Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники Англійська мова 3 клас Нова програма

Підручники Англійська мова 3 клас Нова програма

Підручники для 3 класу з Англійської мови за Новою програмою. Для загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Авторів: Несвіт А. М., Карп юк О. Д. Видавництв: Генеза, Астон

Рекомендовані МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Super Minds 3 Student's Book with DVD-ROM Авт: Herbert Puchta Вид: Cambridge
Навчальний курс для учнів 1-6 класів спеціалізованої школи, розрахований на 5 годин на тиждень. Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах. Student's Book with DVD-ROM Super Minds 3 Herbert Puchta Günter Gerngross Peter Lewis-Jones.   ..
302.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас English Pupil's Book Авт: Карп'юк О. Вид: Лібра Терра
Підручник English Pupil's Book створено відповідно до навчальної програми з Англійської мови 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Затверджено Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України № 141 від 19.02.2009 р.) ..
30.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас Zoom in Special 3 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Zoom in Special - это экспресс-курс английского языка для начальной школы. Отличительной чертой курса является то, что учебник - Student's Book, тетрадь - Workbook и бесплатный интерактивный CD-ROM объединены в одной книге. Курс рассчитан на классы с 1-2 часами английского языка в неделю. С помощ..
191.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас З поглибленим вивченням Авт: Карп'юк О. Ростоцька М. Вид-во: Астон
Підручник розроблений за Новою програмою на основі оригінальної авторської концепції креативного іншомовного навчання молодшого школяра, яка акцентує особливу увагу на ролі уяви та творчого розвитку учня у формуванні комунікативної компетенції. Книга містить навчальний матеріал, передбачений чинн..
100.00 грн. 95.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза
Підручник укладено за Новою програмою з іноземних мов, рекомендованої МОН України для оволодіння англійською мовою в 3 класі загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання, що складається з восьми розділів, побудовано за тематико-ситуативним принципом. Організація навчального матеріалу забез..
120.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Калініна Л. Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза
Підручник складається із семи розділів, розроблених відповідно до нової програми з іноземних мов для 3 класу шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Кожен розділ містить мовленнєвий та мовний матеріал, який сприяє реалізації основної цілі навчання - формуванню комунікативної компетенції уч..
140.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник розроблено за Новою програмою на основі авторської концепції позитивної мотивації молодших школярів до вивчення англійської мови. Підручник є основним компонентом навчально-методичного комплекту і передбачає використання комунікативно-ігрової методики. Переглянути сторінки підручник..
105.00 грн. 100.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас Поглиблений English World 3 Pupil's Book Авт: Mary Bowen, Liz Hocking Вид-во: Macmillan
English World - новый, прекрасно иллюстрированный десятиуровневый курс современного английского языка. English World 3 Pupil's Book сочетает лучшие традиции преподавания английского языка с инновационными методиками обучения английскому языку как иностранному. Эффективность работы по формированию..
245.00 грн.
Підручник Англійська мова 3 клас Поглиблений Smart Junior 4 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Smart Junior - це новий курс англійської мови для початкової школи, розроблений відповідно до Європейських мовних стандартів CEF. Розрахований на 100-140 годин класної роботи, або 3-4 години на тиждень. Smart Junior 4 - це сучасний підручник для 3 класу, який є не тільки ідеальний навчальним курс..
184.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019