Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Інформатика

Інформатика
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інформатика. 11 клас. Підручник. Академічний рівень. 1 частина. І. Л. Володіна., В. В. Володін. Вид-во: Гімназія.
Надано гриф Міністерства освіти і науки України Академічний рівень. ..
62.00 грн.
Інформатика. 11 клас. Підручник. Академічний рівень. 2 частина. І. Л. Володіна., В. В. Володін. Вид-во: Гімназія.
Надано гриф Міністерства освіти і науки України ..
60.00 грн.
Інформатика. 11 клас. Підручник. Рівень стандарту. 1 частина. І. Л. Володіна, В. В. Володін. Вид-во: Гімназія.
Надано гриф Міністерства освіти і науки України. Підручник рівень стандарту. 1 частина. ..
67.00 грн.
Інформатика. 11 клас. Підручник. Рівень стандарту. 2 частина. І. Л. Володіна, В. В. Володін. Вид-во: Гімназія.
Надано гриф Міністерства освіти і науки України. Підручник рівень стандарту. ..
65.00 грн.
Інформатика. 11 клас. Універсальний комп’ютерний практикум. Академічний рівень. З DVD диском у подарунок. І. Л. Володіна., В. В. Володін. Вид-во: Гімназія.
«Універсальний комп’ютерний практикум» складається з двох неподільних частин — посібника та диска, які при роботі використовуються лише разом. Цей новий вид навчального посібника допоможе учням 11-х класів сформувати відповідні теоретичні знання та стійкі практичні навички. Посібник повністю ві..
62.00 грн.
Підручник Інформатика 11 клас Рівень стандарту Авт: Морзе Н. Барна О. Вембер В. Кузьмінська О. Вид-во: Школяр
Підручник з Інформатики для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів Рівень Стандарту. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2011 р. № 235) ..
65.00 грн.
Підручник. Інформатика. 11 клас. Академічний рівень, профільний рівень. Ривкінд Й. Я. Лисенко Т. І. Чернікова Л. А. Шакотько В. В. Вид-во: Генеза.
Навчальний матеріал підручника поділено згідно з програмою на 4 розділи. В основу викладення навчального матеріалу покладені об'єктивний та алгоритмічний підходи. На початку кожного пункту наведено запитання для актуалізації знань учнів, на які спирається вивчення нового матеріалу. для кращог..
65.00 грн.
Підручник. Інформатика. 11 клас. Рівень стандарту. Ривкінд Й. Я. Лисенко Т. І. Чернікова Л. А. Шакотько В. В. Вид-во: Генеза.
Навчальний матеріал підручника поділено згідно з програмою на 4 розділи. В основу викладення навчального матеріалу покладені об'єктивний та алгоритмічний підходи. На початку кожного пункту наведено запитання для актуалізації знань учнів, на які спирається вивчення нового матеріалу. для кращог..
65.00 грн.
Учебник. Информатика. 11 класс. Академический уровень, профильный уровень. И. Я. Ривкинд., Т. И. Лысенко., Л. А. Черникова., В. В. Шакотько. Изд-во: Генеза.
Учебный материал учебника разделен согласно программе на 4 раздела. В основу изложения учебного материала положены объективный и алгоритмический подходы. В начале каждого пункта приведены вопросы для актуализации знаний учащихся, на которые опирается изучение нового материала. Для лучшего вос..
65.00 грн.
Учебник. Информатика. 11 класс. Уровень стандарта. И. Я. Ривкинд., Т. И. Лысенко., Л. А. Черникова., В. В. Шакотько. Изд-во: Генеза.
Учебный материал учебника разделен согласно программе на 4 раздела. В основу изложения учебного материала положены объективный и алгоритмический подходы. В начале каждого пункта приведены вопросы для актуализации знаний учащихся, на которые опирается изучение нового материала. Для лучшего..
65.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019