Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники з Англійської мови 4 клас Нова програма

Підручники з Англійської мови 4 клас Нова програма

Підручники з Англійської мови 4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Super Minds 4 Student's Book with DVD-ROM Авт: Herbert Puchta Вид: Cambridge
Student's Book Super Minds 4 with DVD-ROM. Навчальний курс для учнів 1-6 класів спеціалізованої школи, розрахований на 5 годин на тиждень. Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах.   Додаткові уроки Lessons Plus for Ukraine доповнюють ..
302.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас 3 рік навчання Авт: Плахотник В. Кучма М. Морська Л. Вид: Перун
Підручник Англійська мова 4 клас 3 рік навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Плахотник В. Кучма М. Морська Л.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. ..
70.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас START UP Нова програма Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Підручник з Англійської мови для 4 класу за Новою програмою. Уроки побудовано з урахуванням комунікативної й діяльнісної спрямованості та кроскультурного компонента. Видання відповідає віковим особливостям учнів, містить багато цікавих завдань, ігор, пісень і віршів. Для учнів 4 класів загальноос..
150.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас Zoom in Special 4 Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Zoom in Special - это экспресс-курс английского языка для начальной школы. Отличительной чертой курса является то, что учебник - Student's Book, тетрадь - Workbook и бесплатный интерактивный CD-ROM объединены в одной книге. Курс рассчитан на классы с 1-2 часами английского языка в неделю. С помощ..
191.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза
Підручник з Англійської мови для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів створений за Новою програмою. Підручник побудовано на принципах комунікативності, інтегрованого розвитку навичок і вмінь аудіювання, читання, говоріння і письма. Тематико-ситуативний розподіл навчального матеріалу..
120.00 грн.
Підручник з Англійської мови для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. В основі підручника - авторська концепція позитивної мотивації молодших школярів до вивчення англійської мови. Книга завершує серію для початкової школи і містить навчальний матеріал, передбачени..
110.00 грн. 104.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Климишина Н. Вид-во: Основа
Підручник з Англійської мови для 4 класу за Новою програмою базується на принципах наочності, систематичності і послідовності, а також на принципі єдності освітньої, розивальної та виховної функції навчання. Завдання та вправи підручника розвивають усі види мовленнєвої діяльності: аудіювання, чит..
95.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас Нова програма Поглиблене вивчення Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник з Англійської мови для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови за Новою програмою. Видання акцентує особливу увагу на ролі уяви та творчого розвитку учня у формуванні комунікативної компетенції з англійської мови та містить навчальний матері..
110.00 грн. 104.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас Поглиблене вивчення Нова програма Авт: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В. Вид-во: Генеза
Матеріал підручника побудований за комунікативно-тематичним принципом, відповідає вимогам чинної програми з іноземних мов для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови та віковим особливостям учнів 4 класу. Навчальний матеріал спрямовано на практичне взаємопов’язане оволодіння..
120.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас Поглиблений English World 4 Pupil's Book Авт: Mary Bowen, Liz Hocking Вид-во: Macmillan
English World - новый, прекрасно иллюстрированный десятиуровневый курс современного английского языка. English World 4 Pupil's Book сочетает лучшие традиции преподавания английского языка с инновационными методиками обучения английскому языку как иностранному. Эффективность работы по формированию..
245.00 грн.
Підручник Англійська мова 4 клас Поглиблений Smart Junior 5 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Smart Junior - це новий курс англійської мови для початкової школи, розроблений відповідно до Європейських мовних стандартів CEF. Розрахований на 100-140 годин класної роботи, або 3-4 години на тиждень. Smart Junior 5 - це сучасний підручник для 4 класу, який є не тільки ідеальний навчальним курс..
184.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019