Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Математика Алгебра Геометрія

Математика Алгебра Геометрія

Підручники з алгебри, геометрії та математики.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Алгебра. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний та профільний рівені. А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір. Вид-во: Гімназія.
Надано гриф Міністерства освіти і науки України (наказ від 16.03.2011 № 235) Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний та профільний рівень. Зміст: 1. Похідна та її застосування. 2. Показникова і логарифмічна функції. 3. Інтеграл та його заст..
140.00 грн.
Підручник Алгебра 11 клас Академ Профіль Авт: Нелін Є. Долгова О. Вид-во: Гімназія
Підручник з Алгебри і початків аналізу для 11 класу Академічний рівень, Профільний рівень спрямований на реалізацію основних положень концепції профільного навчання та організацію особистісно-орієнтованого навчання математики в загальноосвітніх навчальних закладах. Матеріал відповідає чинній прог..
140.00 грн.
Підручник Алгебра 11 клас Академічний рівень Авт: Мерзляк А. Номіровський Д. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія
Підручник з Алгебри для учнів 11 класу Академічного рівня загальноосвітніх навчальних закладів. Надано гриф Міністерства освіти і науки України (лист від 04. 08. 2011 р. № 1/11-7177) ..
110.00 грн.
Підручник Алгебра 11 клас Поглиблений Дві частини Авт: Мерзляк А. Номіровський Д. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія
Підручник з Алгебри для 11 класу з поглибленим вивченням математики у двох частинах. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 04.08.2011 р. № 1/11-7176) ..
180.00 грн.
Підручник Геометрія 11 клас Академ Профіль Авт: Бевз Г. Бевз В. Владімірова Н. Владіміров В. Вид-во: Генеза
Підручник з Геометрії для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів Академічний рівень, Профільний рівень призначений для завершення вивчення геометрії в середній школі. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2011 р...
75.00 грн.
Підручник Геометрія 11 клас Поглиблене вивчення Профільний рівень Академічний рівень Авт: А. Єршова В. Голобородько О. Крижановський Вид: Ранок
Підручник Геометрія 11 клас Поглиблене вивчення Профільний рівень Академічний рівень містить навчальний матеріал, зміст і обсяг якого відповідає академічному і профільному рівням вивчення математики, велику кількість задач та є логічним завершенням серії підручників для основної школи. Наприкінці..
150.00 грн.
Підручник Математика 11 клас Стандарт Авт: Бевз Г. Бевз В. Вид-во: Генеза
Цей підручник призначений для завершення вивчення математики в середній школі. Він відповідає рівню стандарту. Підручник містить шість розділів: Показникові та логарифмічні функції Похідна та її застосування Інтеграл та його застосування Елементи теорії ймовірностей та м..
75.00 грн.
Підручник. Геометрія. 11 клас. Академічний рівень, профільний рівень. Апостолова Г. В. Вид-во: Генеза.
Пропонований підручник є дворівневим. Відповідає програмам загальноосвітніх навчальних закладів профільного рівня й класів з поглибленим вивченням математики. Відрізняється: диференціацією теоретичного та дидактичного матеріалу. виділенням опорних фактів й опорних задач; наявністю історичної інфо..
60.00 грн.
Підручник. Математика. 11 клас. Рівень стандарту. Ольга Афанасьєва, Яків Бродський, Олександр Павлов, Анатолій Сліпенко. Вид-во: Богдан.
Пропонований підручник відповідає програмі з математики для 11-го класу рівня стандарту, рекомендований Міністерством освіти і науки України й передбачає готовність учнів до широкого і свідомого застосування математики. Цю орієнтацію забезпечують зміст курсу, характер викладення навчального матер..
39.00 грн.
Учебник Алгебра 11 класс Академ Профиль Авт: Мерзляк А. Номировский Д. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гімназія
Учебник по Алгебре и началам анализа для учащихся 11 класса общеобразовательных учебных заведений Академический уровень или Профильный уровень. Весь необходимый теоретический материал сопровождается большим количеством решенных примеров типовых задач. Книга содержит также обширный дидактический м..
140.00 грн.
Учебник Алгебра 11 класс Академ Профиль Авт: Нелин Е. Долгова О. Изд-во: Гімназія
Учебник по Алгебре и началам анализа для 11 класса направлен на реализацию основных положений концепции профильного обучения и организацию личностно-ориентированного обучения математике в общеобразовательных учебных заведениях. Материал соответствует действующей программе по математике для классо..
140.00 грн.
Учебник. Геометрия. 11 класс. Академический уровень, профильный уровень. Бевз Г. П., Бевз В. Г., Владимирова Н. Г., Владимиров В. Н. Изд-во: Генеза.
Учебник предназначен для завершения изучения геометрии в средней школе. Он соответствует академическому и профильному уровням. Учебник состоит из разделов: "Координаты, геометрические преобразования и векторы в пространстве", "Многогранные углы. Многогранники", "Тела вращения", "Объемы и площади ..
75.00 грн.
Учебник. Математика. 11 класс. Для общеобразоательных учебных заведений. Уровень стандарта. О. Афанасьева, Я. Бродский, А. Павлов, А. Слипенко. Изд-во: Богдан.
Предлагаемый учебник соответствует программе по математике для 11-го класса уровня стандарта и направлен на подготовку учащихся к широкому и сознательному применению математики. Эту ориентацию обеспечивают содержание курса, характер изложения учебного материала, отбор иллюстраций и примеры прилож..
60.00 грн.
Учебник. Математика. 11 класс. Уровень стандарта. На русском языке. Бевз Г. П., Бевз В. Г. Изд-во: Генеза.
Учебник предназначен для завершения изучения математики в средней школе. Он соответствует уровню стандарта. Имеет шесть разделов: "Показательные и логарифмические функции", "Произведения и ее применение", "Интеграл и его применение", "Элементы теории вероятностей и математической статистики", "Ко..
75.00 грн.
Підручник Геометрія 11 клас Академічний рівень Авт: Мерзляк А. Номіровський Д. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія
Підручник з Геометрії для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів Академічний рівень. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 29.08.2016 р. № 1/11-11429) ..
110.00 грн.
Підручник Геометрія 11 клас Поглиблений Авт: Мерзляк А. Номіровський Д. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія
Підручник з Геометрії для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Поглибленим вивченням математики. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 29.08.2016 р. № 1/11-11431) ..
110.00 грн.
Підручник. Геометрія 11 клас. Академічний рівень. Профільний рівень. Бурда М.І., Тарасенкова Н.А. Вид-во: Освіта
..
130.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019