Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Підручники з Природознавства 4 клас за Новою програмою

Підручники з Природознавства 4 клас за Новою програмою

Категорія містить Підручники з Природознавства 4 клас за Новою програмою

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Підручник Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Андрусенко Вид-во: Грамота
Підручник складається з окремих розділів, що визначені програмою з предмета. Передбачаються різні види завдань і форми активізації уваги учнів: пригадай, поміркуй, дай відповіді на запитання, дізнайся більше, робота в парах і групах тощо. Є рубрики: «Природі потрібна твоя допомога», «Сила слова»,..
0.00 грн.
Підручник Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза
Підручник з Природознавства для учнів 4 класу складено за Новою програмою. Запитання на початку кожного параграфа допоможуть учням відновити в пам’яті вивчене раніше. Щоб узагальнити прочитане, у кінці кожного параграфа наведено запитання для самоперевірки і висновки. Практичні завдання, дослідни..
120.00 грн.
Підручник Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гладюк Т. Гладюк М. Вид-во: Богдан
Підручник з Природознавства для 4 класу за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777) ..
132.00 грн.
Підручник Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта
Підручник Природознавство для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів є концептуальним продовженням серії інтерактивних підручників з природознавства для початкової школи. Його концептуальною ідеєю є формування природознавчої компетентності учнів на основі засвоєння системи інтегрованих відо..
130.00 грн.
Підручник Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Жаркова І. Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Підручник з Природознавства для 4 класу за Новою програмою. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 777) ..
75.00 грн.
Підручник Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Вид-во: Ранок
Підручник Природознавство для 4 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми з природознавства. Зміст підручника забезпечує виконання вимог щодо формування ключових і предметних компетентностей учнів: громадянської, комунікативної, с..
150.00 грн.
Учебник Природоведение 4 класс Новая программа Авт: Гильберг Т. Сак Т. Изд-во: Генеза
Учебник по Природоведению для 4 класса по Новой программе структурирован в следующие темы: Вступление, Вселенная и Солнечная система, План и карта, Природа материков и океанов, Природа Украины, Тела и вещества. Практические задания, исследовательские практикумы и разнообразные творческие задания ..
75.00 грн.
Учебник Природоведение 4 класс Новая программа Авт: И. Грущинская Изд-во: Освита
Учебник по Природоведению для 4 класса по Новой программе для общеобразовательных учреждений с обучением на русском языке является продолжением серии интерактивных учебников по природоведению для начальной школы. Его концептуальной идеей является формирование природоведческой компетентности учащи..
130.00 грн.
Учебник Природоведение 4 класс Новая программа Авт: Таглина О. Иванова Г. Изд-во: Ранок
Учебник по Природоведению для учеников 4 класса общеобразовательных учебных заведений по Новой программе. Содержание учебника обеспечивает формирование ключевых и предметных компетентностей учащихся: гражданской, коммуникативной, социальной, природоведческой; способствует развитию мотивации к обу..
150.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019