Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Підручники Логіка 2 клас Нова програма

Підручники Логіка 2 клас Нова програма

Підручники з Логіки для 2 класу за Новою програмою містять теоретичний та практичний матеріал, спрямований на розвиток творчого мислення школярів та уміння розв язувати задачі з логічним навантаженням і задачі нестандартного типу

Рекомендовані МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Логічна мозаїка 2 клас Робочий зошит Нова програма Авт: Шостак Л. Мединська А. Вид-во: Одесса
Робочий зошит Логічна мозаїка призначений для вчителів та учнів другого класу загальноосвітніх шкіл. Він містить теоретичний та практичний матеріал, спрямований на розвиток творчого мислення школярів та уміння розв"язувати задачі з логічним навантаженням і задачі нестандартного типу, у відповідно..
50.00 грн.
Підручник Планета Міркувань 2 клас Нова програма Авт: Гісь О. Вид-во: Інститут сучасного підручника
Посібник створенний з метою розвитку продуктивного мислення учнів 2 класу. Зошит рекомендован до використання при підготовці школярів до участі в математичних конкурсах та олімпіадах Кенгуру. До книги включено цікаві, добре ілюстровані завдання і вправи, які розвивають логічне, наочно-схемати..
86.00 грн.
Рабочая тетрадь Логическая мозаика 2 класс Новая программа Авт: Шостак Л. Мединская А. Изд-во: Одесса
Рабочая тетрадь содержит теоретический и практический материал, направленный на развитие творческого мышления школьников и умение решать задачи с логической нагрузкой и задачи нестандартного типа, в соответствии с авторской программой Л. Шостак. Задания представленные в разделах Интерес..
50.00 грн.
Юным умникам и умницам Рабочая тетрадь 2 класс В двух частях Авт: Холодова О. Изд-во: РОСТ
Пособие Юным умникам и умницам для учеников 2 класса продолжает систему работы по развитию познавательных способностей детей 7-8 лет. Упражнения, выполненные в определённой последовательности, обеспечивают комплексное развитие различных видов памяти, внимания, развивают наблюдательность, воображе..
110.00 грн. 100.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017