Наочність 1 клас НУШ
Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 500 гривен !
Доставка
Оплата

Наочність 1 клас НУШ

Наочність 1 клас НУШ

Наочність 1 клас НУШ Нова українська школа

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом для вивчення літер Грайлива абетка складається з комплекту 97 карток та методичних рекомендацій для вчителів або батьків. За допомогою карток діти знайомляться з алфавітом, тренуються вимовляти звук. До прописів додано розмальовки.   Схвалено для використання у загальноосвітні..
120.00 грн.
Комплект плакатів Запрошуємо на ранкову зустріч Нова українська школа НУШ Авт: Вінніцка І. Вид: Підручники і посібники
Нова українська школа Запрошуємо на ранкову зустріч комплект буде корисним для вчителів початкових класів, він допоможе зробити ранкову зустріч цікавою та змістовною.   До комплекту входять:   Веселкові правила для школярів, складені у віршованій формі, які учні зможуть ..
110.00 грн.
Комплект плакатів Ранкові зустрічі з усмішкою Нова українська школа НУШ Авт: Вознюк Л. Вид: Підручники і посібники
Зміст: Зустрічає діток школа, Поділись любов’ю, Твори добро, Привітання для друзів, Умій прощати, Дружнє коло, З фізкультурою ми дружим, Слухняна дитина, Я малюю сонце, Моя сім’я, У нас чудовий настрій, Працьовитий тиждень, Уникаємо конфліктів, Привітання з днем народження, Подарунок для Миколая,..
180.00 грн.
Лепбук Безпечний шлях до школи НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. ..
65.00 грн.
Лепбук Відчиняє двері школа НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Відчиняє двері школа. Інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Яскраве офо..
65.00 грн.
Лепбук до Дня захисника України Люби шануй захищай НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Лепбук Люби шануй захищай до Дня захисника України.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засв..
65.00 грн.
Лепбук Завітала в гості казка НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, лепбук Завітала в гості казка Нова українська школа НУШ.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедістав..
65.00 грн.
Лепбук Збережемо довкілля НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей ..
65.00 грн.
Лепбук Зимонька зима НУШ Вид: Підручники і посібники
Простір для творчості, Нова українська школа НУШ. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. ..
65.00 грн.
Лепбук Золота осінь НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей ..
65.00 грн.
Лепбук Ми Учні НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Ми Учні НУШ Нова українська школа простір для творчості. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекл..
65.00 грн.
Лепбук Моя сім’я НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Моя сім’я це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Яскраве оформлення обов'язково ..
65.00 грн.
Лепбук Осінні дарунки НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Осінні дарунки це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, Но..
65.00 грн.
Лепбук Пори року НУШ Вид: Підручники і посібники
Яскраве оформлення обов'язково зацікавить дітей і сприятиме самостійній діяльності. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекл..
65.00 грн.
Лепбук Рідна Україна НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук Рідна Україна. Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі. Простір для творчості, Нова ук..
65.00 грн.
Лепбук Розпорядок дня НУШ Вид: Підручники і посібники
Лепбук це простір для творчості, Нова українська школа НУШ Розпорядок дня.   Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закр..
65.00 грн.
Лепбук Світ професій НУШ Вид: Підручники і посібники
Це інтерактивна папка з кишеньками, міні-книжками, віконцями, вставками, які дитина можедіставати, перекладати, складати на свій розсуд. Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі.   Простір для творчості, Нова українськ..
65.00 грн.
English набір Каса букв складається із 46 карток, серед яких 28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту та 18 карток із 36 малюнками по кілька на кожну букву алфавіту. Каса букв містить великі й малі літери англійського алфавіту, а також розділові знаки, за допомого..
110.00 грн.
English набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток із транскрипційними знаками та 18 карток із 36 малюнками, назви яких охоплюють транскрипційні знаки англійської мови.   Каса транскрипційних знаків містить усі знаки, які позначають звуки англійської мови. За допомогою них ..
