Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Підручники Літературне читання 3 клас Нова програма

Підручники Літературне читання 3 клас Нова програма

Підручники з Літературного читання для 3 класу за Новою програмою Авторів: Савченко О.Я., Науменко В.О., Лапшина Т. Видавництв: Генеза, Освіта, Грамота.

Рекомендовані МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: Науменко В. Вид-во: Генеза
Підручник складено за Новою програмою для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. Підручник сприяє розвитку дитячої особистості засобами читацької діяльності, формуванню читацької компетентності молодших школярів. Ознайомлює учнів із дитячою літературою як мист..
88.00 грн.
Підручник Літературне читання 3 клас Нова програма Авт: О.Я. Савченко Вид-во: Освіта
У новому підручнику з Літературного читання ти прочитаєш зразки усної народної творчості та авторські твори - казки, вірші, оповідання про цікавий світ природи і дитинства, розвиток мови і створення книжок. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України ..
77.00 грн.
Підручник Літературне читання Українська мова 3 клас Авт: О. Хорошковська Г. Охота Вид: Освіта
Підручник для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.  Підручник "Літературне читання" посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі, проведеному МОНУ України (2011 р.). Він повністю відповідає програмі і складається з двох розділів: І. Усна..
83.00 грн.
Учебник Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Лапшина И. Попова Т. Изд-во: Освіта
В учебнике, составленном по Новой программе в соответствии с требованиями нового Государственного стандарта начального общего образования и соответствующей базовой учебной программы, представлены материалы, которые способствуют формированию в учащихся первооснов самостоятельной читательской деяте..
83.00 грн.
Учебник Литературное чтение 3 класс Новая программа Авт: Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Изд-во: Генеза
Учебник Литературное чтение 3 класс Новая программа Для школ с русским языком обучения Авт: Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Изд-во: Генеза Рекомендовано Министерством образования и науки Украины (приказ МОН Украины от 17.07.2013 г. № 994) ..
77.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017