Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зарубіжна література

Зарубіжна література
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Світова література 10 клас Академ Профіль Авт: Ковбасенко Ю. Вид-во: Грамота
Підручник із Світової літератури для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів Академічний рівень, Профільний рівень. У ньому розглянуто провідні тенденції розвитку літературного процесу в 19 ст. на прикладах життя і творчості Стендаля, О. де Бальзака, Ф. Достоєвського та інших. Допоможе підг..
66.00 грн.
Підручник. Світова література 10 клас. Євгенія Волощук. Вид-во: Літера.
Хрестоматія містить усі тексти художніх творів, передбачених програмою для 10 класу (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень). Велико обсягові твори подаються скорочено, вилучені епізоди стисло переказуються, а для розміщення у хрестоматії обираються найвиразніші уривки, завд..
60.00 грн.
Світова література 10 клас Хрестоматія Lexis Рівень Профільний та Академ Авт: Андронова Л. Вид-во: Весна
Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури. Окрім текстів, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, рубрики, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи ..
75.00 грн.
Учебник. Литература. Русская и мировая. Уровень стандарта. 10 клас. О. О. Исаева., Ж. В. Клименко., А. О. Мельник. Изд-во: Освіта.
Для школ с русским языком обучения литература уровень стандарта. Рекомендовано Министерством образования и науки Украины. ..
130.00 грн.
Зарубіжна література Хрестоматія 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Андронова Л. Вид: Весна
У кінці кожного розділу подано тестові завдання закритого типу. Окрім художніх текстів, хрестоматія містить літературознавчі статті, що лаконічно характеризують особливості творчого методу митців та їхню роль у літературному процесі. Хрестоматію створено відповідно до програми із зарубіжної літер..
75.00 грн.
Підручник Зарубіжна література 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Ковбасенко Ю. Вид: Літера
Рубрики підручника: готуємося до діалогу, діалог із текстом, відлуння. Зарубіжна література підручник 10 клас Рівень стандарту для закладів загальної середньої освіти. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (Наказ МОН України від 31.05.2018 № 551) ..
100.00 грн.
Підручник Зарубіжна література 10 клас Рівень стандарту Програма 2018 Авт: Паращич В. Вид: Ранок
Багатий ілюстративний матеріал підручника є додатковим джерелом інформації: схеми, таблиці, ілюстрації до творів, а також інфографіка за певними темами. Видання містить необхідні відомості з теорії літератури, рубрики, що висвітлюють різні аспекти й контексти літературних творів, систему різнорів..
150.00 грн.
Підручник Світова література 10 клас Академічний та Профільний рівень Авт: Наливайко Д. Вид-во: Генеза
Підручник із Світової літератури для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів Академічний рівень, Профільний рівень. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 03.03.2010 р. № 177) ..
60.00 грн.
Підручник Світова література 10 клас Стандарт Авт: Ковбасенко Ю. Вид-во: Грамота
Підручник із Світової літератури для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів Рівень стандарту. У ньому розглянуто провідні тенденції розвитку літературного процесу в 19 ст. на прикладах життя і творчості Стендаля, О. де Бальзака, Ф. Достоєвського та інших. Допоможе підготуватись до різноман..
70.00 грн.
Хрестоматія 10 клас Світова література Рівень Академ і Профільний Авт: Андронова Л. Вид-во: ПЕТ
Хрестоматія містить усі художні та публіцистичні твори, передбачені програмою зі світової літератури для загальноосвітніх навчальних закладів, що затверджена Міністерством освіти і науки України. До того ж у посібнику подано біографічні відомості, літературознавчі статті, тлумачення незрозумілих ..
70.00 грн.
Хрестоматия Литература 10 класс Уровень Стандарт и Академ Авт: Андронова Л. Изд-во: ПЕТ
Хрестоматия по Литературе для 10 класса уровень Стандарта и Академический уровень содержит все художественные и публицистические произведения, предусмотренные новой и действующими программами по литературе. Также в пособии представлены биографические сведения, литературоведческие статьи, объяснен..
65.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019