Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Наочність 4 клас Нова програма

Наочність 4 клас Нова програма

Категорія містить таку наочність, як наочно-демонстраційні таблиці, дидактичні картки, навчальні посібники у таблицях з математики, природознавства, української мови, розвитку зв'язного мовлення, основ здоров'я, я у світі, образотворчого мистецтва, трудового навчання тощо.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Комплект плакатів Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект демонстраційних таблиць з Основ здоров'я для 4 класу складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника. Список плакатів: 1. Складові здоров'я. 2. Чинники здоров'я. 3. Групи продуктів. 4. Рух і загартовування. 5. Зір, слух, постава. Здоров'я зубів та ясен. 7. Гігієна оселі. 8. ..
190.00 грн.
Комплект таблиць з Англійської мови 4 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. та Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Наочний посібник складається із 18 кольорових плакатів та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. До підручників: Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза ..
190.00 грн.
Комплект таблиць з літературного читання 4 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
Список плакатів: Усна народна творчість Міфи про створення світу Слов'янський міф Перша історія України Козак Голота На новій землі Мій рідний край Зворушлива дружба Майстерність гончарів Тарасові стежки Дрімають села Давня..
190.00 грн.
Комплект таблиць з української мови 4 клас Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект містить таблиці з Української мови для 4 класу за Новою програмою до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М С Вашуленко, С Г Дубовик, О І Мельничайко Вид-во: Освіта. Список плакатів: Мова — безсмертний скарб народу Текст. Типи текстів Речення. Види..
190.00 грн.
Математика в таблицях 4 клас Нова програма Авт: Бакан Н. Шост Н. Вид-во: Богдан
Таблиці з математики для 4 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках фронтально під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь і навичок учнів. Посібник укладено згідно вимогами Державного стандарту початкової загальної освіти та нав..
330.00 грн.
Основи здоров’я в таблицях 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Навчальний посібник у таблицях Основи здоров’я для 4 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь та навичок учнів. Зміст посібника відповідає навчальній програмі Міністерства освіти і наук..
235.00 грн.
Природознавство в таблицях 4 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Гладюк М. Вид: Богдан
Зміст посібника відповідає навчальній програмі з природознавства для 4 класу. Комплект таблиць 48 штук з Природознавства для 4 класу за Оновленою програмою, методичні рекомендації, а також різноманітний довідковий матеріал, який можна використовувати на уроках під час пояснення, узагальнення й за..
350.00 грн.
Українська мова в таблицях 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Навчальний посібник у таблицях Українська мова для 4 класу за Новою програмою — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь та навичок учнів. Зміст посібника відповідає програмі Міністерства освіт..
449.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019