Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Наочність 1 клас Нова програма

Наочність 1 клас Нова програма

Категорія містить таку наочність, як наочно-демонстраційні таблиці, дидактичні картки, навчальні посібники у таблицях з математики, природознавства, англійської мови, навчання грамоти, трудового навчання тощо.

Видавництва: Богдан, Грамота, Ранок.

1 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Навчання грамоти в ТАБЛИЦЯХ. 1 клас. Наталія Будна, Зоя Головко. Вид-во: Богдан.
Навчальний посібник у таблицях “Навчання грамоти” для 1 класу — елемент дидактично-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь та навичок учнів. Зміст посібника відповідає навчальній програмі МОН- молодьспорту ..
190.00 грн.
Английский алфавит Набор букв Веер Изд: Атлас
Алфавит английский от А до Z Пластиковые буквы Веер. Артикул: К-7372 Цвет желтый. Для учеников начальных классов. ..
12.00 грн.
Дидактичний матеріал з магнітами English VT3701-08 Вид: Vladi Toys
Набір сприяє розвитку словникового запасу іноземної мови, розвиває пам'ять, увагу і мислення, допомагає навчитися читати, відповідати на поставлені питання і буде корисний навіть для самих маленьких. Дидактичний демонстраційний матеріал з магнітами включає в себе 24 м'які магніти - тр..
132.00 грн.
Дидактичний матеріал з магнітами Літери та звуки VT3701-05 Вид: Vladi Toys
Дидактичний демонстраційний матеріал розроблений педагогами в допомогу усім учителям. Набір містить тренувальні вправи для навчання та закріплення знань, наочні матеріали, магніти. Комплект сприяє розвитку словникового запасу української мови, засвоєння понять буква і звук, розвиває пам'ять, уваг..
132.00 грн.
Дидактичний матеріал з магнітами Математика VT3701-07 Вид: Vladi Toys
Набір допоможе дитині швидше освоїти усний рахунок, краще зрозуміти склад числа, сприяє вивченню понять число і цифра, додавання і віднімання, допомагає орієнтуватися в поняттях більше-менше-однаково, сформувати початкові знання дітей про математику і математичні операції, а також знайомить з нап..
132.00 грн.
Домик на спирали 4 букви Вчимо букви і склади Вид: Смайл
Набір карток з буквами на спіралі для підготовки дитина до школи. Найкращій спосіб вивчити букви та склади. Вони допоможуть дитині не лише вивчити букви українського алфавіту, але також і складати з них склади і перші невеликі слова з 4-х літер. Набір можна поставити у вигляді палатки на ..
30.00 грн.
Домик на спирали Вчимо літери та слова Изд-во: Харьков
Захоплюючий і найкорисніший посібник з вивчення літер для дошкільнят і першокласників. Являє собою настільний перекидний будиночок на спіралі, що складається з 4 блоків по 33 картки - по 1 на кожну літеру українського алфавіту - на щільному глянцевому картоні. ..
38.00 грн.
Домик на спирали Вчимося рахувати до 1000 Вид: Капітошка
Набір карток для вивчення рахунку до 1000 у вигляді будиночка на спіралі. Він допоможе дитині навчитися не лише швидко рахувати, але також і запам`ятати, як виглядає кожна цифра і число. Набір можна поставити у вигляді намету на стіл і перевертати картки з цифрами по мір..
30.00 грн.
Домик на спирали Рахуємо від 0 до 1000 Изд-во: Харьков
Захоплюючий і найкорисніший посібник з вивчення цифр та чисел для дошкільнят і першокласників. Являє собою настільний перекидний будиночок на спіралі, що складається з 3 блоків по 10 карток - від 0 до 9 - на щільному глянцевому картоні. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Рахуємо від 1 до 100 Изд-во: Харьков
Захоплюючий і найкорисніший посібник з вивчення цифр для дошкільнят і першокласників. Являє собою настільний перекидний будиночок на спіралі, що складається з 2 блоків по 10 карток - від 0 до 9 - на щільному глянцевому картоні. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Считаем от 0 до 1000 Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению цифр и чисел для дошкольников и первоклассников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 3 блоков по 10 карточек - от 0 до 9 - на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Считаем от 1 до 100 Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению цифр и чисел для дошкольников и первоклассников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 2 блоков по 10 карточек - от 0 до 9 - на плотном глянцевом картоне. ..
18.00 грн.
Домик на спирали Учим буквы и слова Изд-во: Харьков
Интереснейшее и полезнейшее пособие по изучению букв для дошкольников и первоклассников. Представляет собой настольный перекидной домик на спирали, состоящий из 4 блоков по 33 карточки - по 1 на каждую букву русского алфавита - на плотном глянцевом картоне. ..
30.00 грн.
Карточки для игр к книге Английский супертренажер Слова с аудированием Программа 1 класса Изд: New Time
Карточки для игр к книге Слова с аудированием Программа 1 класса Английский супертренажер. В наборе: 162 карточки с картинками, английскими словами и транскрипцией + 14 грамматических карточек, 16 вариантов игр для более легкого и увлекательного запоминания английских слов, их чтения и правописан..
52.00 грн.
Комплект Поїзд Алфавіт Вид: Богдан
Комплект Алфавіт містить макет дитячого поїзда та друковані букви української абетки. Творче використання комплекту допоможе урізноманітнити уроки навчання грамоти, зробити їх цікавими й оригінальними. Комплект буде корисним учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня та виховат..
54.00 грн.
