Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Англійська мова 2 клас Нова програма

Підручники Англійська мова 2 клас Нова програма

Підручники для 2 класу з Англійської мови за Новою програмою. Для загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Авторів: Несвіт А. М., Карп юк О. Д. Видавництв: Генеза, Астон

Рекомендовані МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Super Minds 2 Student's Book with DVD-ROM Авт: Herbert Puchta Вид: Cambridge
Super Minds це курс для молодшої школи, який складається з 7 рівнів, починаючи із рівня Starter для тих, хто робить перші кроки в англійській мові. Закладаючи міцну основу, розвиваючи навички мислення, в тому числі образного, та виховуючи позитивні цінності, він заохочує дітей не тільки вчити мов..
302.00 грн.
Комплект Англійська мова 2 клас Поглиблений English World 2 Pupil's Book & Workbook Авт: Mary Bowen, Liz Hocking Вид-во: Macmillan
English World - новый, прекрасно иллюстрированный десятиуровневый курс современного английского языка. English World 2 Pupil's Book сочетает лучшие традиции преподавания английского языка с инновационными методиками обучения английскому языку как иностранному. Эффективность работы по формированию..
498.00 грн.
Підручник Англійська мова 2 клас 1 рік навчання За програмою 2002 р. Авт: Плахотник В.М Вид: Ірпінь
Підручник з англійської мови 2 клас 1 рік навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. ..
90.00 грн.
Підручник Англійська мова 2 клас Zoom in Special 2 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Zoom in Special - это экспресс-курс английского языка для начальной школы. Отличительной чертой курса является то, что учебник - Student's Book, тетрадь - Workbook и бесплатный интерактивный CD-ROM объединены в одной книге. Курс рассчитан на классы с 1-2 часами английского языка в неделю. С ..
191.00 грн.
Підручник Англійська мова 2 клас З поглибленим вивченням англійської мови М.Є. Ростоцька О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон
Підручник є основним компонентом навчально-методичного комплекту, розробленого на основі оригінальної авторської концепції креативного іншомовного навчання молодшого школяра, яка акцентує особливу увагу на ролі уяви та творчого розвитку учня у формуванні комунікативної концепції. Книга продовжує ..
100.00 грн. 95.00 грн.
Підручник Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Д. Вид-во: Астон
Підручник з Англійської мови для 2 класу за Новою програмою розроблено на основі авторської концепції позитивної мотивації молодших школярів до вивчення англійської мови. Книга продовжує серію для початкової школи і містить навчальний матеріал, передбачений чинною програмою Міністерства освіти і ..
105.00 грн. 100.00 грн.
Підручник Англійська мова 2 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Підручник з Англійської мови для 2 класу за Новою програмою створений на засадах комунікативно-когнітивного та особистісно-орієнтованого підходів до навчання англійської мови. Уніфікований комплекс вправ і завдань дозволяє сформувати в учнів уміння і навички говоріння, аудіювання, читання й письм..
90.00 грн.
Підручник Англійська мова 2 клас Нова програма Поглиблений Авт: Калініна Л. Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза
Підручник з Англійської мови для учнів 2 класу складено за Новою програмою для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням. У ньому запропоновано завдання, які допоможуть учневі у доступній, ігровій формі закріпити отримані знання, тренуватися у вживанні мовленнєвих зразків, граматичних структур..
100.00 грн.
Підручник Англійська мова 2 клас Поглиблений Smart Junior 3 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Smart Junior - це новий курс англійської мови для початкової школи, розроблений відповідно до Європейських мовних стандартів CEF. Розрахований на 100-140 годин класної роботи, або 3-4 години на тиждень. Smart Junior 3 - це сучасний підручник для 2 класу, який є не тільки ідеальний навчальним курс..
184.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019