110.00 грн.
Набір карток Математика 1 клас 40 карток НУШ Авт: Грибчук Л. Вид: Підручники і посібники
Набір карток НУШ математика 1 клас містить якісний та цікавий наочний матеріал для першокласників, створений за програмою Нової української школи.   40 індивідуальних карток включають зразки друкованих та рукописних цифр і знаків, оформлених відповідно до єдиних зразків каліграфічног..
40.00 грн.
Навчальні плакати до інтегрованого курсу Я досліджую світ 1-2 класи Нова українська школа НУШ Авт: Бардакова Ю. Вид: Основа
Навчальні плакати до інтегрованого курсу Я досліджую світ початкова школа, створені відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти, Концепції Нової української школи та нових Типових програм для 1–2-х класів закладів загальної середньої освіти з українською мовою навч..
250.00 грн.
Навчання грамоти 1 клас Вивчаємо абетку Українська мова Картки Лепбуки НУШ Авт: Цепова І. Вид: Ранок
Українська мова комплект карток Лепбуки Навчання грамоти 1 клас Вивчаємо абетку НУШ.   Містить: Матеріали із зразками друкованих та рукописних літер українського алфавіту. На звороті кожної картки подано зображення предметів, у назвах яких є буква, що вивчається, та художній образ лі..
150.00 грн.
Наліпки для оцінювання знань 10 штук Звірі
За допомогою оцінок-наліпок Звірі з малюнками вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть клеїти яскраві наліпки із зображенням веселих звірів.   Наліпки для оцінювання знань 10 штук Звірі. Необхідно лише відклеїти наліпку..
15.00 грн.
Наліпки для оцінювання знань 10 штук Мультики
Мультики 10 штук Наліпки для оцінювання знань. За допомогою оцінок-наліпок з малюнками вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть клеїти яскраві наліпки із зображеннями.   Необхідно лише відклеїти наліпку і перенести її д..
15.00 грн.
Наліпки для оцінювання знань 10 штук Рибки
Рибки 10 штук Наліпки для оцінювання знань. За допомогою оцінок-наліпок з малюнками вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть клеїти яскраві наліпки із зображенням рибок.   Необхідно лише відклеїти наліпку і перенести її..
15.00 грн.
Наліпки для оцінювання знань 10 штук Смайлики
Смайлики 10 штук Наліпки для оцінювання знань. За допомогою оцінок-наліпок з малюнками вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть клеїти яскраві наліпки з веселими смайликами.   Необхідно лише відклеїти наліпку і перенест..
15.00 грн.
Наліпки для оцінювання знань 10 штук Сонечко
Сонечко 10 штук Наліпки для оцінювання знань. За допомогою оцінок-наліпок з малюнками вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть клеїти яскраві наліпки із зображенням сонечок.   Необхідно лише відклеїти наліпку і перенест..
15.00 грн.
Наліпки для оцінювання знань 10 штук Фрукти
10 штук Фрукти Наліпки для оцінювання знань. За допомогою оцінок-наліпок з малюнками вчителі та вихователі зможуть реалізувати методику заохочення маленьких учнів, яким замість оцінок будуть видаватися яскраві смайлики та симпатичні зображення.   Необхідно лише відклеїти наліпку і пе..
15.00 грн.
Нова українська школа Англійська мова Наочно-дидактичний матеріал 1 клас НУШ Вид: Богдан
Наочно-дидактичний матеріал посібника для 1 класу містить малюнки до літер англійської абетки та до лексичного матеріалу, який вивчається у першому класі. Запропоновані веселі смайлики сприятимуть кращому вивченню висловів класного вжитку. Творче використання наочно-дидактичного матеріалу допомож..
119.00 грн.
Нова українська школа Ранкові зустрічі Комплект наочності Початкова школа НУШ Авт: Чумарна М. Вид: Богдан
Комплект наочності для початкових класів Ранкові зустрічі Нова українська школа. Набір містить таблиці: Хто сьогодні народився, Хто сьогодні зірка в класі, Ми учительку вітаєм, Я малюю світ довкола та інш. ..
