Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Логіка 1 клас

Логіка 1 клас

Логіка 1 клас. Планета Міркувань. Нова програма.

Навчальні посібники «Планета Міркувань» (класи 1, 2, 3 та 4) написані для дітей віком від 6 до 12 років. Посібники написані у легкій формі і наповнені радістю.

 Завдання курсу - формувати у дітей здатність до аналізу та синтезу, узагальнення та конкретизації, абстрагування та переносу, вміння класифікувати, порівнювати та виділяти суттєве, мислити за аналогією, бачити відмінності та закономірності, знаходити причинно-наслідкові зв’язки, розвивати логічне та комбінаторне мислення, а також вміння мислити асоціативно, шукати нестандартні підходи до розв’язання задач, розвиваючи тим самим евристичне творче мислення.

 В посібниках також запропоновано ряд завдань на розвиток просторової уяви,  пам'яті, уваги та кмітливості.

Автор пропонує серію розвиваючих завдань і головоломок, які стимулюють роботу дитячого мозку, пробуджують творчість, дарують радість здогадки.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Логическая мозаика Рабочая тетрадь 1 класс Авт: Шостак Л. Мединская А. Изд-во: Одесса
Рабочая тетрадь предназначена для учителей и учащихся первых классов общеобразовательных школ, где широко представлен теоретический и практический материал, направленный на элементарное развитие логического мышления детей шестилетнего возраста. Задания способствуют выработке у детей умения находи..
55.00 грн.
Навчальний посібник Логічна мозаїка 1 клас Нова програма Авт: Шостак Л. Мединська А. Вид: Грамота
Навчальний посібник Логічна мозаїка 1 клас створено з метою розвитку логічного мислення учнів 1 класу, форму­вання навичок знаходження способів розв’язання задач і вправ із логічним навантаженням. Його можна використовувати у навчальному процесі ЗНЗ під час вивчення курсу Логіка за програмою О. М..
55.00 грн.
Планета Міркувань 1 клас Навчальний посібник з розвитку мислення Авт: Гісь О. Вид-во: Інститут сучасного підручника
Цей посібник розпочинає серію навчальних посібників Планета Міркувань для учнів 1-4 класів. Створений він з метою розвитку продуктивного мислення учнів початкової школи. Завдання курсу - формувати у дітей здатність до аналізу та синтезу, узагальнення та конкретизації, абстрагування та перенос..
90.00 грн.
Посібник. Планета міркувань. Методичний посібник для вчителя. 1-4 класи. Гісь О.М. Вид-во: Інститут сучасного підручника
Методичний посібник є складником навчально-методичного комплекту "Планета Міркувань" для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що створений за рекомендованою МОН України авторською програмою Ольги Гісь. Посібник допоможе вчителям, які працюють з комплектом, методично грамотно орг..
45.00 грн.
Юным умникам и умницам Рабочая тетрадь 1 класс В двух частях Авт: Холодова О. Изд-во: РОСТ
Пособие Юным умникам и умницам для учеников 1 класса представляет систему специально разработанных заданий по развитию познавательных способностей детей 6-7 лет. Упражнения, выполненные в определённой последовательности, обеспечивают комплексное развитие различных видов памяти, внимания, развиваю..
120.00 грн. 110.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018