Комплект таблиць Математика 1 клас Нова програма Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів для 1 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з математики 1 клас Нова програма складається із 43 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя ..
190.00 грн.
Комплект таблиць Основи здоров’я 1 клас Нова програма Авт: Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів для 1 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з Основ здоров’я 1 клас Нова програма складається із 23 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. ..
190.00 грн.
Комплект таблиць Природознавство 1 клас Нова програма Авт: Грибчук Л. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів для 1 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з Природознавства 1 клас Нова програма складається із 20 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. ..
190.00 грн.
Математика в таблицях 1 клас Нова програма Авт: Будна Н. Головко З. Походжай Н. Вид-во: Богдан
Таблиці з математики для 1 класу — елемент навчально–методичного комплексу, який рекомендується використовувати на уроках фронтально під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь і навичок учнів. Посібник побудовано за принципом доповнення до підручника. Він містить ілюстрований матер..
320.00 грн.
Набір Букв для початкової школи Українська абетка Віяло Вид-во: Атлас
Набір Букв для початкової школи - віяло Українська абетка від А до Я жовтого кольору. ..
12.00 грн.
Набір Вчимося рахувати Вид-во: Атлас
У коробці-пеналі: рахункові палички, цифри від 1 до 10 і геометричні фігурки різних форм і кольорів. ..
16.00 грн.
Набір Вчимося рахувати та читати українською Вид-во: Атлас
У коробці-пеналі: рахункові палички, цифри від 1 до 10 і українська абетка від А до Я. ..
16.00 грн.
Набір карток Каса букв 1 клас Нова програма Авт: Гордіюк Н. Вид-во: Підручники і посібники
Набір складається із 56 карток, серед яких 24 картки з великими і малими друкованими літерами українського алфавіту та 32 картки із зображенням предметних малюнків на кожну букву алфавіту. Картки з буквами призначені для демонстраційної каси букв, яку використовують на кожному уроці навчання грам..
60.00 грн.
Набір Цифр для початкової школи Віяло Вид-во: Атлас
Віяло цифр від 1 до 20 для початкової школи жовтого кольору. ..
9.00 грн.
Набор Учимся считать и читать Изд-во: Атлас
В коробке-пенале: счетные палочки, цифры от 1 до 10 и русские буквы от А до Я. ..
16.00 грн.
Навчання грамоти Каса букв Демонстраційні картки Вид: Підручники і посібники
Навчання грамоти Демонстраційні картки, набір складається із 56 карток, серед яких 24 картки з великими і малими друкованими літерами українського алфавіту та 32 картки із зображенням предметних малюнків на кожну букву алфавіту. Набір можна використовувати для розвитку мовлення, пам'яті, мислення..
130.00 грн.
Навчання грамоти Комплект таблиць 1 клас Нова програма До Букваря Вашуленка М. Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект таблиць з Навчання грамоти для 1 класу за Новою програмою до підручника Буквар 1 клас За новою програмою Авт: М.С. Вашуленко О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта складається з 37 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. ..
190.00 грн.
Наочний посібник Лічильний матеріал для уроків математики 1 клас Нова програма Авт: Кордуба Н. Вид-во: Підручники і посібники
Наочний посібник містить набір демонстраційних карток із 24 видами лічильного матеріалу та цифрами, які зручно використовувати на уроках математики при роботі з набірним полотном. Його легко виготовити самому з аркуша ватману. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня,..
60.00 грн.
Освітня мнемотехніка Казки діда Тараса Числа та їх таємниці Авт: Чепурний Г. Вид-во: Розвиток
Казки діда Тараса Числа та їх таємниці - це частина дидактичного матеріалу для вивчення складу числа дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Дітей очікує захоплююча подорож із хлопчиком Андрієм у світ цифр та чисел. Казкар дід Тарас познайомить Андрійка з Феєю Мнемозиною та Цифрами - геро..
250.00 грн.
Природознавство в таблицях 1 клас Нова програма Авт: Будна Н. Гладюк Т. Степанюк А. Вид-во: Богдан
Навчальний посібник у таблицях Природознавство для 1 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь та навичок учнів. Зміст посібника відповідає навчальній програмі МОНмолодьспорту України ..
275.00 грн.
Русский алфавит Набор букв Веер Изд: Атлас
Алфавит русский Веер букв от А до Я цвет желтый, материал пластик. Набор состоит из трех вееров. Артикул: К-7373 Для учеников начальных классов. ..
12.00 грн.
Стоніжка Комплект Цифри та числа Вид: Богдан
Творче використання комплекту допоможе урізноманітнити уроки математики, зробити їх цікавими й оригінальними. Комплект буде корисним учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня та вихователям дитячих садків. В комплекті макет стоніжки та набір цифр і чисел. ..
54.00 грн.
Трудове навчання в таблицях 1 клас Нова програма Авт: Трач С. Вид-во: Богдан
Пропонований комплект таблиць покликаний допомогти вчителю наповнити навчальний процес наочними матеріалами. Комплект складається з 44 таблиць, що демонструють схеми послідовності виконання виробів у техніці оригамі, сюжетних, предметних, комбінованих аплікацій та новорічних прикрас із кольоровог..
90.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019