Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники з Математики 4 клас Нова програма

Підручники з Математики 4 клас Нова програма

Підручники з Математики 4 клас за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Математика 4 клас Нова програма 2 частини Авт: Скворцова С. Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Підручник з Математики для учнів 4 класу за Новою програмою. Переглянути... Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777) ..
200.00 грн.
Матеріал підручника з Математики для 4 класу за Новою програмою забезпечує можливість формування в четвертокласників ключових математичних компетенцій: обчислювальних, інформаційно-графічних, просторово-орієнтаційних, геометричних, алгебраїчних, логічних; покликаний розвивати математичне мислення..
120.00 грн.
Підручник Математика 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Беденко М. Вид-во: Богдан
Підручник з Математики для 4 класу за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777) ..
132.00 грн.
Підручник Математика 4 клас Нова програма Авт: Заїка А. Тарнавська С. Вид-во: Підручники і посібники
Підручник укладено за Новою програмою з математики. Він містить доступний за змістом та формою теоретичний та практичний матеріал для формування, розвитку та удосконалення знань, умінь, навичок учнів 4 класу з початкового курсу математики. Поміщені у підручнику завдання сприяють формуванню патріо..
65.00 грн.
Підручник Математика 4 клас Нова програма Авт: Л. В. Оляницька Вид-во: Освіта
Виклад навчального матеріалу супроводжується поясненням і зразками розв’язання типових задач і вправ, що дає змогу учням самостійно розібратись у навчальному матеріалі. Система вправ спрямована на формування усвідомлених та чітких математичних знань, умінь і навичок. Уведена раніше система ум..
130.00 грн.
Підручник Математика 4 клас Нова програма Авт: Л. Ф. Шостак Вид-во: Грамота
Навчальний матеріал підручника структуровано за окремими темами чинної програми з математики з використанням теоретичних і практичних компонентів навчання предмета й урахуванням відповідного дозування навчального матеріалу. Подано різні види завдань (учимося міркувати, порівняйте, згрупуйте, зроб..
0.00 грн.
Підручник Математика 4 клас Нова програма Авт: Листопад Н. Вид-во: Літера
Підручник з Математики для 4 класу розроблений за Новою програмою у редакції 2014 року. Підручник побудований за класичними традиціями, які перевірені багаторічною практикою навчання математики: зміст подано поурочно, пропонований матеріал забезпечує весь процес засвоєння змісту, передбачено сист..
75.00 грн.
Учебная тетрадь Математика 4 класс 3 части Новая программа Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе по математике для 4 класса общеобразовательных учебных заведений и органично сочетает функции учебника и тетради с печатной основой. Издание состоит из трёх частей, каждая из которых содержит тексты правил, образцы рассуждений, задания на актуализацию опорных..
180.00 грн.
Учебник Математика 4 класс 2 части Новая программа Авт: Скворцова С. Оноприенко О. Изд-во: Ранок
Учебник по математике для 4 класса общеобразовательных учебных заведений составлен по Новой программе. В отечественном учебнике впервые развернуто содержание обучения математике по логике компетентностного подхода. Содержание дидактически обосновано и взвешено, что обеспечивает соответствие возра..
200.00 грн.
Учебник Математика 4 класс Новая программа Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Изд-во: Генеза
Учебник по Математике для 4 класса по Новой программе для школ с русским языком обучения. Учебник структурирован по темам учебной программы, а внутри каждой темы - поурочно. Материал учебника обеспечивает возможность формирования у четвероклассников ключевых математических компетенций: вычислител..
120.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019