Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Післябукварна частина 1 клас Нова програма

Післябукварна частина 1 клас Нова програма

Посібники для розвитку навичок читання та письма учнів 1 класів після закінчення вивчення Букваря за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з читання до Післябукварної частини Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Грамота
У зошиті подано дві групи завдань. Перша група - завдання побудовані на змісті текстів, які подані в Читанці (Післябукварна частина), що читаються, використовуються на підготовчому етапі. Вони готують учнів до правильного, усвідомленого, виразного читання художнього твору. Друга група -..
20.00 грн.
Післябуквар 1 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Вашуленко О. Вид-во: Освіта
До Букваря 1 клас За новою програмою М.С. Вашуленко, О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта. Навчальний посібник для учнів, орієнтований на розвиток навичок читання після закінчення вивчення Букваря. У посібнику вміщено цікаві тексти та різноманітні завдання. Рекомендовано Міністерством освіти і н..
35.00 грн.
Українська мова 1 клас Післябукварна частина Нова програма Авт: Захарійчук М. Вид-во: Грамота
До Букваря 1 клас За новою програмою М.Д. Захарійчук В.О. Науменко Вид-во: Грамота. Українська мова: післябукварна частина є логічним продовженням навчального змісту Букваря і спрямована на закріплення орфограм, вивчених у букварний період. З цією метою подаються завдання для списування за зр..
40.00 грн.
Читанка 1 клас Післябукварна частина Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Грамота
До Букваря 1 клас За новою програмою М.Д. Захарійчук, В.О. Науменко Вид-во: Грамота. Читанка призначена для проведення уроків читання в післябукварний період. Її зміст спрямований на формування в першокласників правильності, усвідомленості й виразності читання, розвиток інтересу до читання, у..
40.00 грн.
Весёлые страницы Хрестоматия 1 класс Новая программа Авт: Даниелян А. Изд-во: Генеза
Данное пособие - первая хрестоматия для младших школьников. В ней собраны все необходимые произведения для первоклассников: русские народные пословицы и поговорки, загадки, сказки, произведения Г. Остера, Л. Пантелеева, М. Пляцковского, С. Маршака и других. На страницах пособия также представлены..
30.00 грн.
Зошит для письма і розвитку мовлення в післябукварний період 1 клас. Нова програма М. С Вашуленко, О.В. Вашуленко Вид-во: Освіта
Зошит для письма і розвитку мовлення в післябукварний період із друкованою осноювою для 1 класу охоплює післябукварний період навчання грамоти. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з пит..
20.00 грн.
Зошит з письма і розвитку мовлення 1 клас Нова програма Авт: Сєда І. Вид: Генеза
Зошит призначений для використання у післябукварний період навчання грамоти. Він містить систему вправ, які допоможуть учителям, вихователям, батькам закріпити знання, отримані учнями 1 класу на уроках української мови, а також удосконалити і розвинути практичні вміння та навички, передбачені про..
11.00 грн. 7.90 грн.
Післябукварик 1 клас Зошит з української мови Авт: Петрюк Л. Вид-во: Гімназія
Зошит з української мови для учнів 1 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника містить різноманітні навчальні, творчі та ігрові завдання, що спрямовані на закріплення знань та розвиток зв'язного мовлення учнів. Подано тексти для письма під диктування. Мета зошита - допромогти вчит..
25.00 грн.
Післябукварик 1 клас Нова програма Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі для 1 класу за новою програмою. Рекомендовано згідно з новою програмою для початкових класів, затвердженою Міністерством освіти і науки України (протокол № 380 від 09.12.2014 р.) ..
29.00 грн.
Післябукварик 1 клас Оновлена програма Авт: Вашуленко М. Науменко В. Захарійчук М. Вид-во: Літера
Післябукварик для учнів 1 класу за Оновленою програмою забезпечує уроки читання і письма у післябукварний період. Готує першокласників до роботи з підручниками у 2-му класі. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання..
40.00 грн.
Післябукварна частина Зошит з розвитку мовлення 1 клас Нова програма Авт: Захарійчук М. Вид-во: Літера
Матеріал зошита охоплює всі розділи нової програми для 1-го класу. У зошиті пропонуються вправи, які сприяють формуванню графічних, мовних та мовленнєвих умінь і навичок; дають можливість чергувати колективні та індивідуальні форми роботи, заохочують учнів до пізнавальної діяльності. ..
20.00 грн.
Післябукварне читання 1 клас Нова програма Авт: Кордуба Н. Стрихар М. Вид-во: Підручники і Посібники
Посібник призначений для використання на уроках читання у 1 класі: післябукварний період згідно з новою програмою. Готує першокласників до роботи з підручником Літературне читання у 2 класі. Призначений для учнів, учителів, батьків, вихователів, студентів, усіх, хто цікавиться питанням ..