159.00 грн.
Нова українська школа Українська мова 1 клас Букви друковані та писані Демонстраційні картки НУШ Вид: Богдан
Нова українська школа 1 клас Українська мова Букви друковані та писані Демонстраційні картки. ..
69.00 грн.
Нова українська школа Українська мова 1 клас Дидактичні картки Асоціації Комплект 2 звуки НУШ Вид: Богдан
Нова українська школа Звуки [ж]-[ш], [ш]-[ш], [ж]-[ж], [ч]-[ч]. [шч]-[ч]. Українська мова 1 клас Дидактичні картки Асоціації Комплект 2. Ігри та мовні завдання, розроблені логопедом, допоможуть виявити й виправити у дітей недоліки вимови окремих звуків, збагатити словниковий запас, розвинути зв’я..
84.00 грн.
Нова українська школа Українська мова 1 клас Дидактичні картки Асоціації Комплект 3 звуки НУШ Вид: Богдан
Дидактичні картки Асоціації Логопедичне лото знадобиться логопедам, психологам, педагогам і дбайливим батькам у роботі з дітьми. комплект 3 : звуки [с]-[з], [с]-[с], [з]-[з], [с]-[ц]. [ц]-[ц]. Ігри та мовні завдання, розроблені логопедом, допоможуть виявити й виправити у дітей недоліки вимови окр..
84.00 грн.
Нова українська школа Українська мова 1 клас Навчання грамоти в таблицях НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Українська мова 1 клас Навчання грамоти в таблицях Нова українська школа. Зміст: Україна рідний край, слово, речення, казка Ріпка, хто? що? склад, наголос, голосні та приголосні звуки, тверді та м’які приголосні звуки, апостроф, таблиці складів, та інш. ..
319.00 грн.
Нова українська школа Я досліджую світ 1 клас Основи здоров’я Дидактичні картки та наклейки НУШ Вид: Богдан
Для учнів 1-го класу, вчителів, батьків. Запропоновані дидактичні картки з оригінальними, творчими завданнями з основ здоров'я для учнів 1-го класу. Поданий матеріал забезпечить комплексне розв'язання багатьох аспектів навчальної діяльності.  - засвоєння, повторення і закріплення навчаль..
99.00 грн.
Нова українська школа Я досліджую світ 1 клас Природознавство Дидактичні картки та наклейки НУШ Вид: Богдан
Поданий матеріал забезпечить комплексне розв’язання багатьох аспектів навчальної діяльності: засвоєння, повторення і закріплення навчального матеріалу, розвиток спостережливості, творчої уяви, практичних навичок і умінь, активізація мислення, розширення кола творчих можливостей кожного учня. ..
190.00 грн.
Пальчиковий театр Українські народні казки НУШ Вид: Богдан
Українські народні казки Пальчиковий театр. Пропонований посібник містить тексти українських народних казок та комплект із зображеннями казкових героїв для пальчикового театру. Мета пальчикового театру це розвивати моторно-рухову, зорову та слухову координацію дітей, формувати творчі здібності й ..
39.00 грн.
Українська мова 1 клас Картки для розвитку мовлення учнів Нова українська школа НУШ Авт: Шост Н. Вид: Богдан
У посібнику Українська мова 1 клас серія Нова українська школа, запропоновано картки з малюнками та завданнями для розвитку зв'язного мовлення, спостережливості, уяви та творчих можливостей першокласників. Учитель може використовувати картки для організації роботи в парах, творчих і наукових груп..
89.00 грн.
Українська мова Каліграфічні хвилинки в таблицях 1-4 класи НУШ Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Каліграфією називають майстерність писати чітким, рівним, гарним почерком. Формування в учнів навичок правильного письма, одне з головних завдань початкової школи. Даний комплект наочності спрямований на формування графічних умінь в школярів. У ньому подано зразки букв, їх з’єднань, окремих склад..
250.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018