступні теми занять: Ведемо календар погоди, Створюємо галерею власних робіт, Складаємо розповіді за малюнками, Відгадуємо загадки, Пояснюємо прислів’я та приказки, Перевіряємо прикмети, Знайомимося з природою восени, Вивчаємо перелітних птахів..
246.00 грн.
Лепбук Підростаймо здоровими НУШ Вид: Підручники і посібники
Підростаймо здоровими НУШ. Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності. Нова українська школа.   Лепбук це новітній спосіб..
65.00 грн.
Лепбук Пожежна безпека НУШ Вид: Ранок
Нова українська школа Пожежна безпека Лепбук НУШ. Лепбуки це підсумковий результат спільної роботи з дітьми по тій чи іншій темі. Містить на картках, в кишеньках та конвертах необхідну інформацію для практичних занять протягом тематичного тижня: дидактичні ігри, інтелектуальні завдання, приказки ..
276.00 грн.
Лепбук Пори року НУШ Вид: Підручники і посібники
Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей і сприятиме самостійній діяльності. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекл..
65.00 грн.
Лепбук Правила дорожнього руху Безпека на дорозі НУШ Вид: Ранок
Зміст лепбука: Знаходимо відмінності, Змагаємося в грі Весела подорож, Розфарбовуємо малюнки, Вивчаємо дорожні знаки, Відгадуємо загадки, Розв’язуємо цікаві задачі, Складаємо пазли, Розгадуємо ребуси, Запам’ятовуємо правила дорожнього руху, Знайомимося з видами транспорту.   Лепбуки ..
276.00 грн.
Лепбук Пригоди краплі НУШ Вид: Ранок
Дозволяє виконувати та розгортати наступні теми занять: Ведемо календар погоди, Проводимо екскурсію Водойми України, Дізнаємося про властивості води, З’ясовуємо, де живе вода, Відгадуємо загадки, Пояснюємо прислів’я та приказки, Учимося берегти воду, Проводимо цікаві досліди з водою, Вивчаємо пра..
276.00 грн.
Лепбук Рідна Україна НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Рідна Україна. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, Нова ук..
65.00 грн.
Лепбук Розпорядок дня НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук це простір для творчості, Нова українська школа НУШ Розпорядок дня.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закр..
65.00 грн.
Лепбук Світ професій НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Простір для творчості, Нова українськ..
65.00 грн.
Лепбук Символи України НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. НУШ Символи України. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості.   Створення лепбуків це захоплююча гра, яка с..
65.00 грн.
Лепбук У світі книжок НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. НУШ У світі книжок. Лепбук це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості.   Створення лепбуків це захоплююча гра, яка сп..
65.00 грн.
Математика в таблицях 1 клас НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Зміст таблиць з математики відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та чинним підручникам. Таблиці з математики для 1 класу елемент навчально-методичного комплексу, який рекомендується використовувати на уроках фронтально під час пояснення, закріплення, узагал..
499.00 грн.
Математична мозаїка Розвивальні та пізнавальні ігри 1 клас НУШ Вид: Богдан
У посібнику Математична мозаїка 1 клас НУШ подано сім пізнавальних та розвивальних ігор для інтелектуального розвитку першокласників, зміст яких відповідає новому Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам.   Подані ігри: Склад числа, Доміно, Знайди пару, Па..
169.00 грн.
Набір карток English Каса букв Іншомовна освітня галузь 46 карток НУШ Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
English набір Каса букв складається із 46 карток, серед яких 28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту та 18 карток із 36 малюнками по кілька на кожну букву алфавіту. Каса букв містить великі й малі літери англійського алфавіту, а також розділові знаки, за допомого..
110.00 грн.
Набір карток English Каса транскрипційних знаків Іншомовна освітня галузь 46 карток НУШ Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
English набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток із транскрипційними знаками та 18 карток із 36 малюнками, назви яких охоплюють транскрипційні знаки англійської мови.   Каса транскрипційних знаків містить усі знаки, які позначають звуки англійської мови. За допомогою них ..