20.00 грн.
Першокласний зошит з письма та розвитку мовлення у післябукварний період 1 клас Нова програма Авт: Федіенко В. Вид-во: Школа
Першокласний зошит з письма та розвитку мовлення складений за Новою програмою навчання грамоти у післябукварний період за букварем авторів М. С. Вашуленка та О. В. Вашуленко. Пропонований матеріал спрямований на узагальнення, систематизацію, повторення та закріплення знань і навичок, засвоєних у ..
20.00 грн.
Позакласне читання 6-7 років Мій друг Питайко Незвичайна зустріч Авт: Курганова Н. Вид-во: АССА
У книзі зібрані всі літературні твори, які вивчає позакласне читання в 1 класі: вірші Тараса Шевченка і Івана Франка, розповіді Віталія Біанкі і Василя Сухомлинського, усна народна творчість, казки, колискові, лічилки. Матеріал розташований в хронологічному порядку і відповідає темам, що вивчають..
54.00 грн.
Послебукварик 1 класс Новая программа Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь для 1 класса по новой программе предназначена для уроков чтения и письма в послебукварный период. Рекомендовано в соответствии с новой учебной программой для начальных классов, утвержденной Министерством образования и науки Украины (протокол № 380 от 05.01.2015 г.) ..
29.00 грн.
Послебукварик для 1 класса Обновленная программа Авт: Вашуленко Н. Науменко В. Захарийчук М. Изд-во: Літера
Учебник для 1 класса по Обновленной программе. Обеспечивает уроки чтения и письма в послебукварный период. Готовит первоклассников к работе с учебниками Литературное чтение и Русский язык во 2 классе. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та ме..
40.00 грн.
Послебукварная часть 1 класс Тетрадь по развитию речи и обучению грамоте Новая программа Авт: Захарийчук М. Изд-во: Літера
Тетрадь предназначена для работы учеников 1-го класса в послебукварный период и охватывает все разделы действующей программы. Задания и упражнения, размещенные в тетради, способствуют развитию речи и формированию графических навыков первоклассников, дают возможность чередовать коллективные и инди..
20.00 грн.
Послебукварная часть Книга для Чтения 1 класс Новая программа Авт: Рудяков А. Крюченкова Е. Вид-во: Грамота
Книга для Чтения предназначена для проведения уроков русского языка в послебукварный период. Её содержание направлено на развитие интереса к чтению, воображения, наблюдательности, чувства слова, улучшение техники чтения, а также на подготовку к литературному чтению во 2 класс. К Букварю ..
22.00 грн.
Послебукварь 1 класс Новая программа Авт: Вашуленко Н. Вашуленко О. Изд-во: Освіта
К Букварю 1 класс Новая программа Авт: Н.С. Вашуленко И.Н. Лапшина Изд-во: Освита Пособие предназначено для учащихся 1 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке. Обеспечивает уроки чтения и письма в послебукварный период. Одобрено для использования в общеоб..
35.00 грн.
Русский язык 1 класс Новая программа Тетрадь по развитию речи Послебукварный период Авт: Рудяков А. Изд-во: Грамота
Тетрадь по развитию речи для 1 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке по новой программе к изданию Букварь 1 класс Новая программа Авт: Рудяков А.Н. Фролова Т.Я. Миронова Л.А. Изд-во: Грамота. Тетрадь предназначена для использования в послебукварный период. Зада..
16.00 грн.
Тетрадь по письму и развитию речи 1 класс Новая программа Авт: Астахова Т. Седая И. Изд: Генеза
Пособие Тетрадь по письму и развитию речи рассчитанно на использование в послебукварный период, поможет закрепить знания, полученные на уроках обучения грамоте, и усовершенствовать умения и навыки. В процессе работы с тетрадью учащиеся смогут упрочнить сведения о языке как средстве обще..
11.00 грн. 7.90 грн.
Формування предметних компетентностей Картки з навчання грамоти Читання 1 клас Оновлена програма Авт: Вашуленко О. Вид: Оріон
Картки з навчання грамоти Читання 1 клас Формування предметних компетентностей. Посібник містить додатковий практичний матеріал для повторення і закріпленя вивченого навчального матеріалу на уроках читання в період навчання грамоти.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навч..
30.00 грн.
Швидкочитаночка 1 клас Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання НУШ Авт: Антонова Л. Вид: Літера
Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання, Швидкочитаночка це посібник з читання для 1 класу за програмою Нової української школи містить сучасні вправи і оповідання, які покращать техніку читання. Цікаві авторські тексти, Розвиток читацької грамотності, Вправи ..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019