Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Наочність 3 клас Нова програма

Наочність 3 клас Нова програма

Категорія містить таку наочність, як наочно-демонстраційні таблиці, дидактичні картки, навчальні посібники у таблицях з математики, природознавства, української мови, розвитку зв'язного мовлення, основ здоров'я, я у світі, образотворчого мистецтва, трудового навчання тощо.

3 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Основи здоров’я в таблицях. 3 клас. Навчальний посібник. Наталія Будна, Ірина Чорненька. Вид-во: Богдан.
Навчальний посібник у таблицях "Основи здоров’я" для 3 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь та навичок учнів. Зміст посібника відповідає програмі Міністерства освіти і науки України..
230.00 грн.
Українська мова в таблицях 3 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Навчальний посібник у таблицях з курсу Українська мова для 3 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь та навичок учнів. Зміст посібника відповідає новій програмі з курсу Українська мова..
449.00 грн.
Українська мова Розвиток зв’язного мовлення в таблицях 3 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Ілюстровані таблиці з розвитку зв’язного мовлення для 3 класу складено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України з української мови. Вони містять комплексні вправи до розділів Мова і мовлення, Текст, Речення, Слово - предметні та сюжетні малюнки, тексти, схеми, запитання, ..
70.00 грн.
Англійська мова 3 клас Нова програма Комплект плакатів До підручника Карп’юк О. та Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів з Англійської мови для 3 класа за Новою програмою складається із 21 кольорових плакатів та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. До підручника Англійська мова 3 клас. З мультимедійним додатком. Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон. До підручника Англійська мова 3 ..
190.00 грн.
Комплект таблиць з математики 3 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Цибульська С. Вид-во: Підручники і посібники
Список таблиць: 1. Випадки додавання і віднімання пов’язані з нумерацією. Периметр. 2. Знаходження доданка і зменшуваного. Коло. Круг. 3. Табличні випадки додавання і віднімання. 5. Знаходження невідомого множника, діленого, дільника. Порівняння відрізків. 6. Одиниці вимірювання часу. 7. Ціна. Кі..
250.00 грн.
Комплект таблиць Літературне читання 3 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів з Літературного читання для 3 класу укладено відповідно до нової програми і підручника Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта. Комплект складається з 15 кольорових плакатів та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. Додаток містит..
190.00 грн.
Комплект таблиць Основи здоров’я 3 клас Нова програма Авт: Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів для 3 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з Основ здоров’я 3 клас Нова програма складається із 20 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя ..
190.00 грн.
Комплект таблиць Українська мова 3 клас Нова програма До підручника Вашуленка М. Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів для 3 класу за Новою програмою до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М.С., Мельничайко О.І., Васильківська Н.А. Вид-во: Освіта складається із 25 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. ..
190.00 грн.
Математика в таблицях. 3 клас. Нова програма. Наталя Шост. Вид-во: Богдан.
Таблиці з математики для 3 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках фронтально під час пояснення, закріплення, узагальнення знань, умінь і навичок учнів. Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки Укр..
330.00 грн.
Образотворче мистецтво в таблицях. 3 клас. Навчальний посібник за новою програмою. Автор: Трач С.К. Вид-во: Богдан.
Комплект складається з 34 таблиць, що демонструють схеми послідовності виконання різних композицій та зображення окремих предметів, тварин, людей, казкових персонажів, створення скульптурних, архітектурних та декоративно-прикладних творів. Подано репродукції картин, зразки готових композицій, які..
190.00 грн.
Природознавство 3 клас Комплект таблиць Нова програма Авт: Грибчук Л. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів для 3 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з Природознавства 3 клас Нова програма складається із 22 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. ..
190.00 грн.
Природознавство в таблицях. 3 клас. Навчальний посібник за новою програмою. Автор: Будна Н.О., Гладюк Т.В. Вид-во: Богдан.
Таблиці з природознавства для 3 класу — елемент дидактико-методичного комплекту, який рекомендується використовувати на уроках під час пояснення, узагальнення й закріплення знань, умінь та навичок учнів. Зміст посібника відповідає Державному стандарту початкової загальної освіти, навчальній прогр..
350.00 грн.
Трудове навчання в таблицях. 3 клас. Навчальний посібник за новою програмою. Автор: Трач С.К. Вид-во: Богдан.
Пропонований комплект із трудового навчання складається з 36 таблиць, що демонструють схеми послідовності виконання виробів у техніці витинанки, декупажу, квілінгу, мозаїчного торцювання, оригамі, аплікацій з використанням ниток, сюжетних та предметних аплікацій з природного матеріалу та тканини,..
185.00 грн.
Я у світі 3 клас Комплект таблиць Нова програма Авт: Грибчук Л. Вид-во: Підручники і посібники
Комплект плакатів для 3 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з предмету Я у світі 3 клас Нова програма складається із 18 кольорових таблиць та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. ..
190.00 грн.
Я у світі. 3-4 класи. Навчальний посібник в таблицях. За новою програмою. Автор: Заброцька С. Г. Вид-во: Богдан.
1. Людина — частина природи і суспільства 2. Людське «Я» 3. Зовнішність людини 4. Як досягти успіху 5. Навчання як складова життєвого успіху 6. Сім'я. Основні обов'язки в сім'ї ..
205.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018