110.00 грн.
Набір карток Математика 1 клас 40 карток НУШ Авт: Грибчук Л. Вид: Підручники і посібники
Набір карток НУШ математика 1 клас містить якісний та цікавий наочний матеріал для першокласників, створений за програмою Нової української школи.   40 індивідуальних карток включають зразки друкованих та рукописних цифр і знаків, оформлених відповідно до єдиних зразків каліграфічног..
40.00 грн.
Набір першокласника Математика Роздатковий матеріал 1 клас НУШ Вид: Богдан
Набір першокласника 1 клас Математика Роздатковий матеріал. Посібник містить 200 карток для лічби: по дві картки з цифрами від 0 до 9 та числом 10 і знаками арифметичних дій, по чотири картки із зображеннями тваринок, а також по 10 карток із геометричними фігурами та предметними малюнками. Пропон..
0.00 грн.
Набір флеш-карток Англійська мова 1-4 клас Learn to Read Вчимося читати НУШ Авт: Замороз Т. Вид: Богдан
Learn to Read англійська мова набір флеш-карток 1-4 клас Вчимося читати Нова українська школа НУШ. ..
89.00 грн.
Навчальні плакати до інтегрованого курсу Я досліджую світ 1-2 класи Нова українська школа НУШ Авт: Бардакова Ю. Вид: Основа
Навчальні плакати до інтегрованого курсу Я досліджую світ початкова школа, створені відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти, Концепції Нової української школи та нових Типових програм для 1–2-х класів закладів загальної середньої освіти з українською мовою навч..
250.00 грн.
Навчальне забезпечення до уроків математики Грошові одиниці Картки на магнітах 1-4 класи НУШ Вид: Ранок
До будь-якого підручника з математики. Нова українська школа навчальне забезпечення до уроків математики Грошові одиниці Картки на магнітах 1-4 класи НУШ. Містить методичні рекомендації щодо використання комплекту Грошові одиниці на магнітах. ..
249.00 грн.
Навчальне забезпечення до уроків математики Форма Колір Розмір Картки на магнітах 1-4 класи НУШ Вид: Ранок
Нова українська школа 1-4 класи навчальне забезпечення до уроків математики Форма Колір Розмір Картки на магнітах НУШ. До будь-якого підручника. Містить методичні рекомендації щодо використання комплекту Карток на магнітах Форма Колір Розмір. ..
150.00 грн.
Навчальне забезпечення до уроків математики Цифри і знаки Картки на магнітах 1-4 класи НУШ Вид: Ранок
Цифри і знаки Нова українська школа навчальне забезпечення до уроків математики Картки на магнітах 1-4 класи НУШ. До будь-якого підручника. Містить методичні рекомендації щодо використання комплекту Цифри і знаки на магнітах. ..
150.00 грн.
Навчальне забезпечення до уроків навчання грамоти Букви та звуки Картки на магнітах 1 клас НУШ Вид: Ранок
До будь-якого букваря Нова українська школа. Навчальне забезпечення до уроків навчання грамоти Букви та звуки Картки на магнітах 1 клас НУШ. Містить методичні рекомендації щодо використання комплекту Набір букв і звуків на магнітах. ..
249.00 грн.
Навчання грамоти 1 клас Вивчаємо абетку Українська мова Картки Лепбуки НУШ Авт: Цепова І. Вид: Ранок
Українська мова комплект карток Лепбуки Навчання грамоти 1 клас Вивчаємо абетку НУШ.   Містить: Матеріали із зразками друкованих та рукописних літер українського алфавіту. На звороті кожної картки подано зображення предметів, у назвах яких є буква, що вивчається, та художній образ лі..
150.00 грн.
Навчання грамоти Картки Українська мова 1 клас Буква до букви виникло слово НУШ Авт: Луцик Д. Вид: Ранок
Українська мова 1 клас Буква до букви виникло слово НУШ Навчання грамоти Картки. У пластиковій папці 40 двосторонніх карток та методичка на 96 сторінок, відеоматеріали. ..
150.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018